شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

موسسه حسابداری

موسسه حسابداری | ایلیا حساب - بهترین موسسه حسابداری - کارشناسان مجرب ایلیا حساب آماده ارائه خدمات به کلیه شرکت ها بزرگ و کوچک در تهران می باشند - موسسه حسابداری غرب تهران

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / موسسه حسابداری
موسسه حسابداری
14 تير، 1401
بازدید 25503 مرتبه

امتیاز : 4.3
تعداد رای : 449

موسسه حسابداری
عنوانین

موسسه حسابداری ایلیا حساب سنجیده روش با شماره ثبت 1712 در اداره ثبت شهر تهران، جزء معتبر و بهترین موسسات حسابداری در تهران به شمار می رود، ایلیا حساب از ابتدای فعالیت تاکنون پروژه های مالیاتی بسیاری را به نحوه مطلوب به اتمام رسانده. و نام خود را بیش از پیش بر سر زبان ها انداخته است.

نحوه همکاری با موسسه حسابداری ایلیا حساب

مشتریان عزیز می توانند با تماس با مدیران ایلیا حساب و تشریح مختصر از فعالیت و موانع بر سر راه سازمان و یا شرکت خود علاوه بر دریافت یک مشاوره کامل و بی نقص از میزان مبلغ و مدت زمان و نحوه اجرای عملیات حسابداری مطلع گردند و حتی با ورود به صفحه اپلیکیشن حسابدار اپ با محاسبه جرایم مالیاتی از ماده های قانونی و نحوه محاسبه انواع جرائم مالیاتی اطلاعات کسب نمایند و در صورت تمایل می توانند هماهنگی انجام جلسه حضوری در محل موسسه و یا محل فعالیت مشتری را انجام نمایند.

همچنین مشتریان عزیز می توانند به منظور برگزاری جلسه حضوری با همکاران ما جهت هماهنگی تماس حاصل فرمایند.

[در سریع ترین زمان با کمترین هزینه ... ]

خدمات موسسه حسابداری ایلیا حساب

موسسه حسابداری ایلیا حساب با ایجاد تیمی با منابع انسانی جوان و مسلط به مسائل روز حسابداری و با پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای ارائه دهنده صفر تا صد حسابداری ، مشاوره مالیاتی ، مشاوره مالی ، خدمات حسابرسی و ... می باشد.

همچنین لازم به ذکر است ، خدمات موسسه حسابداری ایلیا حساب به موارد مذکور خلاصه نمی شود، ایلیا حساب با ارائه خدمات نوینی همچون حسابدار اپ رضایت مشتری را سر لوحه اهداف خود قرار داده است.

از دید ما رضایت مشتری فقط به موارد مذکور نباید ختم شود، ما رضایت مشتری را کیفیت ، امنیت اطلاعات ، هزینه پایین و متعارف ، پشتیبانی به موقع ، تضمین تعهدات، در دسترس بودن و مشاوره در همه ی امور مالی و ثبتی می دانیم ، و این موارد را هم در قرارداد خود به وضوح اشاره می نماییم.

امروزه با توجه به تغییرات قابل توجه قوانین مالیاتی کشور، بنگاه های اقتصادی به هیچ عنوان نباید با یک واحد حسابداری سطح ضعیف و یا متوسط از این مسائل روز مالیاتی غافل شوند. که بدیهی است می تواند تبعات سنگین و جبران ناپذیری به شرکت وارد نموده، که مسلما این تبعات آینده تداوم فعالیت شرکت را تحت شعاع قرار می دهد.

موسسه حسابداری

یک نگاه اجمالی به خدمات بهترین موسسه حسابداری

 1. اعزام نیرو در سطوح مختلف اعم از حسابدار ، حسابدار ارشد ، رئیس حسابداری ، مدیر مالی.
 2. فروش اقساطی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم با شرایط ویژه
 3. مشاوره مالی و مالیاتی حضوری و تلفنی در کلیه امور حسابداری ، مالیاتی ، حسابرسی و ثبتی به همراه آموزش.
 4. تهیه و ارسال لیست گزارشات فصلی ( ماده 169 ).
 5. تهیه و تنظیم اظهارنامه ارزش افزوده.
 6. تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد.
 7. محاسبه و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق.
 8. مغایرت گیری در سریع ترین زمان.
 9. اجرای عملیات اصلاح حساب و کاهش مالیات و جرائم.
 10. تهیه گزارش حسابرسی و صورتهای مالی و انواع گزارشات مدیریت و حسابداری.
 11. تهیه انواع لوایح دفاعیه از عملکرد جهت ارائه به هیئت ها.
 12. استقرار سیستم و کدینگ حسابداری.
 13. و ...

موسسه حسابداری ایلیا حساب

وجه تمایز موسسه حسابداری ایلیا حساب

 • تضمین تعهدات: عقد قرارداد با شخص حقوقی معتبر، که خیال مشتری از همه جهات راحت می شود.
 • هزینه پایین : رضایت مشتری.
 • پشتیبانی مداوم: پیگیری مستمر کلیه عملیات توسط شرکا.
 • هم فکری: دسترسی همیشگی مشتری و حسابداران اعزامی به مدیران موسسه، جهت تصمیم گیری کلیه امور مالی و مالیاتی.
 • حضور پر قدرت: حضور شرکا در هیئت های حل اختلاف.
 • رایگان بودن سایر خدمات: کلیه خدمات ثبتی از جمله آگهی های تغییرات ، افزایش سرمایه ، تصویب تراز ، ثبت شرکت ، اخذ کارت بازرگانی و ... برای مشتریان ایلیا حساب رایگان بوده و خواهد ماند.
 • تجربه بالا: موسسه حسابداری ایلیا حساب با هشت سال سابقه درخشان ،مدیران با سابقه بالای 16 سال و حضور در انواع هیئت های حل اختلاف مالیاتی، تیمی مجرب در این حرفه گرده هم آورده است.
 • سایر: ما خود را متعهد به مسئولیت پذیری در قبال مشتری ، التزام به کیفیت ، حضور فعال در هیئت ها ، برخورداری از روابط استراتژیک با ارگانهای مالیاتی ، نگاه هوشمندانه به تغییرات قانون مالیات های مستقیم و قانون تجارت و ... میدانیم.

که در نتیجه:

 • کاهش بار مالیاتی
 • ایجاد شناخت کامل مدیریت از شرایط گذشته حال و آینده بنگاه اقتصادی خود
 • جلو گیری از افراط در هزینه
 • سرمایه گذاری پر بار و توسعه رشد اقتصادی

برای مشتریان به ارمغان می آورد.

برتری موسسه حسابداری ایلیا حساب

هیچ گاه فراموش نکنید، حسابداری با توجه به اهمیت موضوع و شرایط کنونی اقتصادی و اداری، یکی از حرفه های پیچیده در ایران می باشد. که به هیچ عنوان نمی توان فقط با تئوری قوی به نحوه احسن آن را پیش برد. به همین علت موسسه حسابداری ایلیا حساب، اولویت جذب منابع انسانی خود را همیشه سوابق همزمان حسابداری و حسابرسی قرار داده است. تا نیروی مالی اعزامی به شرکت های طرف قرارداد با دید کامل به مباحث مالیاتی که مهمترین جستار در حسابداری می باشد، بپردازند.

موسسه حسابداری ایلیا حساب جهت قدردانی از مشتریان خود کلیه عملیات ثبتی اعم از آگهی های تغییرات ، افزایش سرمایه اخذ کارت بازرگانی و ... را رایگان نموده است.

موسسه حسابداری

سود کمتر و مشتری بیشتر در موسسه حسابداری

ایلیا حساب سیاست خود را برای پایه کسب اعتبار بنا نهاده و همواره اولویت خود را در حفظ برند قرار داده و سایر موارد همچون مسائل اقتصادی در اولویت های بعدی قرار دارند.

تیم موسسه حسابداری ایلیا حساب

موسسه حسابداری، عبارت اند از مجموعه ای از بهترین حسابداران مجرب كه با هم گروهی تشکیل داده و در همه مسائل حسابداری ، كار را بصورت تخصصی انجام مي دهند. و برای هر پروژه مالیاتی تشکیل جلسه داده می شود. كه حسابداران رسمی موسسه ، نظر خود را در مورد پروژه ارائه و به بررسی همه جوانب و موانع پروژه به صورت جداگانه مي پردازند. و در نهایت با انتخاب بهترین و سریع ترین روش استارت پروژه زده مي شود.

و تا انتهای پروژه با پشتیبانی و حمایت از مشتری همیشه همراه آنها خواهد ماند با این وجود با بستن یک قرارداد مطمئن و کم هزینه با یک موسسه حسابداری رسمی برای همیشه بیم از مشکلات احتمالی مسائل حسابداری ، مالیاتی ، حسابرسی ، ثبت شرکت و ... را به فراموشی بسپارید. و در نتیجه با شناخت کامل از شرایط گذشته حال و آینده، بنگاه اقتصادی مطمئنا مدیریت با تصمیم گیری های اصولی می تواند شرایط رشد سالم وضعیت اقتصادی شرکت را ایجاد نماید.

ارسال نظر

سینا زارعی

سلام، مطلب بسیار عالی و مفیدی بود فقط یک سوال داشتم شما به کدام مناطق تهران نیرو اعزام می کنید؟

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
11:58
با ما در واتساپ صحبت کنید