شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

تحریر دفاتر | تحریر دفاتر قانونی | هزینه تحریر دفاتر قانونی | هزینه نوشتن دفاتر حسابداری

تحریر دفاتر - تحریر دفاتر قانونی - هزینه تحریر دفاتر قانونی - هزینه تحریر دفاتر - تحریر دفتر روزنامه - دفاتر حسابداری -نوشتن دفاتر قانونی - تحریر دفتر کل - هزینه نوشتن دفاتر حسابداری -هزینه دفتر نویسی حسابداری

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / تحریر دفاتر | تحریر دفاتر قانونی | هزینه تحریر دفاتر قانونی | هزینه نوشتن دفاتر حسابداری
تحریر دفاتر | تحریر دفاتر قانونی | هزینه تحریر دفاتر قانونی | هزینه نوشتن دفاتر حسابداری
23 ارديبهشت، 1401
بازدید 48514 مرتبه

امتیاز : 4.2
تعداد رای : 464

تحریر دفاتر | تحریر دفاتر قانونی | هزینه تحریر دفاتر قانونی | هزینه نوشتن دفاتر حسابداری
عنوانین

یکی از دغدغه های حسابداران و مدیران در جلسات مالیاتی، وجود اشتباه در دفاتر قانونی شرکت خود می باشد اشتباهی که ناشی از خسته گی ، کم تجربه گی تحریر کننده، دانش فنی پایین ، عجله و ... می باشد به همین علت ایلیا حساب با دایر نمودن واحد مختص تحریر دفاتر، برای همیشه این دغدغه را از ذهن حسابداران و مدیران پاک نموده است و شرکت ها براحتی میتواننده امور تحریر دفاتر خود را با مناسب ترین هزینه به ایلیا حساب بسپارند و در کوتاه ترین زمان دفاتر خود را دریافت نمایند.

 

جهت سوال در خصوص تحریر دفاتر قانونی با شماره

09124303457

تماس حاصل فرمایید.

هزینه  و شرایط تحریر دفاتر

 شرایط تحریر دفاتر بدین صورت می باشد که شرکت گزارشات و دفاتر قانونی خود را به کارشناسان دفتر نویسی ایلیا حساب تحویل می دهند و رسید دریافت می نمایند و پس از انجام عملیات دفتر نویسی دفاتر خود را گرفته و رسید را به ایلیا حساب عودت می نمایند .

جهت استعلام هزینه تحریر دفاتر از این لینک وارد پنل کاربری شوید سپس با وارد کردن تعداد صفحات خود در قسمت تحریر دفاتر (مانند تصویر زیر)  از میزان هزینه و مدت زمان تحویل آگاه شوید. 

ورود به تحریر دفاتر

 

 

پس از استعلام قیمت با ثبت سفارش شماره پیگیری دریافت مینمایید و کارشناسان جهت همانگی و دریافت اصل دفاتر با شما تماس خواهند گرفت. لازم بذکر است کلیه مراحل ثبت دفاتر فقط از طریق پنل کاربری صورت میپذیرد، در غیر این صورت ایلیا حساب هیچگونه مسئولیتی قبول نمی نماید.

 

تحریر دفاتر

شرایط ظاهری دفاتر قانونی کل و روزنامه:

بطور کلی پس از ثبت درخواست پلمپ دفاتر، یک دفتر کل و روزنامه پس از دو هفته برای شرکت از طریق اداره پست ارسال میشود که اغلب برای این دفاتر طبق تصویر بالا از جلد رنگ قرمز، آبی، سبز، قهوه ای ، طلایی ، و طوسی استفاده می شود. پس از تحویل دفاتر حتما دقت گردد که این دفاتر دارای یک برچسب پلمپ در صفحه اول و آخر همراه با مهر و امضا داشته باشد، همچنین شماره پلمپ و سریال دفاتر باید در با شماره پملپ دفاتر تجاری سایت tax.gov اداره مالیات  مطابقت داشته باشد، همچنین کلیه دفاتر پلمپ شده دارای سوکت فیزیکی می باشند که نشانه پلمپ بودن دفتر هست که این سوکت دارای شماره ای می باشد که باید با شماره برچسب مطابقت داشته باشد.

تحریر دفاتر حسابداری:

تحریر دفاتر قانونی یکی دیگر از خدمات حسابداری این شرکت می باشد که توسط افراد با تجربه انجام می شود ، بدلیل اهمیت این موضوع تحریر دفاتر باید حتما توسط اشخاصی انجام شود که به نگارش و تحریر دفاتر مسلط هستند . دفتر روزنامه و کل جزو دفاتر اصلی برای اشخاص حقوقی و اشخاص حقیقی مشمول بند (الف) ماده ۹۵ محسوب می شود ، دفاتر اصلی اشخاص حقیقی مشمول بند (ب) ماده ۹۵ شامل دفتر درآمد و هزینه می باشد . تحریر تمامی این دفاتر تجربه لازم دارد ، پس بنابراین توصیه می شود از اقدام به تحریر اینگونه دفاتر بدون راهنمایی های لازم توسط افراد با تجربه حتما” خودداری کنید زیرا باعث رد آن توسط حوزه مالیاتی مربوطه خواهد شد .  لازمه تحریر دفاتر قانونی داشتن تجربه کافی برای انجام این مهم است معمولا” یک موسسه حسابداری بدلیل تعدد انجام این کار توسط حسابداران شاغل در آن مطمئن ترین گزینه می باشد.

 

موارد عدم قبول تحریر دفاتر :

1-در صورتی که دفاتر ارائه شده به نحوی از پلمپ خارج شده و یا فاقد یک یا چند برگ باشد.

2- عدم ثبت یک یا چند فعالیت مالی در دفاتر به شرط احراز.

3 – تقدم ثبت یک یا چند معامله نسبت به تاریخ وقوع آنها.

4 – ثبت تمام یا قسمتی از یک فعالیت بین سطرها.

5 – ثبت تمام یا قسمتی از یک فعالیت بین حاشیه ها.

6 – تراشیدن و پاک کردن مندرجات دفاتر به منظور سوء استفاده.

7 – جای سفید گذاشتن بیش از حد معمول در صفحات و سفید ماندن تمام صفحه در دفتر روزنامه.

8 – محو کردن مندرجات دفاتر با وسایل شیمیایی.

9 – بستانکار شدن حسابهای بانکی و نقدی ناشی از تقدم و تاخر ثبت حسابها و دریافت و پرداخت.

10 – عدم ارائه یک یا چند جلد از دفاتر ثبت و پلمپ شده و نانوشته.

نکته1: اگر اشتباه و غلط املایی در دفاتر کل و روزنامه ایجاد شد با خط قرمز مورد مذکور را مشخص می کنیم یعنی خط خوردگی به گونه ای باید باشد که متن و مبلغ خط خورده بطور کامل مشخص و هیچگونه ابهامی برای خواننده نباید داشته باشد. همچنین تعداد مورد های خط خورده و اشتباه نباید زیاد و از حد متعارف تجاوز نماید لازم به ذکر است میزان حد مجاز خط خوردگی ها  بسته به حجم دفاتر و نظر سر ممیز متغیر می باشد.

نکته 2: همچنین جهت تحریر دفاتر توصیه می گردد از روان نویس و یا خودکار مشکی استفاده شود، و به هیچ عنوان نباید از لاک غلط گیر استفاده گردد.

دفتر روزنامه:

دفتر روزنامه که به آن دفتر ثبت اولیه ی معاملات نیز می گوییم دفتری است که معاملات و عملیات مالی یک مؤسسه به ترتیب تاریخ وقوع در آن ثبت می شود.

1-دفتر روزنامه کلیه ی معاملات مالی یک مؤسسه را به ترتیب تاریخ وقوع نشان می دهد و به این ترتیب پیگیری بعدی رویدادهای رخدادهای مالی آسان می شود .

2-دفتر روزنامه کلیه اطلاعات مربوط به یک معامله را (شامل تاریخ معامله ،نام حسابهای بدهکار و بستانکار مبالغ بدهکار و بستانکار به طور یکجا نشان داده می شود)

برای تحریر دفاتر قانونی دفتر چند برگ بگیریم؟

برای درخواست دفاتر محدودیتی وجود ندارد و با توجه به حجم فعالیت میتوانید دفاتر 50، 100 و یا 200 برگ درخواست بدید که بیشتر از دویست برگ هم میشود درخواست داد که در قالب چند دفتر ارسال می شود. اگر هم دفاتر پلمپ شده زیاد باشد و صفحات زیادی از دفتر نانویس بماند هیچ ایرادی ندارد و مشکل ساز نمیشود.

اگر سال مالی دفاتر رو اشتباه پلمپ کنید تکلیف چیست؟

مودیان باید طبق تاریخ شروع سال مالی ثبت شده در اساسنامه سال مالی را وارد نمایند ولی اگر بنا به دلایلی چنین اشتباهی در پلمپ رخ دهد باید دفاتر رو بصورت نانویس و همراه یک نامه به اداره ثبت تحویل دهند و دفتر صحیح جدید را دریافت کنند. در غیر این صورت این اشتباه امکان دارد منجر به رد دفاتر شود.

نمونه دفتر روزنامه

شماره سند

تاریخ

روز/ماه

شـــــرح

بدهکار بستانکار
9

02/11

موجودی بانک

سرمایه

* 5.000.000

 

5.000.000

10 02/19

وسیله نقلیه

موجودی بانک

* 3.000.000

 

3.000.000

نحوه ثبت اطلاعات مالی در دفتر روزنامه:

1-شماره سند حسابداری در این ستون شماره رویدادهای مالی را به ترتیب و از شماره 1 می نویسیم.

2-تاریخ سند حسابداری ستون تارخ به 2 ستون جداگانه ی روز و ماه تقسیم می شود نوشتن ماه انجام معامله در ثبت 1 ضرورت ندارد مگر اینکه صفحه ی دفتر روزنامه .

سال انجام معامله نیز تنها در اولین سند مشخص می شود . طبق قانون تجارت هر مؤسسه به هر سال مالی خود باید از یک دفتر روزنامه استفاده کند همچنین دفاتر هر یال مالی باید قبل از سال مالی انجام شود.

3-حساب بدهکار عنوان حساب بدهکار بر روی همان خطی که شماره سند و تاریخ سند نوشته شده و از سمت راست ستون شرح و مبلغ آن نیز بر روی همان خط و در ستون بدهکار نوشته می شود .

4-حساب بستانکار،عنوان حساب بستانکار در خط بعدی و با فاصله ی کمی از سمت راست ستون شرح و مبلغ آن نیز در همان خط و در ستون بستانکار نوشته می شود.

5-یک شرح خلاصه در پایان رویداد نوشته می شود.

دفتر کل:

که به آن ثبت نهایی معاملات نیز می گوییم دفتری است که حسابهای یک مؤسسه به تفکیک در آن نگهداری می شود شکل معمول دفتر کل به صورت زیر می باشد .

1-در دفتر کل برای هر حساب در سطح کل صفحه یا صفحاتی جداگانه اختصاص می دهیم یعنی  برای همه حسابهای کل تراز نامه ( موجودی نقد و بانک ، حسابهای و اسناد دریافتنی  ، پیش پرداخت ، حسابهای پرداختنی ، دارایی های ثابت ، دارایی نامشهود ، استهلاک انباشته ، ذخایر ، پیش دریافت و … )صفحه و یا صفحات جداگانه ( با توجه به تعداد آرتیکل ها ) اختصاص می دهیم.

2-حسابها به همان ترتیبی که در ترازنامه منعکس می شود صفحه گذاری می شوند یعنی ابتدا دارایی ها ،سپس بدهی ها و در پایان سرمایه نوشته می شود.

نکته3 : همچنین باید توجه داشت به هیچ عنوان در یک صفحه نباید دو سرفصل جداگانه اختصاص داد.

هزینه تحریر دفاتر

نمونه دفترکل:

نام حساب : موجودی نقد و بانک

شماره سند

تاریخ

روز/ماه

شـــــــــرح * بدهکار بستانکار تشخیص مانده
9 02/11 نقل از دفتر روزنامه * 5.000.000    بد/بس

5.000.000

نحوه انتقال معاملات مالی از دفتر روزنامه به دفتر کل:

1-پیدا کردن نام حساب : نام حسابی را که در دفتر روزنامه بدهکار شده در دفتر کل پیدا می کنیم .

2-شماره و تاریخ سند را عینا از دفتر روزنامه به دفتر  کل منتقل می کنیم .

3-مبلغ بدهکار دفتر روزنامه را به ستون بدهکار حساب مربوط به دفتر کل منتقل می کنیم .

4-شماره صفحه ی دفتر کل را در عطف دفتر روزنامه می نویسیم.

5-مانده ی حساب را مشخص و در ستون مانده می نویسیم .

6-در ستون تشخیص و با اختصار بد و یا بس می نویسیم .

7-در ستون شرح دفتر کل معمولا عبارت نقل از دفتر روزنامه نوشته می شود.

8-مراحل انجام شده برای حساب بستانکار سند مربوطه انجام می شود.

هزینه نوشتن دفاتر حسابداری:

تحریر دفاتر یکی از حساس ترین بخش عملیات مالی می باشد  به همین علت برای اطمینان از انجام صحیح  این کار مهم و خطیر بهتر است که حسابداران متخصص دفتر نویسی استفاده گردد همانطور که میدانید نوشتن دفاتر حسابداری بر همه ی اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای فعالیت اقتصادی هستند الزامی می باشد و تمامی اشخاص بند الف (دفاتر کل و روزنامه ) ، بند ب و ج (دفاتر درآمد و هزینه ) باید فعالیت اقتصادی یک سال مالی خود را به صورت مکتوب به اداره مربوطه ارائه دهند. به همین علت نوشتن دفاتر حسابداری بسیار کار تخصصی و دشوار می باشد که از عهده هر شخصی و حسابدار بر نمی آید  و باید برای ثبت دفتر روزنامه و دفتر کل از رویدادهای مالی بنگاه اقتصادی اطلاع داشته باشیم و بتوانیم اینها را به صورت صحیح تفکیک و وارد دفاتر نماییم.

لازم به ذکر است  نگهداری صحیح دفاتر بسیار لازم و ضروری می باشد و در دفتر نویسی به هیچ عنوان  از غلط گیر استفاده نشود و خط خوردگی بیش از اندازه نداشته باشد به که امکان رد دفاتر بالا می رود.

اطلاعات تکمیلی از دفاتر قانونی (دفتر روزنامه و دفتر کل ) :

مبنای  دفتر روزنامه و کل  مربوط به قانون تجارت سال 1304 تصویب شده است و طبق قانون تجارت  که در سال 1311 و بخشی از آن در 1347 تصویب شده مورد استفاده قرار گرفته و دفاتر  تجاری  دفتر روزنامه و کل طبق ماده 6 کسبه های جز مکلف اند دفاتر تجاری یا ذکر شده که طبق  وزارت عدلیه این قانون باید داشته باشند دفتر دارایی ،دفتر کپیه ( دفتر ارسال مرسولات ) در قانون   که در سال 1311 الزامی بوده است که طبق ماده 5 قانون مالیات مستقیم  صاحبان مشاغل  موضوع این فصل 4 مالیات  برمشاغل دفاتر و اسناد مدارک کسب مورد  نظر که اصول مربوطه از جمله  اصول و ضوابط قانون تجاری برای تجار تنظیم میگردد برای تشخیص درآمد مشمول مالیات نگهداری شود
دفاتر تجاری در قانون مالیات نبوده است و قانون مالیات ارجاع داده است به قانون تجارت که در آیین نامه ماده 95 نحوه تحریردفاتر به طور کامل ذکر شده است با مطالعه قانون تجارت الزما معنی  دفاتر قانونی این دفاتر کاغذی نمی باشد 
طبق ماده 6 فصل 5 مودیان باید ثبت رویدادهای مالی را در نرم افزارهای حسابداری مورد تایید اداره  مالیات استفاده کنند و این گزارش نرم افزارها به معنی دفاتر قانونی است  و بند 9 ماده16  فصل 10 این قانون  تغییر  سیستم حسابداری طی سال مالیاتی بدون اطلاع قبلی به اداره مالیات موجب رد دفاتر میشود .

 بند 9فصل 5 آیین نامه تکالیف مودیان درمورد نگهداری دفاتر :

تحریر دفاتر در مورد اشخاص حقوقی و حقیقی  که  جدید والتاسیس شده اند از تاریخ ثبت حقوقی از شروع فعالیت برای ثبت مدارک و اسناد دو ماه  مجاز می باشند 
بند 10ثبت دفاتر  ضمن سال  مشروط بر اینکه هیچگونه عملیات مالی وپولی در مدت تاسیس انجام نشده باشد موردی ندارد  
تاریخ تحریر دفاتر بیش از 15روز تاخیر موجب رد دفاتر می شود .

جمع بندی:

در کل اگر دفتر نویسی کار سخت و خسته کننده ای است حوصله نوشتن دفاتر را ندارید و  روش  تحریر دفاتر را نمی دانید؟ و یا زمان و تمرکز نوشتن دفاتر روزنامه و دفاتر کل را ندارید و هزینه نوشتن دفاتر را نمی دانید ؟ می توانید با تماس با کارشناسان ایلیا حساب اطلاعات کلیه موارد مذکور را براحتی بدست بیاورید.

 

جهت سوال در خصوص تحریر دفاتر قانونی با شماره

09124303457

تماس حاصل فرمایید.

هزینه تحریر دفاتر قانونی چقدر است؟
مدت زمان تحریر دفاتر چند روز می باشد؟
چه تضمینی بابت سلامت دفاتر، انجام صحیح تحریر ، تحریر در زمان مقرر و ... وجود دارد؟
تحریر دفاتر توسط چه اشخاصی صورت می پذیرد؟

ارسال نظر

علی حسینی

هزینه ی نوشتن دفاتر چقدر هستش؟

سمانه سپاسی

مرسی خیلی خیلی ممنون، واقعا هم دقیق نوشته شده بود هم به موقع تحویل گرفتم.

میلاد نجفی

عالی، هر سال استرس تحریر دفاتر رو داشتم، پارسال داده بودم به ی شخصی گند زد تو دفاتر شرکت رفت، کارمون به هئیت کشیده شده بود.

نگار اشرفیان

خیلی عالی بود و به موقع تحویل گرفتم.سپاسگزارم

روح الله شعبانی

خیلی خوب توضیح دادین. هزینه تحریر دفاتر چقدر هستش؟

ایلیا حساب

با وارد شدن به پنل کاربری خود در سایت مبلغ هزینه تحریر دفاتر رو میتوانید محاسبه کنید.

شیما دادگر

ممنون از زحماتتون، خدایی خیلی تمیز انجام شد ، فقط قسمت ثبت سفارش تو سایت اذیتت کنندست اگر مستقیم تلفنی میشد حلش کرد بهتر بود

علی قویدل

قرار بود دوشنبه تحویل بدید اما چهارشنبه تحویل داده شد / ولی نحوه تحریر خدایی خوب بود راضی بودم

مهدی صادق آبادی

بسیار عالی تحریر شده بود ممنون- نحوه ثبت سفارش رو آسان تر کنین

کریمیان

سلام خداقوت اصفهان ساکن هستم بازنشسته با چندین سال سابقه کار حسابداری در دفتر نویسی تبحر خاصی دارم امکان همکاری با شما را دارم ؟ شماره تماس ۰۹۱۳۱۰۹۸۰۰۹

امنه وکیلی

سلام چطور میتونم با شما همکاری داشته باشم منم کار دفتر نویسی انجام میدم من در مشهد زندگی می کنم

راحله زینعلی

سلام بنده سابقه دفتر نویسی دارم . استخدام هم دارید؟

F.b

سلام اگه شرکت دارید و میخواید دفتر بنویسید من دفتر نویسی انجام دادم و براتون انجام میدم

Tina Clements Clements

We provide submission of contact forms in bulk to 100M websites. This is the most cost-efficient way of generating leads, customers, buyers. We can help you grow further with a low cost. - Boost Your Leads with our targeted contact form marketing services! - Don't Miss Out! Slash prices by 50% on your next order! Use code SAVE50 to unlock massive savings! - Our services offer the most affordable way compared to any other advertising strategy. Reach up to 100M contact forms from just $4.50. - Get this incredible offer! This offer is only available for one week. Ready to take advantage of this offer? Click below link to redeem your 50% off (apply SAVE50 code at checkout) and start generating leads like never before! Let's take your business to new heights together! Regards, Caroline Rivera Visit now to grab this limited time offer: https://bit.ly/cformmarketing Unsubscribe here if you don't want to get these awesome offers: https://form.jotform.com/241311404065442 Glocknerstrasse 20, East Palo Alto, CA, United States, 3511

Cindi Main

Hire skilled developers within just an hour for a wide range of technologies including React, React JS, Flutter, Python, Angular, Laravel, Node.js, PHP, MEAN stack, Full stack, Android, Java, .NET, AI, ML and many more. Conduct your own technical assessment interviews and tests before bringing on board quality resources from our bench pool. Developers working remotely in YOUR time-zone. With 40% Less Expensive & 0% Developer Backing out. Commence your 40 Hours Risk Free Trial Immediately. https://bit.ly/3UWNFzw Unsubscribe here if you don't want to get these awesome deals: https://form.jotform.com/241333524965458 Schuepisstrasse 110, North Tonawanda, NY, US, 6438

Adam Rubinstein

{Are you facing a {Resource Crunch|Developer Shortage|Talent Gap} in your company?|Looking for an affordable {IT|Web Developer} {service|staff|team} We provide {on-demand developers|instant development teams} with expertise in {ANY technology|various technologies|a wide range of skills}, including JAVA, Dot Net, Node JS, React JS, and Python. We can deliver them to you in {just 1 hour|under 60 minutes}. Our services are {40% more affordable|significantly less expensive} than traditional staffing agencies, and you're guaranteed {no developer drop-off|100% project continuity}. {Kickstart your project today with a 40-Hour Risk-Free Trial|Get started now with a risk-free 40-hour trial}: https://bit.ly/3UWNFzw Unsubscribe here if you don't want to get these {awesome|great|amaing|fantastic|great} {offers|messages|deals|newsletters}: https://form.jotform.com/241333524965458 Via Antonio Da Legnago 120, {Albany|Buffalo|Rochester|Syracuse|Yonkers|New York City|White Plains|Troy|Schenectady|Niagara Falls|Ithaca|Utica|Long Beach|Mount Vernon|Binghamton|Saratoga Springs|Poughkeepsie|Kingston|Hempstead|Freeport|New Rochelle|Port Chester|Huntington|Hempstead|Garden City|Middletown|Oswego|Plattsburgh|Amsterdam|Corning|Olean|Oneonta|Cortland|Geneva|Lockport|Batavia|Canandaigua|Jamestown|Watertown|Gloversville|Johnstown|Massena|Oneida|Auburn|Glen Cove|Peekskill|Rome|Newburgh|Niagara Falls|North Tonawanda|Jamestown|Ogdensburg|Watertown|Batavia|Beacon|Tonawanda|Salamanca|Hornell|Mount Vernon|Peekskill|Yonkers|White Plains|Lockport|Plattsburgh|Ithaca|Harrison|Utica|Rye|Saratoga Springs|Poughkeepsie|Kingston|Hempstead|Freeport|New Rochelle|Port Chester|Huntington|Hempstead|Garden City|Middletown|Oswego|Plattsburgh|Amsterdam|Corning|Olean|Oneonta|Cortland|Geneva|Lockport|Batavia|Canandaigua|Jamestown|Watertown|Gloversville|Johnstown|Massena|Oneida|Auburn|Glen Cove|Peekskill|Rome|Newburgh|Niagara Falls|North Tonawanda|Jamestown|Ogdensburg|Watertown|Batavia|Beacon|Tonawanda|Salamanca|Hornell}, {New York|NY}, {USA|US}, 89021

Essie Shipp

Searching for a VPS solution that provides power and flexibility? Our VPS plans provide up to 5 Gbit/s connectivity and 50TB of monthly traffic, starting at just €3.90. Pick our tailored plans: Basic: 1x AMD Ryzen vCore, 4GB RAM, 120GB NVMe Disk - €3.90 Standard: 2x AMD Ryzen vCore, 8GB RAM, 240GB NVMe Disk - €7.90 Premium: 3x AMD Ryzen vCore, 12GB RAM, 320GB NVMe Disk - €11.90 Ultimate: 6x AMD Ryzen vCore, 12GB RAM, 640GB NVMe Disk - €16.90 All plans include: 5 Gbit/s connectivity 50 TB traffic/month KVM / ISO mount Compatible with Linux, Windows, and BSD Easy upgrades/downgrades via UI 5 Snapshots and 1 Backup slot Customize your VPS to your needs with our seamless up/downgrade options. Experience unmatched flexibility and high performance. Sign up now: https://bit.ly/vps4euro Unsubscribe here if you don't want to get these great messages: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqamyB6byPaAwgcS6ofGmo4N4Pqkn2ZutAk6aInDQ_WhohRg/viewform Via Enrico Fermi 143, Yonkers, NY, US, 10010

Ricky Elisha

Interested about the gut-brain connection? Catch our newest episode of The HII Method, where Jen reviews the Netflix docuseries “Hack Your Health: The Secrets of Your Gut.” Discover the benefits and drawbacks, and be mindful of a major warning mentioned in the documentary. [See the Review] https://bit.ly/3K6z1PH Understand how your diet and lifestyle affect your overall health. Sign up for our email list and explore our Performance and Wellness Course for more details. Plus, find out how your Gut-Brain Axis is functioning. Test yourself today and see how targeting your gut-brain axis can enhance you. Enhance your health from within. Get started with RESET with a no-cost 10-day sample pack! https://bit.ly/3HIFnDJ Best, The Neuro Force One Team Unsubscribe here if you don't want to get these awesome offers: https://form.jotform.com/241362853020447 Ul. Skwer Imienia Czeslawa Niemena 131, Central Square, New York, USA, 80-854

Janeen Chavis

There is a glitch with your contact form! You haven't set it up properly to block promotional messages like this one. I have a complimentary guide to show you how to fix this in about a few minutes. If you aren’t very tech-savvy, I'll even fix it for you at no cost. https://perp.us/ff I've been assisting people create more money with less effort for over 20+ years! Unsubscribe here if you don't want to get these great messages: https://form.jotform.com/241362853020447 Bayreuther Strasse 53, Olean, NY, US, 72764

Joellen Parmer

Would you like to elevate your business? We have customized financing options designed to help businesses that have: * A minimum credit score: 450 * 6+ months in business * Monthly revenue of $35k+ If you need capital for growth, new machinery, or working capital, our versatile loan options can give the support you need. Interested to look into your funding options? Begin your application process: https://bit.ly/3yrxrFB Don't hesitate to contact us if you have any questions. Our team is here to help your business thrive! Funding Officer apply@elitebusinessfunds.com Unsubscribe here if you don't want to get these fantastic deals: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqamyB6byPaAwgcS6ofGmo4N4Pqkn2ZutAk6aInDQ_WhohRg/viewform Ul. Akacjowa 79, Huntington, NY, USA, 41-600

Jamison Prado

Presenting our mass contact form submission service. For just $47, you can reach 1 million businesses through their website contact forms. Increase your visibility and drive more traffic to your business. Visit: https://bit.ly/bulkforms Act now and seize this incredible opportunity! Unsubscribe here if you don't want to get these great offers: https://form.jotform.com/241362853020447 Pertholzer Strasse 78, Oed In Bergen, UPPER AUSTRIA, Austria, 4081

Malcolm Houser

Broaden Your Business Horizons with USA B2B Contact Lists! Business names, emails, websites, phones, social media and linkedIn links. Get instant entry to over 5 million business contacts from throughout the USA, sorted into 7,900 niche-targeted databases. All of this for just 49 usd—equivalent to $0.00001 per contact! Our data is newly collected this year, providing you with the most current and accurate information available. Enhance your B2B outreach and improve your marketing effectiveness today. Get a free sample and begin: https://bit.ly/usab2bCFL Unsubscribe here if you don't want to get these fantastic offers: https://bit.ly/cflunsubs 94 Village Drive, Woodpark, NSW, Australia, 2164

Ann Cross

Interested about the connection between your gut and brain? Catch our latest installment of The HII Method, where Jen covers the Netflix documentary “Hack Your Health: The Secrets of Your Gut.” Discover the pros and cons, and be aware of a major red “hazard” flag mentioned in the documentary. [See the Review] https://bit.ly/3K6z1PH Find out how your nutrition and habits affect your overall health. Join our mailing list and check out our Performance and Wellness Course for more insights. Plus, discover how your Gut-Brain Axis is performing. Test yourself today and see how improving your gut-brain axis can help you. Improve your health from within. Try RESET now with a no-cost 10-day sample pack! https://bit.ly/3HIFnDJ Stay Healthy, The Neuro Force One Team Unsubscribe here if you don't want to get these awesome newsletters: https://bit.ly/cflunsubs Bruinvisstraat 18, Seneca Falls, New York, USA, 1035 Hx

Wn Igxbb

Hi there, I am looking for new intern opportunities within your dynamic firm. My name is Chidozie Nnagbo, a recent graduate from Montclair State University with a B.Sc. in Business and IT, specializing in Business Intelligence, Digital Marketing, and Web Analytics. My experience in data visualization using Tableau and my passion to using technology to enhance business outcomes position me well to join your team. I am eager to bring my knowledge and skills to your company's success. You can view my resume here: https://snip.ly/Dozie-Resume and see examples of my writing and e-commerce content here: https://snip.ly/Dozie-Content. I look forward to discussing how my experience and skills fit with your needs. If this email has not reached the appropriate person, please forward it to the relevant individual who can consider my application. Thank you for your time and consideration. Thank you, Chidozie Nnagbo 410 504 7939 chidozie.nnagbo@gmail.com If you wish to opt out further communications, please reply to this message. Best regards, Chidozie Nnagbo (410) 504-7939 chidozie.nnagbo@gmail.com

Joyce Ho

Interested about the gut-brain axis? Catch our most recent release of The HII Method, where Jen reviews the Netflix film “Hack Your Health: The Secrets of Your Gut.” Discover the pros and cons, and be aware of a major red flag mentioned in the documentary. [Watch the Review] https://bit.ly/3K6z1PH Understand how your nutrition and habits influence your body and mind. Join our newsletter and check out our Performance and Wellness Course for more details. Plus, learn how your Gut-Brain Axis is working. Assess your health today and see how improving your gut-brain axis can help you. Optimize your health from within. Start RESET today with a free 10-day sample pack! https://bit.ly/3HIFnDJ Best, The Neuro Force One Team Unsubscribe here if you don't want to get these awesome deals: https://bit.ly/cflunsubs Rue Du Vert Galant 167, Norwood, New York, USA, 5660

Vd vjnp

Hi, Enhance your toolkit with top-notch air tools from Japan! Tend Industrial Supplies brings you Shinano Air Tools, ideal for professionals like you. Packed with features, exceptionally durable, and built to endure, these tools will serve you for years of rigorous use. Why Shinano Air Tools? With over fifty years in the industry, Shinano excels in air tool manufacturing, merging precise engineering with exceptional durability. Suited for the construction field, Shinano tools deliver performance you can depend on. Why Shinano Air Tools are Beneficial: Made in Japan Quality: Shinano tools are known for their exceptional craftsmanship, offering unparalleled durability and longevity. Advanced Features: User-centric design ensures these tools have features that boost efficiency and ease of use. Robust Build: Perfect for heavy-duty applications, Shinano air tools are constructed to deliver consistent, high-quality performance. Enhance Your Equipment Now: Improve your operations with Shinano’s top-quality air tools. Find out more about our offerings here: https://snip.ly/shinano-airtools Looking for More Information? Visit our https://snip.ly/shinano-airtools to see the complete range of products. If you have any inquiries or would like to schedule a product demo, please email us at tendsupply@gmail.com or visit our https://snip.ly/Tend Become one of the professionals who rely on Shinano for their air tool requirements. We are eager to help you enhance your workshop with tools crafted for durability and excellence. Thanks, Naza Nnagbo Distribution Manager Tend Industrial Supplies https://snip.ly/Tend +1 443 2041972 tendsupply@gmail.com Unsubscribe here if you don't want to get these fantastic newsletters: https://bit.ly/cflunsubs 81 Rue Clement Marot, Perpignan, LANGUEDOC-ROUSSILLON, France, 66100

Clyde Danford

Optimize Your B2B Marketing with Extensive USA Contact Data! Business names, emails, websites, phones, social media and linkedIn links, and more. Access a treasure trove of business contacts with more than 5 million entries from across the USA. Our extensive database includes 7,900 specialized lists, all for an incredible 49 dollars. That’s just $0.00001 per contact! With our 20GB of data, newly collected this year, you’ll have the latest contact details at your disposal to elevate your marketing efforts. Experience the quality firsthand—get a free sample today: https://bit.ly/usab2bCFL Unsubscribe here if you don't want to get these amazing newsletters: https://bynd.li/unsubscribe 8 Mnimbah Road, Allynbrook, NSW, Australia, 2311

Marcos Blankinship

Best financial company to fund your business project globally, I can help, email me here: support@financesworldwidehk.com +85223194662

Thad Fairthorne

Expand Your Business Horizons with USA B2B Contact Lists! Business names, emails, websites, phones, social media and linkedIn links. Get instant entry to more than 5 million business contacts from throughout the USA, categorized into 7,900 niche-targeted databases. All of this for just USD49—equivalent to $0.00001 per contact! Our data is newly collected this year, offering you the most up-to-date and accurate information available. Enhance your B2B marketing and improve your marketing efficiency today. Download a free sample and get started: https://bit.ly/usab2bCFL Unsubscribe here if you don't want to get these amazing newsletters: https://bynd.li/unsubscribe 19 Magnolia Drive, Panania, NSW, Australia, 2213

Sophie Klein

Just like you've received this message: Send your message to countless email inboxes starting at USD9. We'll deliver your message to numerous website contact forms. Guaranteeing inbox delivery. It will create sales leads, web traffic, customers, visibility. https://bit.ly/cformmarketing Unsubscribe here if you don't want to get these amazing deals: https://bynd.li/unsubscribe Ul. Polnocna 72, Siemianowice Slaskie, NA, Poland, 41-103

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
02:57
با ما در واتساپ صحبت کنید