شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

حسابرسی | خدمات حسابرسی مالی | شرکت حسابرسی

خدمات حسابرسی مالی و داخلی , شرکت موسسه حسابرسی , ایلیا حساب . بهترین حسابرس در شرق غرب تهران . مشاوره قیمت . صدور گزارش جهت ارایه ( ارائه) به بانک ها

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / حسابرسی | خدمات حسابرسی مالی | شرکت حسابرسی
حسابرسی | خدمات حسابرسی مالی | شرکت حسابرسی
14 دي، 1398
بازدید 14079 مرتبه
امتیاز 4.79/5
حسابرسی | خدمات حسابرسی مالی | شرکت حسابرسی
عنوانین

خدمات حسابرسی فرایندی است که کلیه عملیات های مالی و اسناد مربوط به آنها مورد بازبینی و بررسی و رسیدگی قرار می گیرد تا هر گونه مغایرت و خلا ناشی از نقص مدارک و عملکرد مشخص شده و تدبیری برای آن انجام شود . گاهی رسیدگی به این حساب ها به صورت داخلی و توسط کارشناسان خود شرکت انجام گرفته که هدف آن گزارش دهی به مدیران ارشد و جلوگیری از هدر رفت منابع و دارایی ها و نیز برنامه ریزی های مالی بوده و نتایج ان به بیرون سازمان هم درز نمی کند که اصطلاحا به ان حسابرسی داخلی می گویند و عموما هر سه ماه یکبار انجام می شود البته برخی از شرکتها این کار را شش ماه یکبار یا سالانه هم انجام می دهند.

از جمله موارد دیگر، می توان به حسابرسی رعایت اشاره نمود. که حسابرسی مالیاتی شناخته شده ترین آن می باشد که مورد استفاده واحد های تجاری است. هم چنین از انواع حسابرسی، حسابرسی عملیاتی است که در کشور ما بسیار کم  انجام می شود و دلیل آن شاید عدم آگاهی مدیران واحد های تجاری از مزایای آن باشد.

انجام خدمات حسابرسی ایلیا حساب :

  • حسابرسی مالی که همان حسابرسی صورت های مالی و صدور گزارش جهت ارائه به بانک ها
  • مسئولیتهای مدیریت را می توان در سه سطح استراتژیکی، تاکتیکی و عملیاتی طبقه بندی کرد. این سه سطح اساسا به میزان توجه مدیریت و زمان بندی (اجرا) محدود می شود.
  • وضعیت بازاری که سازمان در نظر دارد محصولات یا خدمات خود را در آن عرضه کند.
  • مدیریت استراتژیک به کلی ترین، فراگیرترین و دراز مدت ترین موضوعها می پردازد. مدیریت تاکتیکی بر چگونگی اجرای برنامه های استراتژیک تمرکز می کند.  بیشتر توجه مدیریت تاکتیکی به موضوعهای میان مدت است و بر اجزا و واحدهای خاص سازمانی تاکید می ورزد. مدیریت عملیاتی به کارها و وظایف خاص و ضروری روزانه می پردازد.

مشاوره حسابرسی داخلی :

هدف دیگری که در این رسته پیگیری می شود ارزیابی به صرفه بودن واحد های مختلف سازمان بوده و کارایی آنها را بررسی می کند .شخصی که مسئولیت حسابرسی داخلی را عهده دار می گردد. می بایست که اختیار تامِ عمل داشته باشد. و همچنین اعضا و یا عضو حسابرسی داخلی باید بتواند به کلیه اسناد مالی شرکت دسترسی پیدا کند و نتیجه بررسی های خود را در قالب گزارش بتواند ارائه نماید. در روش خارجی آن سازمانی توسط کارشناسان موسسات حسابرسی مورد تایید انجام شده و باهدف اظهار نظر در مورد درستی صورت های مالی ، نتایج عملیات های مالی و فعالیت سازمان انجام می شود .  که استقلال آن به طور کامل یک ضرورت قانونی بوده و باید سالی یک بار توسط سازمان انجام شود و نتایج ان به سازمان مربوطه و سایر ارگان های مربوطه ارائه گردد .

کادر مجرب ایلیا حساب همه روزه حتی در ایام تعطیل آماده ارائه انواع خدمات حسابرسی می باشند.

 

ارسال نظر

%27%29--%23

"%3cScRiPt%3e%3Balert(31337)%3B%3c/ScRiPt%3e

..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2Fetc/passwd

..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5CWindows/win.ini

..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2FWindows/win.ini

..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5C..%5CWINNT/win.ini

..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2F..%2FWINNT/win.ini

%3C%21--

تماس در بستر اینترنت
I am shown when someone hovers over the div above.