شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی - مشاوره مالیاتی تلفنی - مشاوره مالیاتی آنلاین - شرکت مشاوره مالیاتی - یکی از خدمات ایلیا حساب - مشاوره مالیاتی به مشتریان محترم می باشد - مشاوره مالیاتی چیست - مشاوره مالیاتی رایگان - هزینه مشاوره مالیاتی - گروه مشاوران مالیاتی - ایلیا حساب

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / مشاوره مالیاتی
مشاوره مالیاتی
23 خرداد، 1400
بازدید 17720 مرتبه
امتیاز 4.03/5
مشاوره مالیاتی
عنوانین

یکی از خدمات ایلیا حساب ، ارائه ی مشاوره مالیاتی و اصلاح رویه و حسابهای حسابداری  به مشتریان محترم می باشد و اگر تمایل به استفاده از این مشاوره دارید، فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در سایت، با ما تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید. از آنجایی که اهمیت و ضرورت رسیدگی به وضعیت مالی کسب و کارهای مختلف بسیار واضح و روشن است و ایجاد نظم و انضباط مالی در هر شغل خصوصی یا دولتی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و از سوی دیگر پرداخت مالیات نیز یکی از مهم ترین دغدغه های اشخاص حقیقی و حقوقی است که به صورت قانونی در کشور ایران مشغول به فعالیت هستند، متخصصان مالی ایلیا حساب برای ارائه ی اطلاعات و راهنمایی های لازم در کنار شما خواهند بود. از جمله فوایدی که بهره مندی از این مشاوره مالی و مالیاتی برای صاحبان محترم مشاغل خواهد داشت، می توانیم به این نکته اشاره داشته باشیم که در دنیای پر رقابت امروز به هر میزانی که شما از اطلاعات کاملتر و صحیح تر برخوردار باشید، می توانید با اطمینان خاطر بیشتری به فعالیت بپردازید و در امور مختلف مربوط به کسب و کار خود، با درایت و دقت بیشتری عمل کنید. مشاوره مالیاتی به شما این فرصت را می دهد تا اطلاعات صحیح و قابل اعتماد را از کسانی که در این حوزه دارای تجربه، سابقه و دانش کافی هستند، دریافت کنید و مورد استفاده قرار بدهید.


سامانه حسابدار اپ


 

خدمات مشاوره مالیاتی ایلیا حساب :

  • خدمات مشاوره مالیاتی در کلیه زمینه های مالیاتی و ارائه راهكار های كاربردی مالياتی
  • مشاوره مالیاتی در خصوص چگونگی برقراری کنترل های داخلی در واحد تجاری
  • بودجه بندی و ارائه بهترین راهکار جهت استفاده اثربخش و کارا همراه با صرفه اقتصادی از منابع
  • مشاوره مالیاتی در خصوص تامین مالی واحد تجاری از طریق منابع داخل و خارج واحد تجاری
  • خدمات مشاوره مدیریت در خصوص ایجاد ساختار سازمانی، هویت سازمانی و ارائه راهکارهای مناسب در خصوص افزایش درآمد واحدهای تجاری

فواید استفاده از مشاوره مالیاتی :

همانطور که گفتیم مهم ترین مزایای استفاده از این مشاوره، افزایش آگاهی صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی و حقیقی نسبت به آخرين قوانين مالياتي و بخشنامه های سازمان امور مالياتی و چگونگی انجام روند پرداخت مالیات و امور مالی مرتبط با کسب و کارشان می باشد. آگاهی از قوانینی که در این زمینه وجود دارد باعث می شوید تا بتوان فعالیت قانونی را به گونه ای ادامه داد که متضرر نشد؛ زیرا معمولا بسیاری از جرایم پیش آمده به دلیل نا آگاهی از قوانین مربوطه می باشد.

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

آگاهی صاحبان کسب و کار از قوانین مالیاتی و مباحث جدید مالیاتی تأثیر بالایی در در پیشرفت کسب و کار دارد. مشاوره مالیاتی یکی از راه های مهم جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره مالیات و همین طور به دست آوردن پاسخ سوالات مالیاتی خود می باشد. از این رو بیشتر صاحبان کسب و کار و مدیران مشاغل به دنبال جمع اطلاعات مالیاتی از منابع و راه های مختلف هستند که همانزور که ذکر شد مهمترین این روش ها مشاوره مالیاتی می باشد. مشاوره مالیاتی که جزوء برترین خدمات مالیاتی ما در تیم ایلیا حساب می باشد، توسط مشاوران متخصص ایلیا حساب ارائه داده می شود مدیران مشاغل می توانند همین حالا با ثبت نام در سایت ایلیا حساب، به صورت رایگان با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب تماس گرفته و از خدمات مشاوره مالیاتی 24 ساعته تیم ایلیا حساب استفاده کنند. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا به توضیحی درباره مشاوره مالیاتی بپردازیم.

مشاوره مالیاتی چیست؟

مشاوره مالیاتی چیست

اگر صاحب یک کسب و کار باشید و خدماتی ارائه می دهید، حتما نام مالیات به گوشتان خورده و می دانید که راه فراری از مالیات وجود ندارد. برخی از شرکت های حسابداری به این فکر افتادند که به جای اینکه سعی کنند خدماتی جهت فرار از مالیات ارائه بدهند که کاملا برای کسب و کار خطر ناک می باشد، روشی برای کاهش مالیات و جرایم مالیاتی به صاحبان کسب و کار پیشنهاد بدهند که این روش همان مشاوره مالیاتی می باشد. در مشاوره مالیاتی صاحبان کسب و کار می توانند با متخصصان مالیاتی تماس گرفته و سوالات خود را در خصوص چگونگی کاهش جرایم مالیاتی با مشاوران مالیاتی در میان بگزارند و مشاوران متخصص با بررسی کسب و کار مشتری راهنمایی های لازم و مطابق با نوع فعالیت صاحب کسب کسب و کار را ارائه می نماید تا جرایم مالیاتی ناشی از اشتباهات مالیاتی در فعالیت کاری کاهش یابد.

مشاوره مالیاتی رایگان

مشاوره مالیاتی رایگان

ما در شرکت حسابداری ایلیا حساب مفتخریم به استحضار شما عزیزان برسانیم، به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان مشاوره مالیاتی رایگان در تهران و شهر های همجوار، آماده پاسخگویی به هر نوع سوال مالیاتی از طرف صاحبان کسب و کار، دانشجویان حسابداری، کاربران سایت ایلیا حساب و غیره به صورت متخصصانه می باشیم. بسیاری از شرکت های حسابداری که به اقدام به ارائه مشاوره مالیاتی نموده اند هزینه در قبال این کار دریافت ی کنند، به عنوان مثال این شرکت های حسابداری برای هر یک ساعت مشاوره حدودا 400000 هزار تومان دریافت می کنند یا با قیمت کم ولی به صورت محدود پاسخگو می باشند. اما در ایلیا حساب همه افراد با فعالیت های کاری مختلف می توانند به صورت نا محدود و رایگان سوالات مالیاتی در خصوص کاهش جرایم مالیاتی را با مشاوران ما در میان بگزارند و راهنمایی های لازم در این باره و مشاوره مالیاتی رایگان را دریافت نمایند.

مشاوره مالیاتی تلفنی

مشاوره مالیاتی تلفنی

تماس با مشاوران مالیاتی تیم ایلیا حساب بسیار ساده می باشد و شما می توانید تلفن همراه خود را برداشته و با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب به صورت تلفنی تماس برقرار کرده. شما می توانید از مشاوره مالیاتی تلفنی ما استفاده کرده و به صورت تلفنی یا با هر وسایل ارتباطی دیگر سوالات مالیاتی خود را، رایگان و نامحدود با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب در میان بگزارید. دانشجویان حسابداری نیز می توانند مسائل حسابداری و سوالات حسابداری خود را از مشاوران ایلیا حساب پرسیده و به پاسخ پرسش های خود برسند. تمامی کاربران ایلیا حساب، دانشجویان، صاحبان کسب و کار و افراد دیگر نیز می توانند در بستر اینترنت با مشاوران ما در ارتباط باشند که در ادامه مطلب به تشریح آن می پردازیم.

مشاوره مالیاتی آنلاین

مشاوره مالیاتی آنلاین

همانطور که گفتیم افراد می توانند با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب به صورت اینترنتی در تماس باشند که البته مشاوره مالیاتی آنلاین ایلیا حساب رایگان می باشد. ارتباط با مشاوران ایلیا حساب به صورت اینترنتی و کسب مشاوره مالیاتی آنلاین با استفاده از اپلیکیشن حسابداری حسابدار اپ نیز امکان پذیر می باشد. در این اپلیکیشن افراد می توانند با استفاده از بخش گفتگوی آنلاین با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب در بستر اینترنت در ارتباط بوده، ما در کنار این بخش ویژه ای مخصوص پرسش و پاسخ حسابداری دانشجویان حسابداری طراحی کرده ایم که دانش آموزان و دانشجویان حسابداری می توانند مسائل مالیاتی و سوالات مالیاتی خود را با مشاوران ما در میان بگزارند. لازم به ذکر است اپلیکیشن حسابدار اپ با نسخه های اندروید، آی او اس و وب ارائه شده که دسترسی به نسخه وب این اپلیکیشن با ثبت نام در سایت ایلیا حساب امکان پذیر می باشد. جهت دریافت و نصب اپلیکیشن حسابدار اپ در سایت ایلیا حساب ثبت نام کرده یا ار بخش تماس با ما، با مشاوران حسابداری ایلیا حساب تماس گرفته و به صورت رایگان از مشاوره مالیاتی آنلاین در حسابدار اپ استفاده نمایید.

هزینه مشاوره مالیاتی

هزینه مشاوره مالیاتی

هزینه مشاوره مالیاتی تیم ایلیا حساب رایگان بوده و ما برای ارائه مشاوره مالیاتی آنلاین و تلفنی هزینه ای دریافت نخواهیم کرد. همانطور که قبلا گفته شد تمامی بخش های مشاوره مالیاتی موسسه حسابداری ایلیا حساب رایگان بوده و هزینه مشاوره مالیاتی دریافت نخواهد شد.

گروه مشاوران مالیاتی

گروه مشاوران مالیاتی

گروه مشاوران مالیاتی تیم ما جروء برترین مشاوران مالیاتی در سطح کشور و عضو جامعه رسمی مشاوران مالیاتی می باشند. همین حالا با گروه مشاوران مالیاتی ایلیا حساب تماس گرفته یا به صورت اینترنتی با اپلیکیشن حسابدار اپ با مشاروان ما در ارتباط باشید و از مشاوره مالیاتی ایلیا حساب به طور رایگان، 24 ساعته، سریع، امن، متخصصانه، اینترنتی و تلفنی استفاده کنید. تیم مشاوران مالیاتی ایلیا حساب دارای مدارک رسمی مالیاتی می باشند و 24 ساعته پاسخگوی شما می باشند.

بهترین مشاوره مالیاتی

بهترین مشاوره مالیاتی

پیدا کردن یک مشاور مالیاتی عالی کار بسیار دشواری است. با افتخار به استحضار شما می رسانیم تیم مشاوره مالیاتی ایلیا حساب با ارائه مشاوره مالیاتی رایگان، 24 ساعته، قابل دسترس بودن با اینترنت و یا تلفنی و داشتن متخصصان مالیاتی برتر در سطح کشور، جزوء ارائه دهندگان بهترین مشاوره مالیاتی در ایران می باشد. قابلیت های لازم بهترین مشاوره مالیاتی می توانند شامل 24 ساعته بودن یا رایگان بودن و یا وجود متخصصان پاسخگو باشد که ما در ایلیا حساب تمامی این ویژگی ها را در ارائه مشاوره مالیاتی به کار برده ایم.

حق الزحمه مشاوره مالیاتی ایلیا حساب چقدر می باشد؟
چه زمان هایی می توانیم با مشاوران ایلیا حساب تماس بگیریم؟
ارتباط با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب در بستر اینترنت هم امکان پذیر می باشد؟
تا چه مقدار زمان می توانیم با مشاوران مالیاتی ایلیا حساب در تماس باشیم؟
دانشجویان حسابداری می توانند مسائل و سوالات مالیاتی خود را از مشاوران مالیاتی ایلیا حساب بپرسند؟

ارسال نظر

آیدا

با سلام و وقت بخیر در هنگام پر کردن اظهارنامه مالیاتی سال 1399 ، قسمت مربوط به پر کردن مشخصات دفاتر نوشته شده است و ما فقط انتخاب می کنیم برای شرکت ما تاریخ ثبت دفاتر 1399/02 زده شده است در حالی که ما سال قبل درخواست دفاتر کردیم و در سال 98 دریافت کردیم و تاریخی که در اول صفحات دفاتر زده شده است هم به سال 98 اشاره کرده است حالا این سال را برای حسابرسی به شرکتی دادیم و میگه این تاریخ ثبت ایراد داره و مشکل زا است آیا درست می گوید و من خودم باید تاریخ اول صفحات دفاتر را به جای تاریخ ثبت سیستم درج کنم؟اینکه گفته می شود تاریخ و تاخیر در پلمپ دفاتر از سال 1398 مشکلی ندارد آیا درسته؟

ا.کرمی

با سلام ما یک شرکت پخش مواد غذایی داریم .میخواستم بدونم اگر فاکتور غیر رسمی داشته باشیم و بخوایم ازش فروش رسمی انجام بدیم ،موقع صدور فاکتور فروش برای خریداررسمی چکار باید بکنیم ؟آیا بعدا موقع رسیدگی تفاوت در کالای فاکتور فروش رسمی و فاکتور خرید رسمی مشکل ایجاد میکند ؟

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
03:34
با ما در واتساپ صحبت کنید