شرکت حسابداری ایلیا حساب بعنوان نماینده فروش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آسیا، خدماتی در کنار دیگر خدمات شرکت سپیدار قرار داده است  که شرایط خرید این نرم افزار محبوب را بیش از پیش برای متقاضیان تسهیل نموده که در ادامه به آن می پردازیم…

مشتریان عزیز با خرید نرم افزار حسابداری سپیدار، علاوه بر دریافت یک سال پشتیبانی رایگان، میتوانند از مشاوره تلفنی و حضوری رایگان مشاوران مجرب ایلیا حساب در زمینه حسابداری و مالیاتی نیز بهرمند گردند و مسئولیت استقرار کدینگ تخصصی و اجرای عملیات کانورت اطلاعات در نرم افزار حسابداری سپیدار را به کارشناسان خبره خدمات حسابداری ایلیا حساب بسپارند .

لازم بذکر است ارسال بسته نرم افزار سپیدار بصورت رایگان می باشد و همچنین مشتریان عزیز پس از سفارش این محصول در کنار خدمات بی نظیر اعلام شده یک بسته  هدیه نیز دریافت می نمایند.

جهت دریافت اطلاعات شرایط خرید نرم افزار حسابداری سپیدار و قیمت این محصول با ما تماس بگیرید.

خدمات ما

امکانات

نرم افزار سپیدار

 • یک سال پشتیبانی رایگان
 • دو ماه آموزش الکترونیکی
 • دریافت فایل‌های بروزرسانی
 • ارائه دموی نرم افزار حسابداری بصورت الکترونیکی
 • دسترسی به گزارشات تکمیلی
 • امکان ثبت درخواست جهت طراحی هرگونه گزارش مد نظر مشتری
 • امکان چت آنلاین با کارشناسان سپیدارسیستم
خدمات

ایلیا حساب

 • استقرار کدینگ حسابداری تخصصی با توجه به شرایط مشتریان
 • هماهنگی جلسه حضوری مشاهده دمو نرم افزار
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • مشاوره  حضوری در خصوص مباحث حسابداری و مالیاتی
 • نصب رایگان
 • کانورت اطلاعات
 • ارسال رایگان بسته نرم افزار سپیدار + هدیه
[10درصد تخفیف خرید بسته + 15درصد تخفیف بابت هفته حسابدار]
مشاهده قیمت
 • انتخاب

  عنوان سیستم

  قیمت

  توضیحات

  +اطلاعات تکمیلی
  این سیستم درواقع سیستم مادر نرم افزار می باشد که کلیه زیر سیستم ها به این سیستم لینک می گردد. تراز 4 و 6 ستونی، ریز گردش حساب ها و ... بخشی از گزارشات قابل استخراج از این نرم افزار می باشد.
  +اطلاعات تکمیلی
  سیستم دارایی ثابت سپیدار مخصوص ثبت اطلاعات اموال طراحی گردیده است که کلیه کاربران با استفاده از این سیستم میتوانند به آسانی هزینه استهلاک دارایی های خو درا محاسبه نمایند و همچنین با کمک این سیستم براحتی میتوانند به کلیه اطلاعات اموال خود از جمله شماره پلاک، محل استقرار، قیمت تمام شده، نرخ محاسبه استهلاک و ... دسترسی داشته باشند.
  +اطلاعات تکمیلی
  سیستم دریافت و پرداخت مربوط به امور خزانه داری و موجودی نقد شرکت می باشد، از آنجایی که وجه نقد مهم ترین دارایی هر شرکت می باشد کلیه کاربران این سیستم میتوانند با ثبت چک،حواله، دستگاه کارتخوان و ... به انواع گزارشات مالی ،لیست چک های سر رسید شده، گردش حساب بانک، چاپ چک و ... دسترسی داشته باشند.
  +اطلاعات تکمیلی
  سیستم تامین کنندگان و انبار تولیدی مربوط ثبت تعدادی و مقداری کالا و خدمات می باشد که مدیریت انبار شرکت را تسهیل می بخشد، قیمت گذاری موجودی ها، یکپارچه سازی بین انبار و فروش، تعیین نقطه سفارش و ... بخشی از امکانات این سیستم می باشد.
  +اطلاعات تکمیلی
  به دلیل زمان بر بودن محاسبات حقوق، یکی از ماژول های ضروری برای شرکتهای دارای پرسنل سیستم حقوق و دستمزد می باشد که نحوه کارکرد این سیستم به این صورت بوده که با تعریف کارمند و ثبت قرارداد، سیستم بر اساس اطلاعات وارد شده بطور دقیق حقوق و مزایای آنها را محاسبه و سند حسابداری صادر می نماید. لیست ماهیانه حقوق ، محسابات عیدی، سنوات، تهیه دیسکت بیمه و مالیات، کسر اقساط وام و وصل شدن به سیستم ورود و خروج فقط بخشی از امکانات پر کاربرد این نرم افزار می باشد.
  +اطلاعات تکمیلی
  سیستم مشتریان و فروش سپیدار به شما کمک می‌کند تا بتوانید اطلاعات به روز، دقیق و صحیح از حساب مشتریان در دسترس داشته باشید و فعالیت‌های فروش و پاسخ‌گویی به مشتریان را به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سامان بدهید.صدور صورتحساب، محاسبه خودکار مالیات بر ارزش افزوده و تهیه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، یکپارچگی اطلاعات بین انبار و فروش و دریافت و پرداخت و ... بخشی از قابلیت های سیستم فروش سپیدار می باشد.
  +اطلاعات تکمیلی
  دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها است. سیستم تامین کنندگان و انبار سپیدار، با محاسبه فرآیند ثبت عملیات، موجودی کالا و حساب تامین کنندگان، مدیریت انبار را برای شما تسهیل می‌بخشد. از عمده‌ترین ویژگی‌های این سیستم میتوان به امکان قیمت‌گذاری موجودی کالای انبار در زمان‌های دلخواه و به روش میانگین موزون، یکپارچه سازی اطلاعات بین انبار و فروش، انبارگردانی، نگهداری تصویر کالا و ... اشاره نمود.
  +اطلاعات تکمیلی
  با سیستم فروش خدماتی سپیدار میتوانید قیمت و میزان تخفیف هر خدمت را در اعلامیه قیمت مشخص و با توجه به سیاست فروش پیش فاکتور و فاکتور فروش را به سادگی صادر نمایید. مبلغ مالیات و عوارض ارزش افزوده را بر روی فاکتورها به صورت خودکار محاسبه و گزارش ارزش افزوده و فایل خرید و فروش فصلی را مطابق قوانین روز از نرم افزار تهیه نمایید. هم چنین لازم به ذکر است با این نرم افزار میتوان به سادگی از مانده حساب مشتریان گزارش گرفته و با آنها تسویه حساب نمود.
  +اطلاعات تکمیلی
  سیستم حسابداری پیمانکاری سپیدار، ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم زمان چندر پروژه پیمانکاری است. این سیستم با گزارش کاربرگ قرارداد به شما کمک می کند تا در هر لحظه اطلاع دقیقی از وضعیت عملکرد هر قرارداد داشته باشید. هم چنین بتوانید به موقع دیسکت فایل خرید و فروش فصلی و صورت وضعیت های خود را مطابق با آخرین تغییرات قانونی ارائه دهید.با استفاده از سیستم حسابداری پیمانکاری شما عزیزان می‌توانید، به گزارش گیری هزینه های انجام شده به تفکیک عوامل هزینه، کنترل وجوه نقد دریافتی و پرداختی، کنترل قراردادها و صورت وضعیت های دریافتی، گزارش گیری از میزان تایید شده هر صورت وضعیت، تهیه کارت پیمان و ... دسترسی داشته باشید.
  +اطلاعات تکمیلی
  در سیستم تولید سپیدار با تعریف فرمول ساخت، مصرف مواد اولیه را بر اساس سفارش، کنترل می کنید و آگاهی دقیق‌تری از میزان انحراف از تولید یا مصرف خواهید داشت. به علاوه با گزارش پیش بینی تولید، مقدار واقعی موجودی مواد اولیه را بر اساس نیاز خود شناسایی می کنید. از ویژگی های این نرم افزار میتوان به امکان تعریف درختواره‌ی مواد و قطعات، گزارش پیشبینی تولید، محاسبه ی بهای تمام شده و ... اشاره نمود.
  +اطلاعات تکمیلی
  کنترل تردد کارکنان متناسب با الزامات و ملاحظات تعیین شده در بخش‌های مختلف یک شرکت براساس نوع کار و ماهیت امنیتی بخش‌ها، دارای اهمیتی روز افزون است. تردد این افراد دربرگیرنده دو بخش کلی ثبت و کنترل تردد و محاسبات کارکرد است. بخش اول با ابزارهای سخت‌افزاری و بخش دوم با ابزارهای نرم‌افزاری مدیریت می‌شود. با توجه به ماهیت هر کسب و کار نیز، رویه و روال فرآیندهای تردد متفاوت است.با توجه به این نیازمندی‌ها، دستگاه حضور و غیاب پایوفای با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های به روز و به صورت بومی طراحی شده است. این سخت‌افزار قدرتمند امکان ثبت، ردگیری و گرفتن گزارش‌های مربوطه به تردد در هر منطقه جغرافیایی و به شیوه دلخواه را ارائه می‌دهد. به منظور گزارش‌گیری دقیق از آخرین وضعیت تردد،ارتباط یکپارچه نرم افزارهای سپیدار و مدیریت تردد شکل گرفته است. یکپارچه‌سازی سخت‌افزار و نرم‌افزار مدیریت تردد با سیستم حقوق و دستمزد سپیدار به کسب و کارها کمک می‌کند تا به صورت متمرکز و به دور از هرگونه خطا و دوباره‌کاری، مدیریت تردد را پیاده‌سازی کنند.
 • قیمت: 0 تومان
 • زیر سیستم ها
 • انتخاب

  عنوان سیستم

  قیمت

  توضیحات

  +اطلاعات تکمیلی
  زیرسیستم
  +اطلاعات تکمیلی
  زیرسیستم
  +اطلاعات تکمیلی
  زیرسیستم
  +اطلاعات تکمیلی
  زیرسیستم
  +اطلاعات تکمیلی
  زیرسیستم
  +اطلاعات تکمیلی
  زیرسیستم
  +اطلاعات تکمیلی
  زیرسیستم
  +اطلاعات تکمیلی
  زیرسیستم
 • قیمت: 0 تومان
 • امکانات جانبی
 • عنوان محصول

  قیمت واحد

  قیمت کل

 • قیمت: 600,000 تومان تعداد/مقدار :
 • قیمت: 0 تومان
 • قیمت: 500,000 تومان تعداد/مقدار :
 • قیمت: 0 تومان
 • قیمت: 600,000 تومان تعداد/مقدار :
 • قیمت: 0 تومان
 • قیمت: 0 تومان
 • قیمت: 0 تومان

سیستم حسابداری

در گذشته نرم افزار حسابداری همان سیستم حسابداری بود و زیر سیستمها در فرایند مالی معنایی نداشتند و کلیه اسناد حسابداری بصورت دستی ثبت می گردید. در واقع سیستم حسابداری سپیدار همان سیستم مادر نرم افزار می باشد که اسناد حسابداری دستی و اسناد صادره از زیر سیستم ها در آن نمایش داده میشود که لازم به ذکر است گزارشات اصلی جهت ارائه به واحد های برون سازمانی و گزارشهای مدیریتی از همین سیستم مادر استخراج می گردد. سیستم حسابداری سپیدار شامل چهار بسته تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری می باشد که هر کدام تعاریف و کدینگ و زیر سیستم های خاص خود را دارند که در ادامه به آن می پردازیم ، حسابداران با استفاده از این بسته ها  به راحتی می توانند اسناد حسابداری و دفاتر قانونی خود را با ساده ترین روش و در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت نمایند.

بسته بازرگانی نرم افزار حسابداری سپیدار، کنترل موجودی انبار و محاسبه‌ی سود و زیان کالا را برای شما ساده می‌کند؛ با آگاهی از میزان و زمان سفارش هر کالا، می توانید کنترل دقیق‌تری بر موجودی انبار داشته باشید؛ هم‌چنین با آگاهی از کالاهای پرفروش و محاسبه‌ی سود به تفکیک هر کالا، می توانید کالهای پرسود را شناسایی کنید و میزان سود شرکت را افزایش دهید. این بسته با ۵ سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار،دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های بازرگانی است.

مشتریان عزیز میتوانند جهت خرید نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم از شماره تماس های موجود در سایت استفاده نمایند.

بسته بازرگانی

بسته تولیدی

بسته تولیدی نرم افزار حسابداری سپیدار ویژه صنایع مونتاژ و بسته بندی ، امکان محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه را به سادگی در اختیار شما قرار می دهد. اطلاع از بهای تمام شده کالاها به شما کمک می کند تا از اتلاف منابع جلوگیری کنید، بر اساس برآورد دقیق هزینه‌‎های تولید نسبت به قیمت گذاری بهینه محصولات اقدام کنید و درنهایت، امکان رقابت پذیری محصولات خود را با سایر رقبا افزایش دهید. این بسته شامل ۷ سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت، تولید، تامین کنندگان و انبار، مشتریان و فروش، حقوق و دستمزد و دارایی ثابت است که پاسخگوی شرکت های تولیدی در صنایع مونتاژ و بسته بندی است.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فروش نرم افزار سپیدار شرکت حسابداری ایلیا حساب تماس حاصل فرمایید.

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می‌کند؛ هم‌چنین با در اختیار گذاشتن گزارش‌های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به‌هنگام را برای شما به ارمغان می‌آورد. این بسته با ۴ سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های خدماتی است.

مشاوران شرکت ایلیا حساب، بعنوان نماینده فروش نرم افزار سپیدار سیتسم آماده ارائه  مشاوره تخصصی در این خصوص به شما عزیزان می باشد.

بسته خدماتی

بسته پیمانکاری نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار افزون بر سادگی، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه حساب‌های مربوط به هر پروژه را با دقت و سرعت بسیار برای شما فراهم می کند؛ هم‌چنین ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم‌زمان چند پروژه پیمانکاری است که امکان محاسبه بهای تمام شده‌ی هر پروژه و قرارداد را در لحظه فراهم می کند.

قیمت مناسب ، پشتیبانی عالی، استخراج انواع گزارشات، فروش اقساطی و …  فقط بخشی از وجه متمایز کننده نرم افزار سپیدار سیستم نسبت به رقبا می باشد.

بسته پیمانکاری

سایر سیستم ها

تامین کنندگان و انبار

دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها است. سیستم تامین کنندگان و انبار سپیدار، با محاسبه فرآیند ثبت عملیات، موجودی کالا و حساب تامین کنندگان، مدیریت انبار را برای شما تسهیل می‌بخشد.

دریافت و پرداخت

وجه نقد مهم‌ترین دارایی هر شرکتی است. برای مدیریت بهتر وجه نقد شرکتتان، سیستم دریافت و پرداخت شرکت سپیدار ، امکانات زیادی را در اختیارتان می گذارد. با این سیستم  به راحتی کلیه امور خزانه شرکت را انجام می پذیرد.

مشتریان و فروش

سیستم مشتریان و فروش سپیدار به شما کمک می‌کند تا بتوانید اطلاعات به روز، صحیح از حساب مشتریان در دسترس داشته باشید و فعالیت‌های فروش و پاسخ‌گویی به مشتریان را به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سامان بدهید.

حقوق و دستمزد

با توجه به اینکه محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان یکی از مهم‌ترین و در عین حال زمان برترین محاسبات بخش‌های مالی و اداری هر شرکتی است. ماژول حقوق دستمزد سپیدار انجام این کار را بسیار تسریع بخشیده است.

دارایی ثابت

سیستم دارایی ثابت نرم افزار حسابداری سپیدار برای تمامی شرکت‌های بزرگ و کوچک بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری که نیاز به مدیریت دقیق و سریع اموال و دارایی‌ها خود دارند ایجاد شده است. مشتریان عزیز با استفاده از این نرم افزار براحتی میتوانند به محل استقرار و شماره پلاک تخصیص داده شده به دارایی های خود را مشاهده نمایند.

تولید و سفارش کار

در سیستم تولید سپیدار با تعریف فرمول ساخت، مصرف مواد اولیه را بر اساس سفارش، کنترل می کنید و آگاهی دقیق‌تری از میزان انحراف از تولید یا مصرف خواهید داشت. و با گزارش پیش بینی تولید، مقدار واقعی موجودی مواد اولیه را بر اساس نیاز شناسایی می کنید. کاربران با استفاده از این سیستم میتوانند به BOM محصولات دسترسی یابند.

پیمانکاری

سیستم حسابداری پیمانکاری، ابزاری برای مدیریت مالی هم زمان چندر پروژه پیمانکاری است. این سیستم با گزارش کازبرگ قرارداد به شما کمک می کند تا در هر لحظه اطلاع دقیقی از وضعیت عملکرد هر قرارداد داشته باشید. هم چنین بتوانید به موقع دیسکت فایل خرید و فروش فصلی و صورت وضعیت های خود را مطابق با آخرین تغییرات قانونی ارائه دهید.

تردد

کنترل تردد کارکنان متناسب با الزامات و ملاحظات تعیین شده در بخش‌های مختلف یک شرکت براساس نوع کار و ماهیت امنیتی بخش‌ها، دارای اهمیتی روز افزون است. تردد این افراد دربرگیرنده دو بخش کلی ثبت و کنترل و محاسبات کارکرد است. بخش اول با ابزارهای سخت‌افزاری و بخش دوم با ابزارهای نرم‌افزاری مدیریت می‌شود. 

مروری بر پیدایش نرم افزار حسابداری

از آنجایی که علم حسابداری یک نوع زبان بین تجار به حساب می آید  و با وجود گذشت حدودا 600 سال از عمر  ثبت دو طرفه و با رشد علم و فناوری و اقتصاد و افزایش مراودات مالی ، و با وجود ضعف هایی همچون عدم وجود گزارش در نحوه ثبت سنتی (دفاتر) در حسابداری نیاز به نرم افزار های حسابداری جهت خلاصه سازی و گزارش گیری  روز به روز بیشتر در بین مدیران و سازمان ها احساس می گردید که با ظهور کامپیتور ها و سیستم عامل های تحت داس و ویندوز رفته رفته نرم افزار های حسابداری جایگاهی برای خود بین علاقه مندان مباحث حسابداری باز نمودند.

نرم افزار حسابداری در ایران

اطلاعات دقیقی از وجود  اولین نرم افزار حسابداری در ایران وجود ندارد ولی حدود زمان پیدایش نرم افزار های حسابداری به سال 1368 بر می گردد که با وجود ضعف های موجود اما خواهان زیادی داشتند، در واقع حسابداران کشور ما در آن زمان استقبال خوبی از نرم افزار های حسابداری وقت داشتند و به همین علت هم است که ایران با توجه به مشکلات اقتصادی زیاد ولی در حوزه نرم افزار نسبت به کشور های همسایه  رزومه بسیار قوی تر دارد شاید جالب باشد بدانید که در برخی از همین کشورهای همسایه نرم افزار حسابداری رسمی و جود ندارد و  از نرم افزار هایی ماننده اکسس و اکسل استفاده می نمایند.

شرکت

سپیدار سیستم

شرکت همکاران سیستم یکی از شرکت های قدیمی و پیشرو، و با رزومه بسیار قوی و با تعداد بیش از 100 هزار مشتری در حوزه نرم افزار حسابداری و با پشتوانه تجارب بدست آمده در این دایره ، تصمیم به طراحی و ساخت نرم افزاری جامع، مقرون بصرفه و منطبق با علم روز حسابداری دنیا برای شرکت های کوچک و متوسط نمود. که با تلاش فراوان در سال 1387 به این تصمیم خود جامع عمل پوشاند و نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آسیا را با شعار ساده و پایدار یعنی نرم افزاری بهینه در راستای مدیریت هوشمندانه با قیمت بسیار مناسب روانه بازار گرداند که خوشبختانه با توجه به امکانات منحصر به فرد این نرم افزار و درک بالای حسابداران ما از ویژگی های یک نرم افزار مطلوب، با استقابل بسیار خوبی هم روبرو شد.

به جرات میتوان گفت نرم افزار حسابداری سپیدار با توجه به امکانات و قیمت، بهترین گزینه خرید نرم افزار برای سازمان های کوچک و متوسط می باشد. 

Call Now Button
قیمت نرم افزار سپیدار