شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

اپلیکیشن حسابداری + اپلیکیشن مشاوره مالی + اپلیکیشن مشاوره مالیاتی

اپلیکیشن حسابداری - اپلیکیشن مشاوره مالی - اپلیکیشن مشاوره مالیاتی - ایلیا حساب - تنها اپلیکیشن حسابداری - اپلیکیشن مشاوره مالی - اپلیکیشن مشاوره مالی من

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / اپلیکیشن حسابداری + اپلیکیشن مشاوره مالی + اپلیکیشن مشاوره مالیاتی
اپلیکیشن حسابداری + اپلیکیشن مشاوره مالی + اپلیکیشن مشاوره مالیاتی
-78 فروردين، -621
بازدید 21201 مرتبه

امتیاز : 4.4
تعداد رای : 249

اپلیکیشن حسابداری + اپلیکیشن مشاوره مالی + اپلیکیشن مشاوره مالیاتی
عنوانین

 

 

اپلیکیشن حسابداری

 

 

منو حسابدار اپ

اپلیکیشن حسابداری

با پیشرفت تکنولوژی گوشی های همراه و دینای اینترنت که منجر به تخصصی شدن خدمات گردید که رفته رفته مردم بجای استفاده کامل از مروگر ها دوست داشتند که خدمات سایت های مورد علاقه خود را بدون وقت گرفتن های لود شدن در هر سری و با یک کش قوی در قالب یک برنامه که سرعت بیشتری از مرورگر دارد همیشه در گوشی های خود داشته باشند که از این رو نیاز به اپلیکیشن ها روز به روز بیشتر گردید و رفته رفته اپلیکیشن ها یشتر از گذشته جای خود را در میان دنیای نت پیدا کردند که اپلیکیشن حسابداری یک از این اپ ها می باشد که برای مدیران اهمیت زیادی دارد که در این مقاله قصد داریم به تشریح آن بپردازیم.

همانطور که میدانید مسائل مالی و مخصوصا مالیاتی حساس ترین بخش از یک عملیات تجاری و اقتصادی می باشد، اگر دقت کرده باشید همیشه بعد از تشکیل سازمان و شرکت، اولین واحدی که در آن مستقر میگردد واحد مالی می باشد.

که شرکتها با استخدام حسابدار و مدیر مالی و یا با همکاری با یک شرکت حسابدرای بصورت برون سپاری عملیات حسابداری خود را پیش میبرند ولی همیشه بنا به دلایلی با مشکلاتی مواجه می شوند که در ادامه به آن می پردازیم...

برخی از مشکلات همکاری با مدیر مالی ها:

 1. عدم اشراف به مسائل مالی برخی از مدیر مالی ها: یکی از مشکلاتی که در حرفه مالی وجود دارد دسترسی به مدیر مالی خوب می باشد خیلی از حسابداران با سابقه کم، خود را بعنوان مدیرمالی جای می زنند و برخی دیگر با توجه به سالها سابقه کاری ولی با انواع مسائل و مشکلات برخورد نداشته و تجربه رفع و رجو کردن ندارند که نمی توان بعنوان یک مدیر مالی خوب از آنها نام برد،
 2. هزینه بالا استخدام مدیر مالی مجرب: یک حسابداربرای تبدیل شدن به یک مدیر مالی مسلما باید سالها تلاش کرده باشد و با انواع مسائل مالی برخورد و حل و فصل نموده باشد از این رو مدیر مالی مجرب با توجه به خواهان زیاد و صرف زمان در یک شرکت حتی (هفته ای یک روز) مسلما حقوق زیادی طلب می نماید که برای خیلی از شرکت ها این هزینه بسیار می باشد.
 3. عدم امکان نداشتن دسترسی به اطلاعات مالی : یکی از مشکلات که متاسفانه در حرفه حسابداری ما این روزها باب شده، عدم فرصت بررسی اطلاعات برای مدیر عامل ها می باشد و مدیران براحتی نمیتوانند یک مدیر مالی دیگر در کنار مدیر مالی خود جهت رفع ابهامات و بازرسی داشته باشند.
 4. گستردگی  و تخصصی شدن علم حسابداری : با توجه به گسترده بودن حرفه مالی و تخصصی شدن علم حسابداری انواع شرکتها از جمله شرکتهای تولیدی، بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری و ... روش حسابدرای کاملا مجزایی دارند به همین علت کانکت شدن با مدیرمالی متبهر در خصوص عملیات حسابداری خود کمی کار را دشوار می نمایید و با کمی تغییر در روند کاری (شرکت از بازرگانی به تولیدی بازرگانی تغییر رویه دهد) باید نسبت به مدیر مالی خود اقدام نمایند که خود این موضوع کار را سخت می نماید.
 5. عدم امکان دسترسی به مدیر مالی در هر زمان و مکان: از دیگر مشکلاتی که میتوان با روش سنتی ارتباط به مدیر مالی نام برد عدم در دسترس نبودن 24 ساعته به مدیر مالی می باشد و مدیران شرکت ها فقط در تایم کاری و روزهایی که مدیر مالی در شرکت حضور فیزیکی دارد میتوانند با مدیر مالی ارتباط برقرار نمایند.

صفحه ورود اپلیکیشن

مزایای اپلیکیشن حسابداری

همانطور که اشاره شد برای استارت آپ ها و شرکتهای کوچک و متوسط، دسترسی با کیفیت مطلوب به یک مدیر مالی دشوار می باشد از این رو موسسه حسابداری ایلیا حساب سنجیده روش با کار بی وقفه و پس از 2 سال، اپلیکیشنی طراحی و به مرحله اجرا رسونده که بطور کامل مدیرعامل ها رو از این مشکل رهایی ساخته است.

مدیرعامل شرکت ها با نصب اپلیکیشن حسابداری حسابدار اپ که تنها اپلیکیشن مشاوره مالی آنلاین در کشور می باشد به راحتی میتوانند از درون اپلیکیشن حسابداری با تماس اینترنتی ویپ voip با مشاوران حسابداری، مشاوران مالیاتی، مشاوران بیمه و ...  ارتباط برقرار نمایند و سوالات خود را مطرح نمایند. در واقع با این اپلیکیشن شما هموار یک مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی در کنار خود خواهید داشت.

صفحه اپلیکیشن

 

اپلیکیشن مشاوره مالی آنلاین حسابدار اپ

 • تفکیک تخصصی مشاوران در هر قسمت از حوزه مالی و مالیاتی (حسابداری، مالیاتی، حسابرسی، بیمه و ...)
 • اشراف کامل مشاوران به کلیه امور حسابداری
 • دسترسی 24 ساعته در طول روز به مشاوران مجرب
 • کیفیت و وضوح بالا در انتقال تصویر و صدا
 • پاسخگویی سریع به تیکت ها
 • تماس امن و محافظت شده با پرتوکل ssl
 • آپدیت سریع در کوتاه ترین زمان

پلتفرم مشاوره حسابداری

با توجه با اینکه اغلب صنف ها در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته اند اما در حسابداری متاسفانه چنین چیزی رو شاهد نبودیم و همچنان سیستم مشاوره با روش سنتی (جلسه حضوری ویا تماس تلفنی) صورت می پذیرفتت اما کارشناسان خبره ایلیا حساب با طراحی پلتفرم مشاوره حسابداری توانستند تغییرات گسترده ای در سیستم مشاوره مالی ایجاد نمایند ونگرش قدیمی در خصوص سیستم مشاوره حسابداری را بکلی تغییر دهد.

امکانات نرم افزار مشاوره مالی آنلاین حسابدار اپ

تماس اینترنتی اپلیکیشن

 • مشاوره تلفنی در هر ساعت از روز : با نصب اپلیکیشن حسابداری به راحتی میتوانید در 24 ساعت روز با کارشناسان ایلیا حساب ارتباط برقرار نمایید و همچنین لازم بذکر است با ورود به پنل در سایت از طریق هدست هم امکان ارتباط با کارشناسان وجود دارد.

جلسه آنلاین

 

 • امکان برگزاری جلسات آنلاین تصویری : در نسخه وب قسمت پنل به راحتی میتوانید بصورت تصویری و آنلاین با ما در ارتباط باشید و در جلسه مشاوره شرکت نمایید.

ثبت سوال

 • پاسخگویی به سوالات ثبت شده: هرگونه سوالی که برایتان پیش می آید میتوانید آن را در قسمت پرسش و پاسخ حسابداری آن هم بصورت رایگان و به تعداد نامحدودمطرح نمایید و کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت به شما پاسخ خواهند داد.

چت اپلیکیشن حسابداری

 • گفت و گوی آنلاین: در صورت بروز مشکل براحتی میتوانید بصورت پیامی (چت) با کارشناس مخصوص ارتباط برقرار نمایید.

صدور فاکتور فروش

 • صدور فاکتور فروش: با نسخه و اپلیکیشن حسابدار اپ میتوانید فاکتور های فروش واحد اقتصادی خود را به تعداد بی نهایت صادر نمایید.

بایگانی الکترونیک

 • بایگانی الکترونیک: کلیه بک آپ های نرم افزار و فایلهای مربوط به حسابداری با هر پسوندی از جمله فایلهای اکسل، اکسس، ورد، پاور پوینت ، پی دی اف و ... را در این قسمت بارگزاری نمایید و ماننده نرم افزارهای دراپ باکس و گوگل درایو به آن دسترسی داشته باشید.

رزرو وقت آنلاین

 • رزرو وقت آنلاین: با اپلیکیشن حسابدار اپ میتوایند جلسات حضوری خود را در محل خود و یا ایلیا حساب رزرو نمایید.

محاسبه جرایم

 • محاسبه اتوماتیک جرایم : با وارد کردن اعداد و انتخاب گزینه های مختلف اشتباهات  نسبت به جرایم احتمالی خود آگاه گردید و نحوه محاسبات آن را بدست آورید.

لوکیشن ادارات دارایی

 • مشاهده کلیه ادارات دارایی، بیمه، ثبت و ... روی نقشه: یکی از سر درگمی های مودیان پیدا کردن آدرس حوزه مالیاتی خود می باشند که با این قسمت از اپلیکیشن براحتی لوکیشن حوزه مالیاتی مربوط به خودرا پیدا میکنند و با نرم افزارهای مسیر یابی مسیر رفت به آنجا رو پیدا میکنند.

ثبت یادداشت

 • ثبت یادداشت و رویداد : یکی از مشکلات حسابدار ها فراموش کردن انجام تکالیف خود می باشد که با این بخش از نرم افزار میتوانند کارهای خود را بصورت یادداشت ثبت نمایند و اپلیکیشن در زمان انجام تکالیف در قالب پیامک و نوتیفیکیشن یادآوری می نمایند.

حسابدار tv

 • حسابدار tv: کلیه ویدیوهای مربوط به حسابداری در این بخش گرداوری شده و کاربران براحتی میتوانند به ویدیو ها دسترسی داشته باشند.

کتاب الکترونیک

 • کتاب الکترونیک: دسترسی به کلیه کتابهای مربوط به حسابداری و مالیاتی ماننده کتاب قانون مالیات های مستقیم، کتاب استاندارد حسابداری، کتاب استاندارد بیمه، کتاب قانون ارزش افزوده ، کتاب قانون تجارت و ... امکان بسیار ویژه ای می باشد که در اپلیکیشن مالی حسابدار اپ موجود می باشد.

فایلهای پر کاربرد حسابداری

 • فایلهای پر کاربرد: همواره فایلهای پیشفرضی وجود دارد که برای افرادی ماننده مدیران، حسابداران، دانشجو ها و ... کارایی بسیاری دارد فایلهایی ماننده لیست حقوق دستمزد، محاسبه تسهیلات، قرارداد و ... که زمان زیادی برای تهیه آن باید صرف گردد از این رو ما بر آن شدیم با قرار دادن این نوع فایلها در اپلیکیشن و سایت، امکان استفاده برای عموم فراهم گردد همچنین شایان بذکر است فایلهای جدید در سریع ترین زمان بروز رسانی می گردد و کاربران براحتی میتوانند به آن دسترسی داشته باشند.

اخبار روز حسابداری

 • اخبار: پیگیری اخبار مربوط به حسابداری و اقتصاد از منابع مختلف برای دوستداران این نوع خبرها کاری بسیار دشواری می باشد که ایلیا حساب توانسته با ایجاد بخش اخبار در اپلیکیشن حسابداری کلیه خبرهای مرتبط با حسابداری را  از انواع سایت ها، در یک بخش گرداوری نماید و با آبدیت مستمر روزانه، تازه ترین اخبار را برای مشاهده کاربران قرار دهد.

 

اپلیکیشن مشاوره مالی من

حسابدار اپ بعنوان تنها اپلیکیشن مشاوره مالی رایگان کشور یک اپلیکشن مشاوره مالی برای همگان می باشد که  پیشبینی میگردد با نصب روز افزون این اپ سواد مالی و مالیاتی بسیاری از مدیران، حسابدارها، دانشجو ها و ... پیشرفت چشمگیری داشته باشد، از این رو تیم حسابدار اپ خواهشمند است با اشتراک قراردادن قابلیت های این اپلیکیشن در تصمیم گیری صحیح مدیران شرکت ها سهیم باشید.

اپلیکیشن مشاوره حسابداری به چه دردی میخورد؟
هزینه استفاده از خدمات اپلیکیشن حسابداری چقدر می باشد؟
در چه حوزه هایی میتوان مشاوره دریافت کرد؟
در اپلیکیشن به چه صورت میتوان با مشاوران ارتباط برقرار کرد؟
به غیر از مشاوره آنلاین پنل چه امکانات دیگری دارد؟

ارسال نظر

امید سعید چوبدار

عالی

اکبر داوودی

مگه داریم؟ مگه میشه؟

nima

سامانه مشاوره مالی به این میگن بقیه اداتونم نمیتونن در بیارن. دمتون گرم خوب کار کردید حال کردم

رامین صادقی

شهاب ترابی

چطوری باید ثبت نام کرد؟؟ چرا نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید

پشتیبان

از قسمت ( ورود/ثبت نام ) نوار بالایی سایت اقدام به عضویت در سایت نمایید.

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
10:40
با ما در واتساپ صحبت کنید