مشاوره رایگان تلفنی
شماره های تماس

عاملیت فروش رسمــــــــــی

نرم افزار حسابداری سپیدار

 • ارسال رایگان بسته
 • مشاوره رایگان
 • استقرار کدینگ
 • کانورت اطلاعات

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آسیا

شرکت حسابداری ایلیا حساب بعنوان عاملیت فروش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آسیا، خدماتی در کنار دیگر خدمات شرکت سپیدار قرار داده است که شرایط خرید این نرم افزار محبوب را بیش از پیش برای متقاضیان تسهیل نموده که در ادامه به آن می پردازیم…
مشتریان عزیز با خرید نرم افزار حسابداری سپیدار، علاوه بر دریافت یک سال پشتیبانی رایگان، میتوانند از مشاوره تلفنی و حضوری رایگان مشاوران مجرب ایلیا حساب در زمینه حسابداری و مالیاتی نیز بهرمند گردند و مسئولیت استقرار کدینگ تخصصی و اجرای عملیات کانورت اطلاعات در نرم افزار حسابداری سپیدار را به کارشناسان خبره خدمات حسابداری ایلیا حساب بسپارند . لازم بذکر است ارسال بسته نرم افزار سپیدار بصورت رایگان می باشد و همچنین مشتریان عزیز پس از سفارش این محصول در کنار خدمات بی نظیر اعلام شده یک بسته هدیه نیز دریافت می نمایند.

جهت دریافت اطلاعات شرایط خرید نرم افزار حسابداری سپیدار و قیمت این محصول با ما تماس بگیرید .

خدمات ما

استقرار کدینگ حسابداری تخصصی

.

هماهنگی جلسه حضوری

.

مشاوره تلفنی رایگان

.

مشاوره حضوری

.

نصب رایگان

.

کانورت اطلاعات

.

ارسال رایگان بسته + هدیه

.

گزارشات تکمیلی

.

امکانات نرم افزار سپیدار

 • یک سال پشتیبانی رایگان
 • دو ماه آموزش الکترونیکی
 • دریافت فایل‌های بروزرسانی
 • ارائه دموی نرم افزار حسابداری بصورت الکترونیکی
 • دسترسی به گزارشات تکمیلی
 • امکان ثبت درخواست جهت طراحی هرگونه گزارش مد نظر مشتری
 • امکان چت آنلاین با کارشناسان سپیدارسیستم

سیستم حسابداری

در گذشته نرم افزار حسابداری همان سیستم حسابداری بود و زیر سیستمها در فرایند مالی معنایی نداشتند و کلیه اسناد حسابداری بصورت دستی ثبت می گردید. در واقع سیستم حسابداری سپیدار همان سیستم مادر نرم افزار می باشد که اسناد حسابداری دستی و اسناد صادره از زیر سیستم ها در آن نمایش داده میشود که لازم به ذکر است گزارشات اصلی جهت ارائه به واحد های برون سازمانی و گزارشهای مدیریتی از همین سیستم مادر استخراج می گردد. سیستم حسابداری سپیدار شامل چهار بسته تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری می باشد که هر کدام تعاریف و کدینگ و زیر سیستم های خاص خود را دارند که در ادامه به آن می پردازیم ، حسابداران با استفاده از این بسته ها به راحتی می توانند اسناد حسابداری و دفاتر قانونی خود را با ساده ترین روش و در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت نمایند.

بیشتر بدانید

ایلیا حساب

بسته بازرگانی

بسته بازرگانی

بسته بازرگانی نرم افزار حسابداری سپیدار، کنترل موجودی انبار و محاسبه‌ی سود و زیان کالا را برای شما ساده می‌کند؛ با آگاهی از میزان و زمان سفارش هر کالا، می توانید کنترل دقیق‌تری بر موجودی انبار داشته باشید؛ هم‌چنین با آگاهی از کالاهای پرفروش و محاسبه‌ی سود به تفکیک هر کالا، می توانید کالهای پرسود را شناسایی کنید و میزان سود شرکت را افزایش دهید. این بسته با ۵ سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار،دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های بازرگانی است.

بیشتر بدانید

بسته تولیدی

بسته تولیدی نرم افزار حسابداری سپیدار ویژه صنایع مونتاژ و بسته بندی ، امکان محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه را به سادگی در اختیار شما قرار می دهد. اطلاع از بهای تمام شده کالاها به شما کمک می کند تا از اتلاف منابع جلوگیری کنید، بر اساس برآورد دقیق هزینه‌‎های تولید نسبت به قیمت گذاری بهینه محصولات اقدام کنید و درنهایت، امکان رقابت پذیری محصولات خود را با سایر رقبا افزایش دهید. این بسته شامل ۷ سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت، تولید، تامین کنندگان و انبار، مشتریان و فروش، حقوق و دستمزد و دارایی ثابت است که پاسخگوی شرکت های تولیدی در صنایع مونتاژ و بسته بندی است.

بیشتر بدانید
بسته تولیدی
بسته خدماتی

بسته خدماتی

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می‌کند؛ هم‌چنین با در اختیار گذاشتن گزارش‌های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به‌هنگام را برای شما به ارمغان می‌آورد. این بسته با ۴ سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های خدماتی است.

بیشتر بدانید

بسته پیمانکاری

بسته پیمانکاری نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار افزون بر سادگی، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه حساب‌های مربوط به هر پروژه را با دقت و سرعت بسیار برای شما فراهم می کند؛ هم‌چنین ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم‌زمان چند پروژه پیمانکاری است که امکان محاسبه بهای تمام شده‌ی هر پروژه و قرارداد را در لحظه فراهم می کند.

بیشتر بدانید
بسته پیمانکاری

شرکت نرم افزاری سپیدار سیستم

شرکت همکاران سیستم یکی از شرکت های قدیمی و پیشرو، و با رزومه بسیار قوی و با تعداد بیش از 100 هزار مشتری در حوزه نرم افزار حسابداری و با پشتوانه تجارب بدست آمده در این دایره ، تصمیم به طراحی و ساخت نرم افزاری جامع، مقرون بصرفه و منطبق با علم روز حسابداری دنیا برای شرکت های کوچک و متوسط نمود. که با تلاش فراوان در سال 1387 به این تصمیم خود جامع عمل پوشاند و نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آسیا را با شعار ساده و پایدار یعنی نرم افزاری بهینه در راستای مدیریت هوشمندانه با قیمت بسیار مناسب روانه بازار گرداند که خوشبختانه با توجه به امکانات منحصر به فرد این نرم افزار و درک بالای حسابداران ما از ویژگی های یک نرم افزار مطلوب، با استقابل بسیار خوبی هم روبرو شد. به جرات میتوان گفت نرم افزار حسابداری سپیدار با توجه به امکانات و قیمت، بهترین گزینه خرید نرم افزار برای سازمان های کوچک و متوسط می باشد.

 شرکت نرم افزاری سپیدار سیستم