شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

خدمات حسابداری

خدمات حسابداری | ایلیا حساب - ارائه کارهای حسابداری با اعزام حسابداران مجرب با کمترین هزینه - خدمات حسابداری آنلاین - انجام حسابداری

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / خدمات حسابداری
خدمات حسابداری
27 خرداد، 1401
بازدید 21411 مرتبه

امتیاز : 4.4
تعداد رای : 360

خدمات حسابداری
عنوانین

خدمات حسابداری در دنیای حال فقط به ارائه خدمات نیست بلکه در کنار خدماتی که ارائه می دهد کیفیت و ضمانت ، هزینه پایین ، امنیت اطلاعات ، پشتیبانی ، تضمین تعهدات و مشاوره در کلیه امور مالی نیاز مشتری است و برای مشتریان به جز ارائه خدمات حسابداری این موارد بیشتر اولویت دارد .

خدمات حسابداری ایلیا حساب

همچنین مشتریان عزیز می توانند به منظور برگزاری جلسه حضوری با همکاران ما جهت هماهنگی تماس حاصل فرمایند و یا با تکمیل فرم استعلام هزینه خدمات حسابداری در کوتاه ترین زمان ممکن مطلع گردند و پیش فاکتور خدمات حسابداری را دریافت نمایند.

گروه متخصصان و کارشناسان ایلیا حساب با تیمی 35 نفره و برخوردار بودن از نیروهای با تجربه و کارآمد خدمات دقیق حسابداری، حسابرسی، مالیاتی، ثبت شرکت را ارائه می دهد.

خدمات حسابداری ایلیا حساب نامحدود است و یکی دیگر از خدمات نوینی که به وجود آمده است می توان به اپلیکیشن مشاوره مالیاتی و مشاوره تلفنی نام برد .

تفاوت دیگر ایلیا حساب در این است ، که توان ارائه خدمات به شرکت های بزرگ ، سازمان ها و.... را دارد به همین منظور با برخوردار بودن از نیروهای کافی توان اعزام نیرو به شرکت ها و مجموعه ها را دارا هستیم .

خدمات حسابداری ایلیا حساب

تجربه کاری در خدمات حسابداری ایلیا حساب

بنظر می رسد داشتن سوابق کاری یکی از مهم ترین فاکتورها برای شرکت هایی است که قصد انجام پذیرفتن کارهای حسابداری خود را دارند می باشد. ایلیا حساب با هشت سال سابقه و با مدیران بالای 16 سال سابقه به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه کننده خدمات حسابداری، آماده ارایه رزومه خود جهت بررسی به کلیه متقاضیان می باشد.

همچنین لازم به ذکر است شرکت ایلیا حساب با انتشار اطلاعات مشتریان خود دست متقاضیان را جهت بررسی و پرس و جو و در نتیجه تصمیم گیری بهتر باز گذاشته است.

کلیه خدمات حسابداری ارائه شده به اشخاص حقیقی و حقوقی

 1. فروش نرم افزار حسابداری
 2. اعزام نیرو حسابدار
 3. ثبت اسناد حسابداری(جاری -معوق) و اجرای عملیات بستن حساب ها
 4. استقرار و اصلاح حساب و کدینگ
 5. مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی
 6. مشاوره تخصصی در امور بیمه تامین اجتماعی و اخذ مفاصا حساب
 7. ارسال اظهارنامه 
 8. ارائه خدمات حسابرسی 
 9. تهیه صورت های مالی فارسی و انگلیسی
 10. تحریر دفاتر قانونی
 11. ارائه خدمات ثبتی
 12. بودجه بندی در سطح سالیانه ، ماهیانه و هفتگی
 13. ارائه انواع گزارشات مدیریتی و گزارش های فروش خرید و نوسانات در همه سطوح
 14. و...

دفتر خدمات حسابداری

تفاوت خدمات حسابداری ایلیا حساب:

 • ضمانت در تعهد: با منعقد شدن قرارداد اطمینان کامل به مشتری می دهیم .
 • مشاوره و راهنمایی: مشاوره دادن به متقاضی در زمینه فعالیت های حسابداری خود و انتخاب نرم افزار مناسب
 • هزینه مناسب: می توان گفت هزینه مناسب برای متقاضیان خیلی مهم است .
 • خدمات ثبتی: رایگان بودن خدمات ثبتی مانند آگهی تغییرات ، اخذ کارت بازرگانی ، ثبت شرکت ، افزایش سرمایه و.... برای مشتریان ایلیا حساب رایگان است
 • کاهش جرائم مالیاتی : کاهش جرائم مالیات با حداقل ترین مدارک و مستندات فقط بخشی از خدمات ایلیا حساب می باشد.

ایلیا حساب با تکیه بر بهره گیری از کارشناسان مالی و حسابداران متخصص توانسته ضمن ارائه خدمات مربوط به حسابداری، حسابرسی ، مالیاتی و ثبت شرکت موجب ایجاد آرامش و اطمینان خاطر در افرادی که به ما مراجعه می کنند بشود.

ایلیا حساب با داشتن بهترین حسابداران متخصص و مجرب ، با اشراف کامل به امور مالی و مالیاتی همیشه تفاوت ها رو رقم زده است...

 

ارسال نظر

محمدعلی مروجی

یک شرکت تازه تاسیس نرم افزاری (خدماتی) داریم که برای انجام تکالیف مالیاتی ش خدمتتون پیام دادیم 09131127658 شرکت در تهران است

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
10:42
با ما در واتساپ صحبت کنید