شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

سامانه مشاور مالیاتی و مشاوره مالیاتی آنلاین 24 ساعته بصورت تماس صوتی ، تصویری و متنی

مشاوره مالیاتی - مشاوره مالیاتی تلفنی - مشاوره مالیاتی آنلاین - شرکت مشاوره مالیاتی - یکی از خدمات ایلیا حساب - مشاوره مالیاتی به مشتریان محترم می باشد - مشاوره مالیاتی چیست - مشاوره مالیاتی رایگان - هزینه مشاوره مالیاتی - گروه مشاوران مالیاتی - ایلیا حساب

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / سامانه مشاور مالیاتی و مشاوره مالیاتی آنلاین 24 ساعته بصورت تماس صوتی ، تصویری و متنی
سامانه مشاور مالیاتی و مشاوره مالیاتی آنلاین 24 ساعته بصورت تماس صوتی ، تصویری و متنی
25 تير، 1401
بازدید 32285 مرتبه

امتیاز : 4.3
تعداد رای : 419

سامانه مشاور مالیاتی و مشاوره مالیاتی آنلاین 24 ساعته بصورت تماس صوتی ، تصویری و متنی
عنوانین

با توجه به تغییرات اساسی در سیستم جامع مالیاتی، سازمان امور مالیاتی پلن های رسیدگی خود را تغییر داده است و به راحتی از طریق تعداد و مبلغ تراکنش بانکی ، فعالیت کارتخوان ، کد ملی و کد پستی ، بازدید میدانی دریافت گزاش مردمی از طریق سامانه سوت زنی و ... از فرار مالیاتی جلوگیری می نماید و اشتباهات عمدی و سهوی در اظهارنامه های ابرازی مودیان دیگر براحتی قابل گذشت نیست ، از این رو همه ای صاحبان کسب و کار به نوعی با مالیات درگیر هستند و بعنوان مودی شناخته می شوند به همین دلیل همراه داشتن یک مشاوره مالیاتی خوب یک امر اجتنتاب ناپذیر در پیشرفت کسب و کار ها می باشد و لی هزینه ی بالا دریافت مشاوره از دیگر مشکلات مدیران و صاحبان کسب و کار می باشد، که شرکت ایلیا حساب با راه اندازی سامانه مشاوره مالیاتی آنلاین خود امکان برقراری ارتباط بصورت تما صوتی ، تصویری ، متنی بین مودیان و مشاوران خود بصورت 24 ساعته آن هم بصورت رایگان فراهم نموده است ، که افراد جهت ارتباط با مشاور مالیاتی فقط کافیه از طریق نوار بالایی سایت، ثبت نام نمایند و وارد پنل کاربری خود شوند.

 


دانلود اپلیکیشن مشاوره مالیاتی

 

مشاور مالیاتی بازار

ورود ایفون

ورود مستقیم


نحوه ارتباط با مشاور مالیاتی چگونه است؟

 

 

 

 

با 3 کلیک به مشاوران ما متصل شوید:

1-در قدم اول از نوار بالای سایت قسمت  وارد صفحه ورود/ثبت نام شوید.

 

 

2- سپس شماره همراه خود را وارد نمایید و کد پیامک دریافتی را ثبت کنید.

3- پس از ورود به پنل  کاربری، با فشردن دکمه  تماس با مشاوران مالیاتی به مشاور مالیاتی متصل میگردید. 

یکی از خدمات ایلیا حساب ، ارائه ی مشاوره مالیاتی و اصلاح رویه و حسابهای حسابداری  به عموم مردم و مودیان محترم می باشد و اگر تمایل به استفاده از این مشاوره دارید، فقط کافی است که از قسمت ثبت نام وارد ناحیه کاربری خود شوید و بصورت 24 ساعته بصورت تماس امن ، تماس تصویری و پیام ، با مشاوران مالیاتی ارتباط برقرار نمایید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید. از آنجایی که اهمیت و ضرورت رسیدگی به وضعیت مالی کسب و کارهای مختلف بسیار واضح و روشن است و ایجاد نظم و انضباط مالی در هر شغل خصوصی یا دولتی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و از سوی دیگر پرداخت مالیات نیز یکی از مهم ترین دغدغه های اشخاص حقیقی و حقوقی است که به صورت قانونی در کشور ایران مشغول به فعالیت هستند، متخصصان مالی ایلیا حساب برای ارائه ی اطلاعات و راهنمایی های لازم در کنار شما خواهند بود. از جمله فوایدی که بهره مندی از این مشاوره مالی و مالیاتی برای صاحبان محترم مشاغل خواهد داشت، می توانیم به این نکته اشاره داشته باشیم که در دنیای پر رقابت امروز به هر میزانی که شما از اطلاعات کاملتر و صحیح تر برخوردار باشید، می توانید با اطمینان خاطر بیشتری به فعالیت بپردازید و در امور مختلف مربوط به کسب و کار خود، با درایت و دقت بیشتری عمل کنید. مشاوره مالیاتی به شما این فرصت را می دهد تا اطلاعات صحیح و قابل اعتماد را از کسانی که در این حوزه دارای تجربه، سابقه و دانش کافی هستند، دریافت کنید و مورد استفاده قرار بدهید.

خدمات مشاوره مالیاتی ایلیا حساب :

 • خدمات مشاوره مالیاتی در کلیه زمینه های مالیاتی و ارائه راهكار های كاربردی مالياتی
 • مشاوره مالیاتی در خصوص چگونگی برقراری کنترل های داخلی در واحد تجاری
 • بودجه بندی و ارائه بهترین راهکار جهت استفاده اثربخش و کارا همراه با صرفه اقتصادی از منابع
 • مشاوره مالیاتی در خصوص تامین مالی واحد تجاری از طریق منابع داخل و خارج واحد تجاری
 • خدمات مشاوره مدیریت در خصوص ایجاد ساختار سازمانی، هویت سازمانی و ارائه راهکارهای مناسب در خصوص افزایش درآمد واحدهای تجاری

فواید استفاده از مشاوره مالیاتی :

همانطور که گفتیم مهم ترین مزایای استفاده از این مشاوره، افزایش آگاهی صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی و حقیقی نسبت به آخرين قوانين مالياتي و بخشنامه های سازمان امور مالياتی و چگونگی انجام روند پرداخت مالیات و امور مالی مرتبط با کسب و کارشان می باشد. آگاهی از قوانینی که در این زمینه وجود دارد باعث می شوید تا بتوان فعالیت قانونی را به گونه ای ادامه داد که متضرر نشد؛ زیرا معمولا بسیاری از جرایم پیش آمده به دلیل نا آگاهی از قوانین مربوطه می باشد.

داشتن مشاور مالیاتی در کنار خود چه مزایایی میتواند داشته باشد؟

 

مشاور مالیاتی

آگاهی صاحبان کسب و کار از قوانین مالیاتی و مباحث جدید مالیاتی تأثیر بالایی در در پیشرفت کسب و کار دارد. مشاوره مالیاتی یکی از راه های مهم جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره مالیات و همین طور به دست آوردن پاسخ سوالات مالیاتی خود می باشد. از این رو بیشتر صاحبان کسب و کار و مدیران مشاغل به دنبال جمع اطلاعات مالیاتی از منابع و راه های مختلف هستند که همانزور که ذکر شد مهمترین این روش ها مشاوره مالیاتی می باشد. مشاوره مالیاتی که جزوء برترین خدمات مالیاتی ما در تیم ایلیا حساب می باشد، توسط مشاوران متخصص ایلیا حساب ارائه داده می شود مدیران مشاغل می توانند همین حالا با ثبت نام در سایت ایلیا حساب، به صورت رایگان با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب تماس گرفته و از خدمات مشاوره مالیاتی 24 ساعته تیم ایلیا حساب استفاده کنند. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا به توضیحی درباره مشاوره مالیاتی بپردازیم.

مشاوره مالیاتی چیست؟

مشاوره مالیاتی چیست

اگر صاحب یک کسب و کار باشید و خدماتی ارائه می دهید، حتما نام مالیات به گوشتان خورده و می دانید که راه فراری از مالیات وجود ندارد. برخی از شرکت های حسابداری به این فکر افتادند که به جای اینکه سعی کنند خدماتی جهت فرار از مالیات ارائه بدهند که کاملا برای کسب و کار خطر ناک می باشد، روشی برای کاهش مالیات و جرایم مالیاتی به صاحبان کسب و کار پیشنهاد بدهند که این روش همان مشاوره مالیاتی می باشد. در مشاوره مالیاتی صاحبان کسب و کار می توانند با متخصصان مالیاتی تماس گرفته و سوالات خود را در خصوص چگونگی کاهش جرایم مالیاتی با مشاوران مالیاتی در میان بگزارند و مشاوران متخصص با بررسی کسب و کار مشتری راهنمایی های لازم و مطابق با نوع فعالیت صاحب کسب کسب و کار را ارائه می نماید تا جرایم مالیاتی ناشی از اشتباهات مالیاتی در فعالیت کاری کاهش یابد.

مشاور مالیاتی رایگان

مشاوره مالیاتی رایگان

ما در ایلیا حساب مفتخریم به استحضار شما عزیزان برسانیم، به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان مشاوره مالیاتی رایگان در تهران و شهر های همجوار، آماده پاسخگویی به هر نوع سوال مالیاتی از طرف صاحبان کسب و کار، دانشجویان حسابداری، کاربران سایت ایلیا حساب و غیره به صورت متخصصانه می باشیم. بسیاری از شرکت های حسابداری که به اقدام به ارائه مشاوره مالیاتی نموده اند هزینه در قبال این کار دریافت ی کنند، به عنوان مثال این شرکت های حسابداری برای هر یک ساعت مشاوره حدودا 400000 هزار تومان دریافت می کنند یا با قیمت کم ولی به صورت محدود پاسخگو می باشند. اما در ایلیا حساب همه افراد با فعالیت های کاری مختلف می توانند به صورت نا محدود و رایگان سوالات مالیاتی در خصوص کاهش جرایم مالیاتی را با مشاوران ما در میان بگزارند و راهنمایی های لازم در این باره و مشاور مالیاتی رایگان را دریافت نمایند.

مشاور مالیاتی تلفنی

مشاوره مالیاتی تلفنی

تماس با مشاوران مالیاتی تیم ایلیا حساب بسیار ساده می باشد و شما می توانید تلفن همراه خود را برداشته و با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب به صورت تلفنی تماس برقرار کرده. شما می توانید از مشاور مالیاتی تلفنی ما استفاده کرده و به صورت تلفنی یا با هر وسایل ارتباطی دیگر سوالات مالیاتی خود را، رایگان و نامحدود با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب در میان بگزارید. دانشجویان حسابداری نیز می توانند و سوالات حسابداری خود را از مشاوران ایلیا حساب پرسیده و به پاسخ پرسش های خود برسند. تمامی کاربران ایلیا حساب، دانشجویان، صاحبان کسب و کار و افراد دیگر نیز می توانند در بستر اینترنت با مشاوران ما در ارتباط باشند که در ادامه مطلب به تشریح آن می پردازیم.

مهارت های لازم که مشاور مالیاتی باید داشته باشد

 • اشراف به قوانین مالیاتی کشور
 • مهارت ارتباط با مودی
 • ریز بینی
 • قدرت رهبری و مدیریت
 • توانایی اجرای کار گروهی
 • استفاده از نیروهای زیر دست
 • ارائه راهکار مناسب به مودی
 • توانمندی در خصوص دریافت اطلاعات لازم

مسئولیت مشاور مالیاتی در مقابل مودی

 • مطالعه دقیق روی پرونده و گزارش رسیدگی ممیزین
 • انجام تحقیقات لازم در خصوص پرونده
 • بررسی همه جوانب
 • آینده نگری در خصوص بازخورد رسیدگی
 • جلوگیری از وقوع جرایم و کاهش مالیات
 • گوشزد تکالیف مالیاتی مودی

چگونه میتوان بصورت آنلاین با مشاوران ارتباط برقرار نمود؟

مشاوره مالیاتی آنلاین

همانطور که گفتیم افراد می توانند با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب به صورت اینترنتی در تماس باشند که البته مشاوره مالیاتی آنلاین ایلیا حساب رایگان می باشد. ارتباط با مشاوران ایلیا حساب به صورت اینترنتی و کسب مشاوره مالیاتی آنلاین با استفاده از حسابدار اپ نیز امکان پذیر می باشد. در این اپلیکیشن افراد می توانند با استفاده از بخش گفتگوی آنلاین با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب در بستر اینترنت در ارتباط بوده، ما در کنار این بخش ویژه ای مخصوص سوال دانشجویان دانشجویان حسابداری طراحی کرده ایم که دانش آموزان و دانشجویان حسابداری می توانند مسائل مالیاتی و سوالات مالیاتی خود را با مشاوران ما در میان بگزارند. لازم به ذکر است اپلیکیشن حسابدار اپ با نسخه های اندروید، آی او اس و وب ارائه شده که دسترسی به نسخه وب این اپلیکیشن با ثبت نام در سایت ایلیا حساب امکان پذیر می باشد. جهت دریافت و نصب اپلیکیشن حسابدار اپ در سایت ایلیا حساب ثبت نام کرده یا ار بخش ثبت نام در سایت، با مشاوران حسابداری ایلیا حساب تماس گرفته و به صورت رایگان از مشاوره مالیاتی آنلاین در حسابدار اپ استفاده نمایید.

هزینه مشاوره مالیاتی چقدر است و چگونه محاسبه می شود؟

هزینه مشاوره مالیاتی

هزینه مشاوره مالیاتی تیم ایلیا حساب رایگان بوده و ما برای ارائه مشاوره مالیاتی آنلاین و تلفنی هزینه ای دریافت نخواهیم کرد. همانطور که قبلا گفته شد تمامی بخش های مشاوره مالیاتی موسسه حسابداری ایلیا حساب رایگان بوده و هزینه مشاوره مالیاتی دریافت نخواهد شد.

گروه مشاوران مالیاتی ایلیا حساب

گروه مشاوران مالیاتی

گروه مشاوران مالیاتی تیم ما جروء برترین مشاوران مالیاتی در سطح کشور و عضو جامعه رسمی مشاوران مالیاتی می باشند. همین حالا با گروه مشاوران مالیاتی ایلیا حساب تماس گرفته یا به صورت اینترنتی با اپلیکیشن حسابدار اپ با مشاروان ما در ارتباط باشید و از مشاوره مالیاتی ایلیا حساب به طور رایگان، 24 ساعته، سریع، امن، متخصصانه، اینترنتی و تلفنی استفاده کنید. تیم مشاوران مالیاتی ایلیا حساب دارای مدارک رسمی مالیاتی می باشند و 24 ساعته پاسخگوی شما می باشند.

 

بهترین مشاوره مالیاتی

بهترین مشاوره مالیاتی

پیدا کردن یک مشاور مالیاتی عالی کار بسیار دشواری است. با افتخار به استحضار شما می رسانیم تیم مشاوره مالیاتی ایلیا حساب با ارائه مشاوره مالیاتی رایگان، 24 ساعته، قابل دسترس بودن با اینترنت و یا تلفنی و داشتن متخصصان مالیاتی برتر در سطح کشور، جزوء ارائه دهندگان بهترین مشاوره مالیاتی در ایران می باشد. قابلیت های لازم بهترین مشاوره مالیاتی می توانند شامل 24 ساعته بودن یا رایگان بودن و یا وجود متخصصان پاسخگو باشد که ما در ایلیا حساب تمامی این ویژگی ها را در ارائه مشاوره مالیاتی به کار برده ایم.

 

 

 

 

ارسال نظر

آیدا

با سلام و وقت بخیر در هنگام پر کردن اظهارنامه مالیاتی سال 1399 ، قسمت مربوط به پر کردن مشخصات دفاتر نوشته شده است و ما فقط انتخاب می کنیم برای شرکت ما تاریخ ثبت دفاتر 1399/02 زده شده است در حالی که ما سال قبل درخواست دفاتر کردیم و در سال 98 دریافت کردیم و تاریخی که در اول صفحات دفاتر زده شده است هم به سال 98 اشاره کرده است حالا این سال را برای حسابرسی به شرکتی دادیم و میگه این تاریخ ثبت ایراد داره و مشکل زا است آیا درست می گوید و من خودم باید تاریخ اول صفحات دفاتر را به جای تاریخ ثبت سیستم درج کنم؟اینکه گفته می شود تاریخ و تاخیر در پلمپ دفاتر از سال 1398 مشکلی ندارد آیا درسته؟

ا.کرمی

با سلام ما یک شرکت پخش مواد غذایی داریم .میخواستم بدونم اگر فاکتور غیر رسمی داشته باشیم و بخوایم ازش فروش رسمی انجام بدیم ،موقع صدور فاکتور فروش برای خریداررسمی چکار باید بکنیم ؟آیا بعدا موقع رسیدگی تفاوت در کالای فاکتور فروش رسمی و فاکتور خرید رسمی مشکل ایجاد میکند ؟

تیم مشاور مالیاتی ایلیا حساب

لطفا سوالات رو پس از ثبت نام در سایت ، از قسمت ثبت سوال ارسال فرمایید که به کارتابل مشاوران ارسال شود و کارشناسان کمتر از ۲ ساعت به کلیه سوالات پاسخ خواهند داد، با تشکر

لیلا جعفرنژاد

ره

سلام ببخشید من بدون اینکه هیج کاری انجام بدم و با اینکه یک کارمند ساده دولتی هستم، در سایت مالیاتی کشور که چک کردم برایم در قسمت استعلام، مالیات بر ارزش افزوده کلانی ثبت شده است و از این رو نمی توانم خانه ام را بفروشم و این مبلغ نزدیک 2 میلیارد تومان است. البته در بخش خود پرونده ها هیچ پرونده مالیاتی و یا ارزش افزوده برایم وجود ندارد، فقط بخش استعلام اینگونه نشان میدهد. لطفا راهنمایی کنید

بهمن آقاخانی

سلام ووقت بخیر۱-شخصی سه ماه قبل از فوتش حواله یکدستگاه خودروراطی قولنامه فروخته ودرهمان روز وجه فروش حواله به حسابش واریز شده وپس ازارسال دعوتنامه مابه التفاوت آن هم توسط خریدار به حساب ایران خودروواریز شده، وراث برای اینکه بتوانند خودرو رابه نام خریدار انتقال دهندبایدازاداره امورمالیاتی گواهی اخذ نمایند،آیاخودروجزوماترک محسوب می شودو بایدمالیات خودرورابه قیمت روز پرداخت نمایند یاخیر؟ضمناً خریدار حواله باتوجه به وضعیت وراث حاظر به شکایت علیه آنهامبنی به الزام به انتقال خودرواز طریق دادگاه نیست. ۲-درجلسه هیات تجدید نظراختلاف مالیاتی که مورد اعتراض اداره امور مالیاتی قرار گرفته ،حضور فیزیکی مودی امکان پذیر است یاحضورش غیر قانونی است؟

پویا

با سلام . ضمن تشکر از فراهم آوردن امکان طرح سوالات . آیا مالیات بر مشاغل اشخاص حقیقی یا حقوقی که یک واحد آپارتمان که دارای موقعیت اداری است را اجاره می کنند و در آن کسب و کاری مثل آرایشگاه ، مطب ، فروشگاه اینترنتی ، مزون عروس و ..... راه اندازی می کنند بر عهده مالک آپارتمان است و یا مستاجر؟ اگر مستاجر بدون تسویه حساب مالیاتی واحد مورد اجاره را ترک کند و قرارداد اجاره به اتمام برسد مالک در برابر سازمان امور مالیاتی مسئول است و به عبارت دیگر مالیات عملکرد آن افراد بر روی ملک می ماند و وقتی مالک بخواهد آن ملک را بفروش برساند باید مالیات آن افراد را که بر روی ملکش است پرداخت نماید. از محبت شما ممنونم که به صورت واضح راهنمایی و توضیح فرمایید .

ارجمندی

سلام قرارداد رسمی اجاره مغازه به تاریخ سال 1400 که ادامه دهنده قرارداد عادی مورخ سال 1359 است آیا شامل مالیات بر ارث سرقفلی میشود؟ قرارداد تحت حاکمیت قانون موجر و مستاجر سال 1356 است.

Ash

سلام خسته نباشید پدر من فروشگاه لوازم یدکی دارن و بعضی مشتری ها جنسی که خریدن رو مرجوع میکنن و پول رو پس میگیرن میخواستم بدونم ایا میتونیم ده درصد مبلغ رو کم کنیم؟ مقدار مالیات روی تراکنش دستگاه کارتخوان چقدر است؟

رضا

آیا خودرو های طرح یک پارچه شامل مالیات می شوند در صورت تعویض پلاک

maranta

سلام وقت بخیر من یک سایت در شرف تاسیس دارم، در قدم اول خدمت من ارائه دوره های آموزشی هست اما در مراحل بعد قصد فروش محصول و خدمات طراحی رو هم دارم .برای تشکیل پرونده مالیاتی من جزو گروه های مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستم یا خیر ؟

nasiri

سلام وقت بخیر من یک سایت در شرف تاسیس دارم، خدمت من ارائه دوره های آموزشی دانلودی هست .برای تشکیل پرونده مالیاتی من جزو گروه های مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستم یا خیر ؟

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
01:04
با ما در واتساپ صحبت کنید