شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

حسابرسی | خدمات حسابرسی مالی | شرکت حسابرسی

خدمات حسابرسی مالی و داخلی - شرکت موسسه حسابرسی - بهترین حسابرس در شرق غرب تهران - مشاوره قیمت صدور گزارش جهت ارایه ( ارائه) به بانک ها - موسسه حسابرسی - شرکت حسابرسی - خدمات حسابرسی - گزارش حسابرسی - مشاوره حسابرسی - ایلیا حساب

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / حسابرسی | خدمات حسابرسی مالی | شرکت حسابرسی
حسابرسی | خدمات حسابرسی مالی | شرکت حسابرسی
22 تير، 1401
بازدید 20805 مرتبه

امتیاز : 4.4
تعداد رای : 334

حسابرسی | خدمات حسابرسی مالی | شرکت حسابرسی
عنوانین

خدمات حسابرسی فرایندی است که کلیه عملیات های مالی و اسناد مربوط به آنها مورد بازبینی و بررسی و رسیدگی قرار می گیرد تا هر گونه مغایرت و خلا ناشی از نقص مدارک و عملکرد مشخص شده و تدبیری برای آن انجام شود . گاهی رسیدگی به این حساب ها به صورت داخلی و توسط کارشناسان خود شرکت انجام گرفته که هدف آن گزارش دهی به مدیران ارشد و جلوگیری از هدر رفت منابع و دارایی ها و نیز برنامه ریزی های مالی بوده و نتایج ان به بیرون سازمان هم درز نمی کند که اصطلاحا به ان حسابرسی داخلی می گویند و عموما هر سه ماه یکبار انجام می شود البته برخی از شرکتها این کار را شش ماه یکبار یا سالانه هم انجام می دهند.

از جمله موارد دیگر، می توان به حسابرسی رعایت اشاره نمود. که حسابرسی مالیاتی شناخته شده ترین آن می باشد که مورد استفاده واحد های تجاری است. هم چنین از انواع حسابرسی، حسابرسی عملیاتی است که در کشور ما بسیار کم  انجام می شود و دلیل آن شاید عدم آگاهی مدیران واحد های تجاری از مزایای آن باشد.

انجام خدمات حسابرسی ایلیا حساب :

  • حسابرسی مالی که همان حسابرسی صورت های مالی و صدور گزارش جهت ارائه به بانک ها
  • مسئولیتهای مدیریت را می توان در سه سطح استراتژیکی، تاکتیکی و عملیاتی طبقه بندی کرد. این سه سطح اساسا به میزان توجه مدیریت و زمان بندی (اجرا) محدود می شود.
  • وضعیت بازاری که سازمان در نظر دارد محصولات یا خدمات خود را در آن عرضه کند.
  • مدیریت استراتژیک به کلی ترین، فراگیرترین و دراز مدت ترین موضوعها می پردازد. مدیریت تاکتیکی بر چگونگی اجرای برنامه های استراتژیک تمرکز می کند.  بیشتر توجه مدیریت تاکتیکی به موضوعهای میان مدت است و بر اجزا و واحدهای خاص سازمانی تاکید می ورزد. مدیریت عملیاتی به کارها و وظایف خاص و ضروری روزانه می پردازد.

مشاوره حسابرسی داخلی :

هدف دیگری که در این رسته پیگیری می شود ارزیابی به صرفه بودن واحد های مختلف سازمان بوده و کارایی آنها را بررسی می کند .شخصی که مسئولیت حسابرسی داخلی را عهده دار می گردد. می بایست که اختیار تامِ عمل داشته باشد. و همچنین اعضا و یا عضو حسابرسی داخلی باید بتواند به کلیه اسناد مالی شرکت دسترسی پیدا کند و نتیجه بررسی های خود را در قالب گزارش بتواند ارائه نماید. در روش خارجی آن سازمانی توسط کارشناسان موسسات حسابرسی مورد تایید انجام شده و باهدف اظهار نظر در مورد درستی صورت های مالی ، نتایج عملیات های مالی و فعالیت سازمان انجام می شود .  که استقلال آن به طور کامل یک ضرورت قانونی بوده و باید سالی یک بار توسط سازمان انجام شود و نتایج ان به سازمان مربوطه و سایر ارگان های مربوطه ارائه گردد .

کادر مجرب ایلیا حساب همه روزه حتی در ایام تعطیل آماده ارائه انواع خدمات حسابرسی می باشند.

موسسه حسابرسی

موسسه حسابرسی

با توجه به اینکه صاحبان کسب و کار جهت پیشروی از رقبای خود می بایست مدیریت کاملی بر روی امور حسابداری انجامی در شرکت یا موسسه خود داشته باشند. اما متأسفانه اکثر صاحبان کسب و کار آگاهی کامل یا زمان کافی برای این کار را ندارند، به همین دلیل نیازمند یک موسسه حسابرسی جهت انجام این عمل می باشند. وظیفه یک موسسه حسابرسی به این صورت می باشد که به بررسی تمامی اطلاعات مالی شرکت یا موسسه صاحب کسب و کار پرداخته و اشتباهات و تقلب های امور مالی ثبت شده کسب و کار را پیدا کرده و مورد تصحیح قرار داده. ما در موسسه حسابرسی ایلیا حساب با پشتوانه فراوان در تلاشیم تا با تماس شما حسابرسان متخصص ایلیا حساب را به شرکت شما اعزام کرده و تمامی مشکلات و اشتباهات ثبت شده در امور مالی کسب و کار شما را مورد تصحیح قرار داده و از سابقه شما این اشتباهات را حذف می کنیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به تشریح خدمات ما و موسسه حسابرسی ایلیا حساب بپردازیم.

شرکت حسابرسی

شرکت حسابرسی

یکی دیگر از وظایف یک شرکت حسابرسی بررسی امور مالی انجام شده و اسناد حسابداری ثبت شده به بهترین شیوه و طبق استاندارد های حسابداری و قوانین حسابداری می باشد. یعنی بررسی هایی که توسط یک شرکت حسابرسی برای امور مالی شرکت یا موسسه مشتری انجام ی شود می بایست کاملا طبق قوانین حسابداری بوده و استاندارد های حسابداری در این بررسی ها رعایت و به کار برده شده. متخصصان حسابرسی ما به تمامی این اعمال در ایلیا حساب برای حسابرسی بخش های مالی و مالیاتی شرکت شما توجه کامل داشته اند و در ارائه خدمات حسابرسی تمامی نکات، قوانین حسابداری و حسابرسی داخلی و استاندارد های الزامی در حسابرسی توسط حسابرسان مجرب ایلیا حساب رعایت شده.

خدمات حسابرسی

خدمات حسابرسی

ما در ایلیا حساب نسبت به خدمات حسابرسی که ارائه می دهیم حق الزحمه مقرون به صرفه ای در نظر گرفته ایم. خدمات حسابرسی ما، خدماتی جهت مشکل یابی در امور مالی و مالیاتی و تصحیح آنها و همینطور بررسی عملکرد های حسابداران و کارکنان در زمینه امور حسابداری کیب و کار می باشد که شما می توانید در کنار این ها از خدمات حسابرسی ما جهت بهبود عملکرد ها در امور حسابداری اعم از امور مالی، مالیاتی و بیمه با حق الزحمه حسابرسی بسیار کم استفاده نمایید. خدمات حسابرسی ما جزوء کامل ترین خدمات حسابرسی در تهران و شهر های همجوار شناخته می شود چراکه ما با قیمت کاملا مقرون به صرفه ای، سریع ترین خدمات حسابرسی که در آن گزارش های مالی شرکت مشتری را با شناختی که از فعالیت های شرکت به دست آورده ایم بررسی می کنیم و هر گونه ریسکی که شرکت جهت کاهش آنها اقدام نموده شناسایی و ارزیابی می کنیم. بعد از بررسی اینکه آیا امور مالی شرکت مطابق با استاندارد های حسابداری می باشد  و آیا چهره ی کاملی از وضعیت مالی گزارش شده است یا خیر، حسابرس ایلیا حساب گزارش خود را با متخصصان ایلیا حساب در میان می گزارد تا مورد بررسی متخصصان ایلیا حساب قرار گرفته و اشکلات مورد تصحیح قرار گیرند. شما می توانید جهت استعلام قیمت خدمات حسابرسی با مشاوران ما *تماس* حاصل فرمایید.

گزارش حسابرسی

گزارش حسابرسی

حسابرسان ایلیا حساب تمامی امور مالی شرکت مشتری را مورد بررسی قرار می دهند و گزارش حسابرسی خود را برای متخصصان حسابداری ایلیا حساب ارسال می نمایند تا متخصصان ما با استفاده از این اطلاعات، اشکالات و تقلبات و ریسک های که در امور مالی شرکت و کسب و کار مشتری ثبت شده که می توانند باعث افزایش مالیات و مشکلات دیگر شوند را تصحیح و راهنمایی های لازم را ارائه دهند که در ادامه مطلب به توضیح راجع به مشاوره ای ما در این خصوص می دهیم  می پردازیم.

مشاوره حسابرسی

مشاوره حسابرسی

در کنار حسابرسی صاحبان کسب و کار نیازمند دریافت راهنمایی در خصوص مشکلات تصحیح شده توسط حسابرسان و متخصصان حسابداری تا بعدا از بروز مجدد این اشکلات جلوگیری شود. به همین دلیل ما برای مشتریان عزیز مشاوره حسابرسی در نظر گرفتیم که در ابن عمل مشتریان می توانند در کنار حسابرسی، به صورت رایگان از مشاوره حسابرسی ایلیا حساب که متخصصان ایلیا حساب پاسخگو می باشند استفاده کنند و سوالات خود را در خصوص چگونگی جلوگیری از برخی از این مشکلات با گروه مشاوران حسابرسی ما در میان بگزارند و راهنمایی های لازم در خصوص جلوگیری از بروز این اشکالات را دریافت کنند. مشاوره حسابرسی ما کاملا رایگان و 24 ساعته بوده و ما هیچگونه حق الزحمه ای برای مشاوره حسابرسی در نظر نگرفته ایم. تماس با مشاوران حسابرسی ایلیا حساب تلفنی و با استفاده از تلفن همراه و همینطور اینترنتی و با استفاده از اپلیکیشن حسابداری حسابدار اپ امکان پذیر می باشد. اپلیکیشن حسابدار اپ با نسخه های اندروید، آی او اس و وب قابل دسترسی است، جهت نصب این اپلیکیشن با مشاوران حسابداری ایلیا حساب تماس حاصل فرمایید.

آیا خدمات حسابرسی ایلیا حساب فقط برای تهران می باشد؟
حق الزحمه خدمات حسابرسی ایلیا حساب چقدر می باشد؟
قیمت مشاوره حسابرسی ایلیا حساب چقدر می باشد؟
تماس با مشاوران حسابرسی ایلیا حساب در بستر اینترنت نیز امکان پذیر می باشد؟

ارسال نظر

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
02:23
با ما در واتساپ صحبت کنید