شرکت حسابداری

ایلیا حساب > شرکت حسابداری

شرکت حسابداری ایلیا حساب با توجه به پیشینه درخشان و سوابق کاری از معتبرترین شرکتهای حسابداری در تهران به شمار می رود که اجرای کلیه عملیات مالی و مالیاتی اعم از ثبت اسناد حسابداری جاری و معوقه ، محاسبات حقوق دستمزد – ارسال انواع اظهار نامه ها از جمله اظهارنامه عملکرد و ارزش افزوده – اصلاح حساب – تهیه آنالیز قیمت محصول و انواع گزارش های مدیریتی ، آیین نامه و …  را با مناسب ترین قیمت بر عهده می گیرد.

شرکت حسابداری ایلیا حساب متمرکز بر آماده سازی و برنامه ریزی مالیاتی برای کلیه شرکت های هر اندازه (بزرگ و کوچک ) و همچنین برای افراد حقیقی می باشد. شرکت حسابداری ایلیا حساب معمولا برنامه استخدام خود را بر جذب حسابدار رسمی عضو جامعه پایه گذاری نموده است. همچنین تمامی حسابداران موسسه با قوانین مالیاتی فعلی ( قانون مالیات های مستقیم و ارزش افزوده و قانون تجارت و … ) مسلط می باشند. شرکت حسابداری ایلیا حساب با توجه به تغییرات قوانین مالیاتی و بالطبع آن استراتژی های برنامه ریزی مالی با برگزاری دوره های آموزشی مستمر توسط شخص دکتر شریفی همیشه سطح حسابداران و مشاوران مالیاتی خود را در بالاترین تراز نگه داشته است.

تکالیف شرکت حسابداری

 

طبق یک تحقیق گسترده سال 2017 در آمریکا  با موضوع میزان استرس مشاغل، حرفه مالی و حسابداری بعنوان دومین شغل پر استرس دنیا انتخاب گردید، این نتیجه که براحتی هم نمیتوان از آن گذر کرد به علت حساسیت و ظرافتی که باید در این شغل به خرج داده شود می باشد. وقتی یک سند اشتباه میتواند تبعات جبران ناپذیری بر دوش یک شرکت بگذارد و بارها و بارها مشاهده شده که تنظیم اظهارنامه اشتباه، باعث انحلال شرکت شده دیگر باید با این موضوع حرفه ای تر برخورد نمود.

 

 

دفاع مالیاتی شاید در لغت ساده بنظر آید و متاسفانه اکثر مدیران این موضوع را عادی میپندارند و بعنوان یک جلسه معمولی از آن نام میبرند و جالب تر اینکه با یک حسابدار عادی و کم تجربه در این گونه جلسات شرکت مینمایند… ولی باید خدمتتون عرض کنیم که دفاع مالیاتی به هیچ عنوان به این سادگی که فکر میکنید نیست، در واقع فردی که در جلسه مالیاتی شرکت مینماید باید با اطلاعات کافی از قوانین مالیات های مستقیم و همینطور قوانین تجارت و با اشراف کامل به اظهارنامه عملکرد تسلیمی و مستندات ضمایم اسناد و با یک سناریو قوی از رویدادهای مالی و غیر مالی شرکت در ذهن به دفاع از عملکرد یک سال مالی شرکت بپردازد و فقط در این صورت می باشد که نتیجه مطلوب حاصل می شود.

فراموش نکنیم وقتی ما عملیات مالیاتی شرکت خود را به یک شخص حقیقی میسپاریم و در صورت بروز اشتباه و خسارت تنها کاری که از دست ما بر می آید اخراج آن فرد می باشد و اثرات ضرر و زیان ناشی از آن در شرکت باقی خواهد ماند ولی وقتی یک شخصیت حقوقی (شرکت حسابداری ) مسئولیت عملیات مالی را می پذیرد طبق ماده 11 قانون باید بند بند تعهدات قید شده در قرارداد خود را اجرا و در صورت بروز اشتباه مکلف به جبران خسارت کارفرما باشد که درواقع  وجود چنین شرایطی یعنی بیمه شدن عملیات یک سال مالی ما.

ایلیا حساب

شرکت حسابداری  ایلیا حساب  متخصص مشاوره در انتخاب نرم افزارهای حسابداری بر حسب نیاز، آموزش حسابداری و اکسل به صورت تئوری ، عملی و برگزاری کلاس در محل شرکت برای پرسنل مالی شرکتها در سطوح مختلف، انجام امور حسابداری به صورت تمام وقت ، پاره وقت یا پروژه ای، انجام امور اصلاح حسابهای مالی ،بستن حسابها، تهیه تراز آزمایشی ،صورتهای مالی اساسی ( ترازنامه ، سود و زیان و گردش وجوه نقد )و … می باشد.

کشف ایرادات شرکت و سازمانها

1- تهیه گزارشی آمار و ارقام و ایرادات مجموعه

2- بررسی کامل سیستم حسابداری و رویه های جاری

3- بررسی و رفع نواقص آیین نامه و چارت های سازمانی

4-تهیه نظام بودجه بندی جامع

5-بررسی و آنالیز حساب جاری شرکاء

6- بررسی و آنالیز سنی حسابهای راکد ( جهت منظور نمودن ذخایر )

7- اصلاح هزینه های سرمایه ای و جاری

8- تهیه صورت مغایرت بانکی بصورت روزانه و ماهانه

9- ارائه برنامه مدون جهت جلو گیری جرائم مالیاتی

و …

برخی از  عملیات مالی شرکت حسابداری ایلیا حساب :

 • انجام تمامی عملیات مالی کلیه واحد های اقتصادی اعم از تولیدی، بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری، تجاری، صنعتی، عمرانی، فروشگاه ها ، پزشکی،صنعت و معدن، الکتریکی ، الکترونیکی،  انفورماتیک ، کشاورزی، مهندسی، نفت و گاز  و …
 • محاسبات حقوق و دستمزد به همراه ارسال لیست بیمه و مالیات
 • تهیه و تنظیم اظهار نامه عملکرد – ارزش افزوده و معاملات فصلی ماده 169 ق.م.م
 • مشاوره و استقرار در خصوص راه اندازی و نصب نرم افزارهای حسابداری به همراه استقرار و اصلاح کدینگ
 • ثبت اسناد حسابداری اعم از جاری و معوقه
 • انجام عملیات انبارگردانی با نیروهای مجرب طبق استانداردهای حسابداری به همراه دستورالعمل انبارگردانی از صفر تا صد
 • تهیه گزارشات مدیریتی، افزایش سرمایه و بودجه جامع جهت ارائه به بانک ، هیات مدیره و حسابرس و سایر سازمانها
 • اعزام نیرو حسابدار در سطح های مختلف بر حسب نیاز بصورت دائم و پاره وقت به کلیه شرکت های تهران
 • تهیه و ارسال اظهارنامه عملکرد و ارزش افزوده و تحریر دفاتر قانونی شرکتها طبق مالیات های مستقیم
 • اعزام نیروی مالی اعم از کمک حسابدار، حسابدار ، کارشناس، رئیس حسابدار ،مدیر و مشاور مالی و مالیاتی با سوابق بالا در حرفه حسابداری و حسابرسی (تمام وقت یا پاره وقت) و نظارت و پیگیری مستمر  عملکرد پرسنل مستقر در شرکتهای طرف قرارداد در تهران
 • ارائه نرم افزار حسابداری برای شرکتهای تازه تاسیس  یا شرکت های با سیستم مالی ناکارآمد
 • ارائه سیستم و انواع خدمات حسابداری مناسب برای کلیه واحد های اقتصادی اعم از تولیدی، بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری، تجاری، صنعتی، عمرانی، فروشگاه ها ، پزشکی،صنعت و معدن، الکتریکی ، الکترونیکی،  انفورماتیک ، کشاورزی، مهندسی، نفت و گاز  و …
 • تهیه و تنظیم لایحه اعتراضی
 • استقرار و اصلاح کدینگ
 • تهیه و تنظیم صورتهای مالی کلیه واحد های اقتصادی اعم از حقیقی و حقوقی 
 • تهیه انواع گزارشهای مدیریتی و سایر گزارشات مالی و محاسباتی خاص
 • اجرای عملیات اصلاح و بستن حساب ها
 • انجام حسابداری پیمانکاری و تنظیم صورت وضعیت کلیه پرونده ها
 • کنترل پروسه تولید و بهای تمام شده و نظارت بر عملیات انبار گردانی و سیستم‌های انبارداری، کدینگ کالا و کنترل موجودی
 • انجام انواع خدمات حسابرسی از جمله حسابرسی صورتهای مالی ، حسابرسی اجمالی، حسابرسی مالیاتی ، حسابرسی عملیاتی و حسابرسی داخلی
 • انجام بازرسی و کشف عدم رعایت مفاد قانون تجارت
 • تشکیل پرونده و پیگیری تا مرحله اعطای تسهیلات توسط بانک به شرکت 
 • انجام کلیه امور ورشکستگی و مدیریت تصفیه با همراهی وکیل 
 • تهیه آئین نامه‌ ها و دستورالعملهای مالی و كنترل داخلی و بهینه سازی سیستم های مالی و کنترل داخلی
 • مشاوره تخصصی در تمام امور مالی و مالیاتی

 

شرکت حسابداری

 شرکت حسابداری در تهران

شرکت حسابداری ایلیا حساب با استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری قابل اتکاء و مفید ،مهم ترین وسیله جهت اتخاذ تصمیم گیری برای واحدهای تجاری می باشد و راحت ترین و دقیق ترین روش جهت دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور ارتباط با مشاورین مدیریت ایلیا حساب می باشد، شرکت حسابداری  ایلیا حساب به منظور رفع نیازهای حسابداری و مدیریتی شرکت ها، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی  اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی، فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از كادر مجرب و نیروهای متخصص در زمینه حسابداری و مالی و بیمه ای، نرم افزار و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی حسابداری با اتكاء به سال ها تجربه جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در تهران آغاز نموده است.

مشتریان عزیز می توانند به منظور برگزاری جلسه حضوری با همکاران ما جهت هماهنگی تماس حاصل فرمایند و یا با تکمیل فرم استعلام هزینه از مبلغ حق الزحمه عملیات حسابداری در کوتاه ترین زمان ممکن مطلع گردند، و پیش فاکتور عملیات مذکور را بصورت الکترونیکی دریافت نمایند.

همچنین شرکت حسابداری ایلیا حساب بعنوان معتبر ترین منبع مشاوره خرید نرم افزار حسابداری و نماینده  فروش نرم افزار حسابداری سپیدار ،خدماتی در کنار دیگر خدمات شرکت سپیدار قرار داده است که شرایط خرید این نرم افزار محبوب را بیش از پیش برای متقاضیان تسهیل نموده است، جهت کسب مشاوره شرایط فروش انواع نرم افزار حسابداری موجود در بازار  و خرید نرم افزار حسابداری سپیدار کلیک نمایید.

شماره تلفن (همراه )شرکت حسابداری

شماره تماس (تلفن ثابت ) شرکت حسابداری

10 پاسخ ها
 1. مرتضی نامدار

  تو کارتون بهترینید . من خودم حسابدار هستم
  وقتی دیدم با چه شرکتایی کار میکنید زنگشون زدم و در موردتون تحقیق کردم واقعا کارتون رو به نحو احسنت انجام میدید
  براتون آرزوی موفقیت دارم.
  اگر کار سنگینی گرفتم ، حتما برای همکاری مزاحمتون میشم تا از تجربیات تیم شما بهره مند بشم .

 2. elahe nobakht

  من به نوبه خودم فعالیتتون رو تحسین میکنم.
  من بعد از دیدن ویدیوهایی که داخل آپارات گذاشته بودین با کادر شما آشنا شدم و به سایتتون مراجعه کردم . علاقه مند به رشته حسابداری شدم .

 3. سورنا

  سلام هفته گذشته شمارتون از سایت برداشتم تماس گرفتم و خیلی خوب راهنمایی کردید . از حسابدار کمک آنلاینتون، تلفنی تشکر کردم . ولی خب لازم دیدم اینجام بگم خیلی این ایلیا حساب خیلی خوبه . دوستام قبلا میگفتن هر بار به مشکل میخوردن با ایلیا حساب تماس میگرفتن و حسابدار کمک اینجا کمکشون میکرد.
  خدا خیرتون بده

پاسخ بدهید

Call Now Button
قیمت نرم افزار سپیدار