شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

مشاوره مالی | مشاوره خدمات مالی | خدمات مشاوره مالی

مشاوره خدمات مالی رایگان | مشـاوره نـرم افزاری و سـخت افزاری . مشاوره مالی چیست ؟ چه زمان به مشاوره مالی نیاز پیدا میکنیم . قیمت انواع مشاوره

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / مشاوره مالی | مشاوره خدمات مالی | خدمات مشاوره مالی
مشاوره مالی | مشاوره خدمات مالی | خدمات مشاوره مالی
25 تير، 1401
بازدید 21850 مرتبه

امتیاز : 4.4
تعداد رای : 352

مشاوره مالی | مشاوره خدمات مالی | خدمات مشاوره مالی
عنوانین

شرکت ایلیا حساب با زبده ترین کارشناسان خود صفر تا صد امور مالی شرکت ها را تضمین می نماید. در این راستا مشتریان گرامی می توانند از خدمات در زمینه مشاوره مالی ، مشاوره حسابداری  و مشاوره نرم افزاری ، مشاوره سرمایه گذاری  و… در راستای بهبود سیستم مالی خود استفاده نمایند. خدمات مالی ایلیا حساب شامل: مشاوره حسابداری، مشاوره مالی ، مشاوره در زمینه راه اندازی سیستم مالی مناسب ،  ، مشاوره نرم افزاری و سخت افزاری، مشاوره بیمه ، مشاوره حسابرسی ، مشاوره کنترل داخلی  و… می باشد.

در مواجه با سیستم یکپارچه و به منظور استفاده بهینه و مطلوب از آن ، فارغ از اینکه نگرش سازمانی باید تغییر نماید ، نیازمند آن هستیم که فرآیند مالی واحد اقتصادی نیز یکپارچه شود. در این شرایط ، نیاز به دیدگاهی منطقی نسبت به مباحث مالی ، در چارچوب ساختار واحد مربوطه بیشتر نمایان می‌شود. لذا بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران و مشاوران مالی که در تعامل با سیستم‌های یکپارچه می باشند و نحوه استقرار و پیاده سازی آن در واحد اقتصادی مربوطه ، جهت بهره‌گیری بهتر از نرم افزار ، حائز اهمیت می باشد.

مشاوره مالی | مشاوره خدمات مالی | خدمات مشاوره مالی

با توجه به اینکه مسائل مالی یکی از حساس ترین و ممترین مبحث در یک شرکت می باشد هر مدیر عامل و حسابدار  جهت بهبود تصمیم گیری در فرایند مالی نیاز به یک مشاوره با تجربه دارد مشاوری که سرد و گرم چشیده مباحث مالی باشد و کلیه شرکت های تولیدی ، بازرگانی ، خدماتی و … را حسابداری کرده باشد و صدها با در شرکت ها مورد ممیزی قرار گرفته باشید. از این رو مشاوران مجرب مالی ایلیا حساب آماده ارائه خدمات مشاوره ای در کلیه زمینه های حسابداری با کمترین هزینه به مشتریان می باشند.

در این راستا، شرکت حسابداری و حسابرسی ایلیا حساب با توجه به تجربه چندین ساله خود در زمینه استقرار سیستم یکپارچه مالی و یکتا ، در شرکت هایی با ساختار های متفاوت و متنوع، خدمات مشاوره‌ای در زمینه طراحی سر فصل‌ها و اصلاح ساختارهای مالی و کدینگ، اظهارنامه ، حسابرسی ، مسایل ثبتی و … ارائه می نماید .

مشاوره مالی

آیا به مشاوره مالی نیاز دارم؟

در شرکت خدمات مشاوره ایلیا حساب خیلی از مشتریان ما، دانش بالای مالی برای سرمایه گزاری را دارا می باشند. اما بیشتر آنها بر اساس تجربه ارزش مشاور مالی تخصصی را خوب می دانند، و بعضا برخی از آنها ترجیح می دهند زمان خود را در کارهای دیگر کسب و کارشان صرف کنند. یک مشاور مالی خوب به شما این امکان را می دهد تا از اشتباهات احتمالی جلوگیری کنید، فرصتها را بیابید، در زمانهای مختلف به جای استرس کمک می کند تا بر اساس برنامه پیش بروید، و ریسک در زمینه مالیات و دیگر زمینه ها را به صورت هوشمندانه مدیریت کنید که در نتیجه به دارایی های خود بیافزایید.

برخی دیگر از خدمات مشاوره مالی رایگان :

مشاوره در زمینه اصلاح حساب و ارائه هرچه بهتر دفاتر مالیاتی

ارائه مشاوره و تنظیم ساختار و نمودار سازمانی و شناسنامه شغل برای سازمان ها

مشاوره در خصوص ادغام یا انحلال یا خرید شرکت ها

مشاوره در خصوص نحوه تنظیم دفاتر قانونی بر اساس آیین نامه تحریر دفاتر جهت جلوگیری از رد دفاتر

ارائه مشاوره در تهیه و تنظیم آئین نامه های انضباطی و تعیین روابط کار بین کارفرما و کارگر

مشاوره مالی یعنی چه؟

به دریافت برنامه برای صرفه جویی در هزینه برای آینده تداوم شرکت و سرمایه گذاری اصولی برای پیشرفت سازمان میگویند.

امروزه اغلب مدیرعامل ها با توجه به داشتن تخصص در حوزه فعالیت شرکت کمتر به مباحث مالی اشراف دارند از این رو مشورت با یک کارشناس سطح اول جهت انتقال اطلاعات مالی و تشریح شرایط مالی و حسابداری شرکت ضروری بنظر می رسد .

چند مورد از وظایف کارشناس مشاوره:

  1. ارائه رویه مناسب مالی جهت جلوگیری از جرائم مالیاتی
  2. انتقال اطلاعات مالی و تشریح شرایط مالی و حسابداری برای مدیران مجموعه جهت تصمیم گیری بهتر
  3. مشاوره در سرمایه گذاری قابل برگشت
  4. مشاوره جهت حذف هزینه های غیر ضروری
  5. ارائه گزارشات حسابداری در بازه زمانی مشخص
  6. مشاوره در امور بازار مالی حوزه فعالیت شرکت

جهت دریافت مشاوره کلیک نمایید.

جهت استعلام هزینه مشاوره کلیک نمایید.

ارسال نظر

یوسف غفاری

سلام ،خسته نباشید ، تسویه حساب مالیات مشاغل را در سال 1391 آنهم به مبلغ حدود 18000000را دارم ، در سال 1392 پرونده ما و بعضی همکارانمان نمونه شد و بدون هیچ توضیحی حدود .8.5 برابر افزایش یافت با مراجعه به کارشناس مربوطه و جویای مسئله شدیم و گفت : تشخیص من همین است اگر خواستید پرداخت کنید و نخواستید اعتراض بزنید و هیگونه دلیل و مدرکی و مستنداتی برای افزایش مالیات ارائه نکرد و از آن تاریخ هر ساله اظهارنامه با افزایش اعلام شده ، تحویل دارایی داده ایم و پرونده اعتراضمان همچنان از دارایی به کمیسیونها حل اختلاف در حرکت است .آیا میتوان راه حلی برای مشکل پیش آمده نشان داده و کمکم کنید تا پرونده ام تعیین تکلیف شود. غفاری 1400/03/11 لطفا" در صورت امکان جوابم را بدهید . ممنون

ایلیا حساب

سلام. آقای یوسف غفاری عزیز لطفا سوالات رو در قسمت پنل سایت یا اپلیکیشن بپرسید، مشاوران مالی ایلیا حساب در سریع ترین زمان پاسخگو شما هستند.

غفار بهمنی

خدایی فکر کردم رایگانتون الکی هست ولی دمتون گرم هم سطح مشاوره خوب بود هم واقعا رایگان بود. فقط نفهمیدم الان من این همه داخل پنل سایتتون سوال میپرسم شماهم بدون پول جواب میدید. چه سودی واسه شما داره؟ خداییش اینو نفهمیدم

آراز شایان پویا

سلام من سه تا واحد آپارتمانی دارم. می خواهم سرمایه گزاری پر سودی داشته باشم. پیشنهادتون چیه؟

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
12:18
با ما در واتساپ صحبت کنید