شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

شرکت حسابداری

شرکت حسابداری - ایلیا حساب - شرکت حسابداری در تهران - انجام کلیه کارهای شرکت حسابداری - شرکت حسابداری چیست - شرکت حسابداری در غرب - شرکت حسابداری معتبر - شرکت حسابداری در غرب تهران - شرکت حسابداری در شمال تهران

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / شرکت حسابداری

شرکت حسابداری
14 دي، 1398
بازدید 15926 مرتبه
امتیاز 3.99/5
شرکت حسابداری

شرکت حسابداری ایلیا حساب

شرکت حسابداری ایلیا حساب با توجه به پیشینه درخشان و سوابق کاری از معتبرترین شرکتهای حسابداری در تهران به شمار می رود که اجرای کلیه عملیات مالی و مالیاتی اعم از ثبت اسناد حسابداری جاری و معوقه ، محاسبات حقوق دستمزد – ارسال انواع اظهار نامه ها از جمله اظهارنامه عملکرد و ارزش افزوده – اصلاح حساب – تهیه آنالیز قیمت محصول و انواع گزارش های مدیریتی ، آیین نامه و …  را با مناسب ترین قیمت بر عهده می گیرد.

شرکت حسابداری ایلیا حساب با کادر متشکل از حسابداران عضو جامعه حسابداران رسمی و انجمن حسابداران خبره ایران همواره متمرکز بر آماده سازی و برنامه ریزی مالیاتی برای کلیه شرکت ها بزرگ، کوچک و تازه تاسیس می باشد.

تسلط کامل به قوانین مالیاتی

مدیران ایلیا حساب با حضور و حل و فصل هزاران پرونده در کوتاه ترین زمان، تسلط خود را به قوانین مالیاتی (قانون مالیات های مستقیم، قانون ارزش افزوده، قانون تجارت، قانون بیمه و ...)  همواره ثابت نموده اند که این افتخار ثمره ی برگزاری دوره های منظم به محض زمان تغییر در قوانین مالیاتی کشور می باشد، تغییراتی که بالطبع استراتژی دفاع مالیاتی را هم نیز دستخوش تغییر می نماید.

ارائه تضمین کتبی

تضمین کتبی قرارداد (سفته)

 

به علت فوق حساس بودن مباحث مالی همواره تضمین مکتوب جز اولین درخواست های مشتریان خدمات حسابداری بوده است که اغلب شرکتهای حسابداری به علت عدم اطمینان 100% از عملکرد خود از ارائه آن حراس داشته اند اما ایلیا حساب با تکیه بر دانش و اعتماد به توانایی خود جزء معدود شرکتهای حسابداری در تهران می باشد که جهت اطمینان خاطر مشتریان تضمین کتبی (سفته) به میزان مبلغ  قرارداد بعنوان حسن انجام تعهدات به مشتریان ارائه می نماید؛ جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بایگانی الکترونیک

بایگانی الکترونیک حسابدار اپ

 

اغلب شرکت ها و استارتاپ ها با آگاهی به مقرون به صرفه بودن و برتری شرایط شرکت های حسابداری نسبت به یک حسابدار اما بدلیل عدم دسترسی آنلاین به مدارک و اطلاعات خود از انجام برون سپاری و همکاری با شرکت های حسابداری تردید دارند؛ جدا از مشکل عدم دسترسی به اطلاعات موارد دیگه ای هم وجود دارد که بیشتر شرکتها را از انجام این کار منصرف می نماید، مشکلاتی نظیر امحا و پخش شدن اطلاعات، سوء استفاده از یوز و پسورد، عدم اطلاع از روند ثبت اسناد  و ... اما شرکت ایلیا حساب با استفاده از سیستم جدید بایگانی الکترونیک (فضای اشتراک گذاری مدارک و مستندات بین شرکت حسابداری با مشتریان ) همه این مشکلات را حل نموده است که پیشنهاد می گردد قبل از اخذ هر تصمیم جزئیات آن را  در این پست مطالعه و جهت استفاده از خدمات مذکور از طریق این لینک اقدام نمایید.

علت حساسیت در انتخاب شرکت حسابداری

طبق یک تحقیق گسترده سال 2017 در آمریکا  با موضوع میزان استرس مشاغل، حرفه مالی و حسابداری بعنوان دومین شغل پر استرس دنیا انتخاب گردید، از این نتیجه به هیچ عنوان نباید براحتی گذر کرد؛ علت حساسیت و ظرافتی که باید در این حسابداری به خرج داده شود علت استرس در این حرفه می باشد. 

وقتی یک سند اشتباه می تواند تبعات جبران ناپذیری بر دوش یک شرکت بگذارد و بارها و بارها مشاهده شده که وجود یک اشتباه در اظهارنامه باعث انحلال شرکت شده دیگر باید این موضوع جدی گرفت؛ دفاع مالیاتی شاید در ظاهر ساده بنظر آید و متاسفانه اکثر مدیران این موضوع را عادی می پندارند و بعنوان یک جلسه معمولی از آن نام می برند و جالب تر اینکه با یک حسابدار معمولی و کم تجربه در این گونه جلسات شرکت می نمایند.

ولی باید خدمتتان عرض کنیم که دفاع مالیاتی به هیچ عنوان به این سادگی که فکر می کنید نیست، در واقع فردی که در جلسه مالیاتی شرکت می نماید باید با اطلاعات کافی از قوانین مالیات های مستقیم و قوانین تجارت و با اشراف کامل به اظهارنامه عملکرد تسلیمی و مستندات ضمایم اسناد و با یک سناریو قوی از رویدادهای مالی و غیر مالی شرکت در ذهن به دفاع از عملکرد یک سال مالی شرکت بپردازد و فقط در این صورت می باشد که نتیجه مطلوب حاصل می شود.

وجه تمایز شرکت حسابداری نسبت به حسابدار

فراموش نکنیم وقتی ما عملیات مالیاتی شرکت خود را به یک شخص حقیقی می سپاریم و در صورت بروز اشتباه و خسارت تنها کاری که از دست مان بر می آید اخراج آن فرد خاطی می باشد و اثرات ضرر و زیان ناشی از آن  بر روی دوش شرکت باقی خواهد ماند  ولی وقتی یک شخصیت حقوقی (شرکت حسابداری) مسئولیت انجام عملیات مالی را می پذیرد طبق تبصره 1 ماده 16 قانون حقوق مصرف کننده ( جبران ضرر و زیان ناشی از عدم انجام تعهدات وارد شده به مصرف کننده برعهده شخصیت حقوقی ارائه کننده خدمات می باشد) به هیچ عنوان نمی تواند از انجام مسئولیت های برعهده گرفته سر باز زند که درواقع  وجود چنین شرایطی یعنی بیمه شدن عملیات یک سال مالی.

انجام عملیاتی حسابداری و مالیاتی شرکت های تازه تاسیس 

تصویر شرکت حسابداری

 1. مشاوره رایگان در خصوص برنامه ریزی اجرای عملیات مالی
 2. قبول عملیات حسابداری در محل شرکت حسابداری ایلیا حساب (برون سپاری)
 3. اعزام نیرو در کلیه سطوح بصورت تمام وقت و پاره وقت  جهت انجام عملیات مالی و مالیاتی در محل مشتری
 4. مشاوره در خصوص خرید انواع نرم افزار حسابداری موجود در بازار به همراه نصب و استقرار کدینگ (در صورت نیاز)
 5. ثبت اسناد حسابداری جاری در محل ایلیا حساب یا مشتری
 6. تنظیم و ارسال لیست بیمه و مالیاتی حقوق بصورت ماهیانه (1 ماه بعد از پایان هر ماه تسلیم در tax.gov – samt.tamin)
 7. تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده بصورت فصلی (15 روز بعد از پایان هر فصل تسلیم در eavt)
 8. تنظیم و تسلیم لیست گزارشات فصلی بصورت فصلی (45 روز بعد از پایان هر فصل تسلیم در (tax.gov
 9. تهیه جدول قیمت تمام شده جهت تصمیم گیری مدیریت و ارائه به ممیز مالیات
 10. انجام عملیات بستن حساب
 11. تنظیم و تسلیم اظهارنامه عملکرد بصورت سالیانه (4 ماه پس از پایان سال مالی تسلیم در (tax.gov
 12. تحریر دفاتر بصورت روزانه و تجمیعی با رعایت نکات و دستورالعمل ها
 13. تهیه صورتهای مالی و پاسخگویی به حسابرس
 14. حضور در جلسات ممیزی جهت ارائه مدارک و توضیحات

***لازم بذکر است در صورت برون سپاری عملیات مالی نیاز به خرید نرم افزار حسابداری نمی باشد***

انجام عملیاتی مالی و مالیاتی کلیه شرکتها بازرگانی، تولیدی، خدماتی، پیمانکاری و ...

دفتر شرکت حسابداری

 1. مشاوره رایگان در خصوص برنامه ریزی اجرای عملیات مالی و تغییر رویه ها (در صورت نیاز)
 2.  انجام عملیات حسابداری و مالیاتی برحسب نیاز در محل مشتری یا شرکت حسابداری ایلیا حساب
 3. اصلاح کدینگ و تغییر سیستم حسابداری (در صورت نیاز)
 4. اصلاح حساب و اسناد
 5. ثبت اسناد معوق در کوتاه ترین زمان
 6. ثبت اسناد حسابداری جاری در محل ایلیا حساب یا مشتری
 7. تنظیم و ارسال لیست بیمه و مالیاتی حقوق
 8. تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده
 9. تنظیم و تسلیم گزارشات فصلی
 10. محاسبه بهای  تمام شده
 11. انجام عملیات بستن حساب
 12. تنظیم و تسلیم اظهارنامه عملکرد
 13. تحریر دفاتر
 14. تهیه صورتهای مالی و پاسخگویی به حسابرس
 15. شرکت در جلسه ممیزی و ارائه مدارک و مستندات

شرکت حسابداری ایلیا حساب متخصص مشاوره در انتخاب نرم افزارهای حسابداری

اکسل یا نرم افزار حسابداری

اکثر شرکتها در انتخاب خرید نرم افزار حسابداری تردید های بسیاری دارند و دقیق نمی دانند چه نرم افزاری نیاز های مجموعه شان را مرتفع می سازد، به همین دلیل برخی مدیران بر این باور هستند که نرم افزار گران قیمت نرم افزار کاملی است و کلیه انتظاراتشان را برآورده خواهد ساخت و در نتیجه پس از صرف هزینه های گزاف تازه متوجه می شوند که نرم افزار خریداری شده متناسب با شرایط حسابداری شرکت نمی باشد و کارایی لازم را ندارد که در نتیجه مجبور به تغییر سیستم می شوند، همچنین در این سمت قضیه برخی از مدیران نیز اصلا به اهمیت کارایی نرم افزار حسابداری اعتقادی نداشته و با این باور که با نرم افزارهایی نظیر اکسل و اکسس می توان کلیه عملیات حسابداری را پیش برد، بودجه مناسبی برای خرید نرم افزار حسابداری تخصیص نمی دهند که این تصمیم باعث بروز مشکلاتی نظیر عدم استقرار کدینگ مناسب، گزارش گیری ضعیف، سرعت پایین نرم افزار در صورت ثبت اسناد به تعداد بالا و ... می شود؛ در واقع باید خدمتتان عرض نماییم که با توجه به کامل بودن نرم افزارهای مجموعه آفیس از جمله اکسل و اکسس اما بدیل عدم وجود محدودیت های لازم، ضریب خطا در این سیستم برای کار حسابداری بسیار بالا می باشد که به هیچ عنوان استفاده از آن برای ثبت وقایع مالی توصیه نمی گردد.

اما واقعیت امر این می باشد که عوامل  بسیار مهمی در انتخاب نرم افزار حسابداری دخیل بوده که اگر بخواهیم به برخی از آنها اشاره نماییم می توان به نحوه پشتیبانی، تعداد سطوح حسابها، قابلیت کانورت اطلاعات، سرعت پردازش نرم افزار، تحت وب بودن یا نبودن نرم افزار و ...  که هرکدام بخودی خود بسیار مهم  می باشند اشاره نمود، که در صورت عدم دانش کافی در این زمینه امکان بروز تصمیمات اشتباه بسیار بالا می باشد.

از این رو شرکت حسابداری ایلیا حساب با توجه به تجربه چندین ساله در این زمینه و بعنوان همکار و عاملیت فروش اغلب نرم افزار های فعال کشور، مشاوره ی حرفه ای و بی طرفانه ای متناسب با شرایط و نیاز مشتریان ارائه خواهد نمود.


-سود حاصل از محل فروش نرم افزار طبق روال بحساب مشتریان منظور می گرد.

-در صورت انجام عملیات مالی در محل ایلیا حساب (برون سپاری) و یا محل مشتری بصورت پاره وقت (فصلی، ماهیانه، هفتگی) نیاز به تهیه نرم افزار حسابداری نمی باشد.


تخصص شرکت حسابداری ایلیا حساب

 • حضور موفق  در بیش از هزار هیئت حل اختلافات مالیاتی
 • اجرای عملیات مالیاتی توسط حسابداران عضو جامعه حسابداران رسمی
 • محافظت با پیشرفته ترین پروتکل های موجود از اطلاعات مشتری در سامانه ایلیا حساب
 • مشاوره تخصصی در زمینه حسابداری، حسابرسی، مالیاتی، ثبتی و بیمه و ... بصورت 18 ساعته با اپلیکیشن

شرکت حسابداری در تهران

شرکت حسابداری در تهران

شرکت حسابداری ایلیا حساب با دارا بودن سه شعبه فعال در شهر تهران، آماده خدمت رسانی در کلیه زمینه های حسابداری، مالیاتی، حسابرسی، بیمه و ثبتی به تمام نقاط مختلف استان تهران و شهرهای مجاور می باشد.

ایلیا حساب با داشتن منابع انسانی مجرب آماده اعزام نیرو بصورت تمام وقت و پاره وقت در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران و همکاری با هزینه مقرون به صرفه برای  کلیه شرکت های تولیدی، بازرگانی، خدماتی، و پیمانکاری در شهر تهران و اطراف آن می باشد.

مشتریان عزیز می توانند به منظور برگزاری جلسه حضوری با همکاران ما در دفتر شمال، شرق و غرب تهران هماهنگی لازم را بعمل آورند و در صورت وجود ضیق وقت و یا مشکل تردد در شهر، با تکمیل فرم استعلام هزینه و تماس تلفنی از قیمت خدمات ما مطلع گردند و پیش فاکتور خدمات حسابداری را در اپلیکیشن حسابدار اپ دریافت نمایند.

 

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای و منسجم خدمات مالی ایلیا حساب مفتخر است با استفاده از پرسنل با سابقه کار در حرفه مالی و مسلط به استاندارد های حسابداری و قوانین مالیاتی هرگونه موانع مالی ، مالیاتی و بیمه ای را مرتفع نماید…

چرا ایلیا حساب

چرا ایلیا حساب

ما مفتخریم با پشتوانه به سرمایه های انسانی و با دانش خود یک به یک موانع راه پر فراز و نشیب در حرفه مالی و مالیاتی را کنار زده و چشم انداز روشنی در این زمینه بسازیم و قله ای که امروز برفراز آن ایستاده ایم گواه این مدعاست…

حسابدار اپ

حسابدار اپ

خدمات مالی ایلیا حساب حامی اولین و تنها اپلیکیشن مشاوره مالی همراه کشور برای استفاده مدیران، حسابداران، دانشجویان و ... می باشد که کلیه افراد براحتی میتوانند سوالات خود را مطرح و در کوتاه ترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.  (ادامه مطلب)