شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

خدمات حسابداری و ۱۰ نکات مربوط به آن

خدمات حسابداری | ایلیا حساب - ارائه کارهای حسابداری با اعزام حسابداران مجرب با کمترین هزینه - خدمات حسابداری آنلاین - انجام حسابداری

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / خدمات حسابداری و ۱۰ نکات مربوط به آن

خدمات حسابداری و ۱۰ نکات مربوط به آن
7 دي، 1398
بازدید 14259 مرتبه
امتیاز 3.53/5
خدمات حسابداری و ۱۰ نکات مربوط به آن

خدمات حسابداری در دنیای حال فقط به ارائه خدمات نیست بلکه در کنار خدماتی که ارائه می دهد کیفیت و ضمانت ، هزینه پایین ، امنیت اطلاعات ، پشتیبانی ، تضمین تعهدات و مشاوره در کلیه امور مالی نیاز مشتری است و برای مشتریان به جز ارائه خدمات حسابداری این موارد بیشتر اولویت دارد .

خدمات دقیق حسابداری ، حسابرسی ، مالیاتی ، ثبت شرکت

همچنین مشتریان عزیز می توانند به منظور برگزاری جلسه حضوری با همکاران ما جهت هماهنگی تماس حاصل فرمایند و یا با تکمیل فرم استعلام هزینه از مبلغ حق الزحمه خدمات حسابداری در کوتاه ترین زمان ممکن مطلع گردند و پیش فاکتور خدمات حسابداری را دریافت نمایند.

گروه متخصصان و کارشناسان ایلیا حساب با تیمی 35 نفره و برخوردار بودن از نیروهای با تجربه و کارآمد خدمات دقیق حسابداری ، حسابرسی ، مالیاتی ، ثبت شرکت را ارائه می دهد .

خدمات حسابداری ایلیا حساب نامحدود است و یکی دیگر از خدمات نوینی که به وجود آمده است می توان به حسابدار کمک و مشاوره تلفنی نام برد .

تفاوت دیگر ایلیا حساب در این است ، که توان ارائه خدمات به شرکت های بزرگ ، سازمان ها و.... را دارد به همین منظور با برخوردار بودن از نیروهای کافی توان اعزام نیرو به شرکت ها و مجموعه ها را دارا هستیم .

تجربه کاری در خدمات حسابداری

بنظر می رسد داشتن سوابق کاری یکی از مهم ترین فاکتورها برای شرکت هایی است که قصد انجام پذیرفتن کارهای حسابداری خود را دارند می باشد. ایلیا حساب با هشت سال سابقه و با مدیران بالای 16 سال سابقه به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه کننده خدمات حسابداری، آماده ارایه رزومه خود جهت بررسی به کلیه متقاضیان می باشد.

همچنین لازم به ذکر است شرکت ایلیا حساب با انتشار اطلاعات مشتریان خود دست متقاضیان را جهت بررسی و پرس و جو و در نتیجه تصمیم گیری بهتر باز گذاشته است.

کلیه خدمات حسابداری به اشخاص حقیقی و حقوقی

 1. فروش نرم افزار حسابداری سپیدار
 2. اعزام نیرو حسابدار ، حسابدار ارشد ، رئیس حسابداری و مدیر مالی
 3. ثبت اسناد حسابداری(جاری -معوق) و اجرای عملیات بستن حساب ها
 4. استقرار و اصلاح حساب و کدینگ
 5. مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی
 6. مشاوره تخصصی در امور بیمه تامین اجتماعی و اخذ مفاصا حساب
 7. ارسال اظهارنامه ارزش افزوده و اظهارنامه عملکرد و گزارشات فصلی
 8. ارائه خدمات حسابرسی عملیاتی ، حسابرسی اجمالی و حسابرسی مالیاتی
 9. تهیه صورت های مالی فارسی و انگلیسی
 10. تحریر دفاتر قانونی ( سالیانه - ماهیانه)
 11. حسابدار کمک
 12. ارائه خدمات ثبتی ( ثبت آگهی تغییرات ، افزایش سرمایه ، ثبت شرکت و برند و اخذ کارت بازرگانی و ..)
 13. بودجه بندی در سطح سالیانه ، ماهیانه و هفتگی
 14. ارائه انواع گزارشات مدیریتی و گزارش های فروش خرید و نوسانات در همه سطوح
 15. و...

نرم افزار حسابداری

ایلیا حساب با وجود اخذ نمایندگی از چندین شرکت بزرگ در حوزه تولید نرم افزار حسابداری ، اتوماسیون اداری و ERP و... با بررسی حجم و نوع فعالیت و اهداف متقاضیان ، مشاوره بی طرفانه ای را به مشتریان ارایه می دهد.

تفاوت خدمات حسابداری ایلیا حساب:

 • ضمانت در تعهد: با منعقد شدن قرارداد اطمینان کامل به مشتری می دهیم .
 • مشاوره و راهنمایی: مشاوره دادن به متقاضی در زمینه فعالیت های حسابداری خود و انتخاب نرم افزار مناسب
 • هزینه مناسب: می توان گفت هزینه مناسب برای متقاضیان خیلی مهم است .
 • خدمات ثبتی: رایگان بودن خدمات ثبتی مانند آگهی تغییرات ، اخذ کارت بازرگانی ، ثبت شرکت ، افزایش سرمایه و.... برای مشتریان ایلیا حساب رایگان است
 • کاهش جرائم مالیاتی : کاهش جرائم مالیات با حداقل ترین مدارک و مستندات فقط بخشی از خدمات ایلیا حساب می باشد.

ایلیا حساب با تکیه بر بهره گیری از کارشناسان مالی و حسابداران متخصص توانسته ضمن ارائه خدمات حسابداری، حسابرسی ، مالیاتی و ثبت شرکت موجب ایجاد آرامش و اطمینان خاطر در افرادی که به ما مراجعه می کنند بشود.

ایلیا حساب با داشتن بهترین حسابداران متخصص و مجرب ، با اشراف کامل به امور مالی و مالیاتی همیشه تفاوت ها رو رقم زده است...

خدمات حسابداری

ارسال نظر

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای و منسجم خدمات مالی ایلیا حساب مفتخر است با استفاده از پرسنل با سابقه کار در حرفه مالی و مسلط به استاندارد های حسابداری و قوانین مالیاتی هرگونه موانع مالی ، مالیاتی و بیمه ای را مرتفع نماید…

چرا ایلیا حساب

چرا ایلیا حساب

ما مفتخریم با پشتوانه به سرمایه های انسانی و با دانش خود یک به یک موانع راه پر فراز و نشیب در حرفه مالی و مالیاتی را کنار زده و چشم انداز روشنی در این زمینه بسازیم و قله ای که امروز برفراز آن ایستاده ایم گواه این مدعاست…

حسابدار اپ

حسابدار اپ

خدمات مالی ایلیا حساب حامی اولین و تنها اپلیکیشن مشاوره مالی همراه کشور برای استفاده مدیران، حسابداران، دانشجویان و ... می باشد که کلیه افراد براحتی میتوانند سوالات خود را مطرح و در کوتاه ترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

تماس در بستر اینترنت
I am shown when someone hovers over the div above.