شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

خدمات مالیاتی

خدمات مالیاتی - دفتر خدمات مالیاتی - خدمات مالیاتی در تهران - دفتر خدمات مالیاتی در غرب تهران - شرکت خدمات مالیاتی غرب تهران

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / خدمات مالیاتی
خدمات مالیاتی
22 تير، 1401
بازدید 19337 مرتبه

امتیاز : 4.5
تعداد رای : 355

خدمات مالیاتی
عنوانین

خدمات مالیاتی ایلیا حساب

خدمات مالیاتی یعنی کلیه اشخاص حقیقی و تمامی شرکت هایی که در امر تجارت و کسب و کار فعالیت دارند باید مالیات پرداخت کنند، یعنی تمام خدمات مالیاتی خود را انجام دهند. شرکت های مالیاتی شامل تمام حوزه های مالیاتی می شود و هر موضوعی که مربوط به مالیات باشد در این حوزه قابل طرح و بررسی است.

خدمات مالیاتی ایلیا حساب با افتتاح شعبه در غرب تهران و شرق تهران آماده اعزام مدیر مالی مجرب به کلیه شرکتهای فعال در شهر تهران و استان تهران می باشد.

خدمات مالیاتی ایلیا حساب چیست؟

ممکن است شما هم نام پرداخت مالیات توسط شرکت های بزرگ و دیگر صنف ها به گوش تان خورده باشد، در این امر صاحب ها و مدیران یک صنف باید به پرداخت مالیات به دولت بپردازند تا بتوانند کسب و کار خود را ادامه دهند. این افراد برای این که بتوانند مالیات خود را به بهترین شکل پرداخت کنند به سمت خدمات مالیاتی روانه می گردند و آن ها را مورد استفاده قرار می دهند.

اگر می خواهید با خدمات مالیاتی به طور کامل آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید و از مطالب ذکر شده بهره کافی و لازم را ببرید.

خدمات مالیاتی

خدمات مالیاتی چیست؟

خدمات مالیاتی در واقع در مجموعه حسابداری و حسابرسی یک صنف انجام می گیرد و افراد حسابدار سعی می کنند تا امور مالیاتی را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. در خدمات مالیاتی از ابتدای تنظیم صورت های مالی و تا انتهای دادرسی و تکمیل نمودن اظهارنامه مالیاتی به طول می انجامد.

لازم به ذکر است که صاحبان صنف ها و کسب و کارهای بزرگ برای این که بتوانند از بروز مشکلات جدی در انجام امور مالیاتی جلوگیری نمایند، امور مالیاتی شرکت خود را به دست شرکت های معتبر خدمات مالیاتی می سپارند.

ایلیا حساب یکی دیگر از صنف های مرتبط در خصوص خدمات مالیاتی است که از صد ها پرسنل کار بلد و مجرب تشکیل گردیده، شما می توانید برای سهولت در انجام امور مالیاتی خود به این شرکت معتبر مراجعه نمایید و دیگر نگران بروز هیچ مشکلی در این خصوص نباشید.

اگر می خواهید با هزینه خدمات مالیاتی آشنا شوید، کافی است ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید و از مطالب ارائه شده بهره مند گردید.

هزینه خدمات مالیاتی چگونه است؟

همانطور که می دانید، در هر شرکت خدمات مالیاتی تعرفه ها و هزینه ها یکسان نیست و نمی شود یک قیمت و هزینه کلی برای آن ها در نظر گرفت. اما عوامل مختلفی هزینه های خدمات مالیاتی در یک شرکت را تعیین می نمایند که این عوامل عبارت اند از: کیفیت خدمات ارائه شده، سابقه شرکت ارائه کننده خدمات مالیاتی، میزان حقوق در خواستی کارمندان فعال در شرکت خدمات مالیاتی و حجم کار های در خواستی.

تمامی موارد ذکر شده دست به دست هم می دهند تا یک قیمت و هزینه کلی به مشتری ارائه شود. دقت داشته باشید که شما می توانید با انتخاب ایلیا حساب، امور مالیاتی خود را با پرداخت کم ترین هزینه به بهترین شکل ممکن انجام دهید و هیچ گاه متحمل هزینه های هنگفت برای خدمات مالیاتی نگردید.

اگر می خواهید با دیگر خدماتی که شرکت های خدمات مالیاتی انجام می دهند آشنا شوید، ما را در ادامه این قسمت از مقاله تنها نگذارید.

شرکت های خدمات مالیاتی چه خدماتی را برای مشتریان خود ارائه می دهند؟

همانطور که تا این قسمت از مقاله متوجه شدید، شرکت های خدمات مالیاتی می توانند تمامی خدماتی که مربوط به امور مالیاتی یک صنف هستند را ارائه دهند و انجام آن ها را به شدت تسهیل بخشند.

خدمات مالیاتی ایلیا حساب عبارت اند از: مشاوره مالیاتی، مالیات حقوق، طی کردن امور مالیات بر ارزش افزوده، نظارت کامل و بررسی بر روی صورت های مالی،  تدارک دیدن صورت حساب های فصلی و اظهار نامه مالیاتی.

شما می توانید تمامی خدمات ذکر شده را توسط شرکت معتبر و محبوب ایلیا حساب انجام دهید و در مقابل آن هزینه بسیار اندکی را بپردازید. با انتخاب ایلیا حساب شما دیگر رویای خدمات مالیاتی ارزان را نخواهید داشت و آن را به به حقیقت خواهید پرداخت.

اگر می خواهید با نحوه بستن قراداد خدمات مالیاتی بیش تر آشنا شوید، با ما همراه باشید تا نکاتی در این باره برای شما ارائه نماییم.

قرار داد خدمات مالیاتی چگونه صورت می گیرد؟

همانطور که می دانید، بستن قرارداد یکی از مهم ترین کار هایی است که در ابتدای همکاری دو صنف باید صورت گیرد. در قرار داد ها می تواند موضوعات مختلفی مطرح شود که قسمتی از آن را خواسته ها و در خواست های مشتری تشکیل می دهد.

توجه داشته باشید که نوع قرار داد مالیاتی با توجه به خواسته ها و خدمات دریافتی توسط مشتری تغییر می نماید. در منعقد کردن قرار داد ها توجه داشته باشید که خدماتی که لازم دارید نرخ ثابتی دارد یا خیر، زیرا تمامی خدمات های مالیاتی قسمت و نرخ ثابتی نخواهند داشت.

اگر می خواهید صفر تا صد امور مالی خود را بدون استرس و با اطمینان خاطر به دست یک شرکت معتبر بسپارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا شرکت محبوب و با تجربه ایلیا حساب را فراموش نکنید و از خدماتی که ازائه می دهند بهره مند گردید.

در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شما را با صفر تا صد خدمات مالیاتی آشنا نماییم.

خدمات مالیاتی

آیا تحریر دفاتر جز خدمات مالیاتی است؟

یکی از خدماتی که شرکت های خدمات مالی می توانند آن را انجام دهند، تحریر دفاتر قانونی است. دفتر های روزنامه و دیگر دفاتر برای این که بتوانند در آغاز سال جدید فعالیت خود را شروع کنند، نیازمند به دفاتر متنوعی هستند. آن ها برای این کار ابتدا به سایت ثبت شرکت ها مراجعه می نمایند و سپس دفاتر پلمپ شده ای را تحویل می گیرند تا بتوانند در سال جاری تمام امور مالیاتی خود را در آن ثبت کنند.

حال ممکن است برخی از افراد با خود بگویند که سایت ثبت شرکت ها چگونه این دفاتر را تولید می نماید، در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این دفتر ها تنها باید توسط افراد حسابدار و کسانی که به امور مالیاتی آگاه هستند طراحی گردد تا در ثبت امور مالیاتی شرکت ها مشکلی به وجود نیاید. یکی از نکاتی که طراحان این دفتر ها آن را بسیار مورد توجه قرار می دهند، دقت به آیین نامه خدمات تحریر دفاتر قانونی است.

دقت داشته باشید که این دفاتر در انتهای سال برای محاسبه مالیات ها باید به سازمان امور مالیاتی ارائه گردد تا مورد بررسی قرار گیرد.

شما می توانید با انتخاب یک مشاور مالیاتی در شرکت ایلیا حساب، تحریر دفاتر خود را به او بسپارید و از بروز مشکلات جدی در سازمان امور مالیاتی جلوگیری نمایید. لازم به ذکر است که این شرکت برای ارائه مشاوره در خصوص امور مالی و تحریر دفاتر قانونی هزینه بسیار کمی را دریافت خواهد کرد که افراد می توانند بدون پرداخت هزینه های هنگفت از این خدمات بهره کافی و لازم را ببرند.

خدمات مالیاتی

اظهار نامه مالیات بر عملکرد در خدمات مالیاتی چیست؟

همانطور که می دانید، تمامی اطلاعات عملکردی شرکت ها در زمان های متنوعی باید به سازمان امور مالیاتی ارائه گردد تا سازمان از تمامی فعالیت هایی که در آن شرکت صورت گرفته است آگاه شود.

در اظهار نامه عملکرد تمامی فعالیت های انجام شده توسط شخص حقیقی و یا حقوقی در مدت زمان یک سال ذکر می گردد و وضعیت مالی آن شرکت را در خود جای می دهد.

سازمان امور مالیاتی برای ارائه اظهار نامه توسط شرکت ها مدت زمان مشخصی را به آن ها اعطا کرده است که این مدت زمان بر اساس حقوقی و یا حقیقی بودن شخص تنظیم می گردد.

بدین منظور افراد حقوقی پس از پایان سال به مدت زمان چهار ماه می توانند اظهار نامه مالیاتی خود را تهیه کرده و به سازمان ازائه دهند و برای افراد حقیقی سه ماه برای ارائه اظهار نامه در نظر گرفته شده است.

حال ممکن است برخی از افراد با خود بپرسند که این اظهار نامه چگونه تهیه می گردد، در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در این اظهار نامه قسمتی را تراز نامه و صورت سود و زیان تشکیل می دهد که البته برای سازمان امور مالیاتی بسیار مهم بوده و حتما اطلاعات آن باید به درستی در آن ثبت گردد.

حال افراد با ارائه این اظهار نامه و دادن اطلاعاتی همچون درصد سود در طول یک سال، موظف به پرداخت 25 درصد مالیات می گردند که این مالیات توسط سازمان امور مالیاتی و با توجه به سود شخص حقوقی و یا حقیقی بیان می گردد.

برای این که بتوانید یک اظهار نامه مالیات بر عملکرد را به درستی برای خود تهیه کنید، کافی است به شرکت ایلیا حساب مراجعه کرده و این کار را به دست یکی از متخصصیت فعال در این حوزه بسپارید.

دقت داشته باشید که کارمندان کار بلد و ماهر در شرکت ایلیا حساب برای انجام و تهیه اظهار نامه مالیاتی هزینه بسیار مقرون به صرفه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند و افراد می توانند با پرداخت کم ترین هزینه بهترین اظهار نامه را برای ارائه به سازمان امور مالیاتی دریافت نمایند.

اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده در خدمات مالیاتی چیست؟

یکی دیگر از اظهار نامه های مهم، اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده می باشد. این اظهار نامه فصلی بوده و افراد می بایست تا 15 روز پس از پایان هر 4 فصل اقدام به تهیه و ارئه آن به سازمان امور مالیاتی نمایند.

حال شاید برخی از افراد ندانند که در این اظهار نامه چه اطلاعاتی باید درج شود، بدین منظور باید بگوییم که تمامی اطلاعات مالی که شامل ارزش افزوده می شوند باید در این اظهار نامه به طور کامل نام برده شوند.

شرکت ایلیا حساب توانسته اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده را بدون هیچ عیب و نقصی برای مشتریان خود تکمیل و ارسال کند. شما می توانید برای تنظیم این اظهار نامه به شرکت ایلیا حساب مراجعه نمایید و از خدمات آن بهره مند گردید.

دقت داشته باشید که ایلیا حساب با کم ترین مبلغ دریافتی می تواند بهترین اظهار نامه ها را برای شما تنظیم کند و شما را از مشکلات متعدد و بسیاری دور نماید.

صورت معاملات فصلی در خدمات مالیاتی چیست؟

آخرین خدماتی که می خواهیم در این قسمت از مقاله برای شما شرح دهیم، صورت معمالات فصلی است. سازمان امور مالیاتی از افرادی که مشمول به پرداخت مالیات می شوند در انتهای هر فصل تقاضا می کند تا یک صورت معاملات فصلی را در مدت زمان معینی به آن ارائه دهند. مدت زمان ارائه صورت معاملات فصلی 45 روز پس از پایان هر فصل اعلام گردیده است.

در این گزارش اطلاعاتی همچون معاملا انجام شده در آن فصل، خرید و فروش های انجام شده و... باید ذکر شود و اطلاعات دیگری مانند اطلاعات فردی و هویتی حتما باید اعلام گردد.

برای این که بتوانید یک صورت معاملات فصلی و اصولی را به سازمان امور مالیاتی تحویل دهید، می بایست از شرکت های خدمات مالیاتی همچون شرکت معتبر و محبوب ایلیا حساب استفاده نمایید.

شرکت ایلیا حساب با در بر داشتن کارمند های متعدد و کار بلد می تواند بهترین صورت معاملات را برای افراد حقیقی و حقوقی تهیه و ارسال کند. در ضمن توجه داشته باشید که برای تهیه این گزارش توسط ایلیا حساب بهترین هزینه ها برای شما در نظر گرفته می شود و شما دیگر متحمل به هزینه های کلان و هنگفت نخواهید بود.

اگر می خواهید با انواع قرار داد های خدمات مالیاتی آشنا شوید، کافی است ما را تا پایان این قسمت از مقاله همراهی نمایید و از مطالب ذکر شده استفاده کنید.

انواع قرار داد خدمات مالیاتی

در این قسمت از مقاله می خواهیم برای شما انواع قرار داد های خدمات مالیاتی را به طور کامل شرح دهیم. این قرار داد ها عبارت اند از:

قرار داد پروژه ای خدمات مالیاتی

یکی از قرار داد های خدمات مالیاتی، قرار داد پروژه ای نام دارد. طبق این قرار داد اسناد و اطلاعات لازم باید به شرکت های خدمات مالیاتی تحویل داده شود تا کارمندان فعال در آن مجموعه به بررسی و تهیه خدمات خواسته شده توسط مشتری بپردازند.

حال ممکن است برخی از افراد ندانند که این قرار داد مناسب چه افرادی می باشد، بدین منظور باید ذکر کنیم که این قرار داد بیش تر باید مورد توجه افرادی قرار گیرد که دارای کسب و کار های کوچک و با حجم کاری کمی هستند. البته لازم به ذکر است که این نوع قرار داد برای افرادی که به تازگی شرکت و یا کسب و کار خود را آغاز کرده اند، مناسب است.

خدمات مالیاتی ایلیا حساب

قرار داد ماهیانه خدمات مالیاتی

از دیگر قرار داد هایی که بسیار مورد توجه افراد و شرکت ها قرار می گیرد، قرار داد ماهیانه است. این قرار داد بیش تر مناسب افرادی است که حجم کاری آن ها در رده متوسط قرار دارد و می خواهند تمام امور مالیاتی شان به صورت منظم انجام گردد.

قرار داد پشتیبانی خدمات مالیاتی

آخرین قرار دادی که می خواهیم برای شما شرح دهیم، قرار داد پشتیبانی است. در این قرار داد تمامی امور مالیاتی شرکت ها با کم ترین هزینه کنترل و انجام می شود که افراد می توانند بدون پرداخت هزینه های بسیار به مدیریت اصولی امور مالی خود بپردازند.

در این قرار داد مشاوره های مالیاتی در حین کار شرکت ها به راهنمایی افراد می پردازند. لازم به ذکر است که این قرار داد تنها مناسب افرادی است که حجم کاری بالایی دارند و باید تمامی اقدامات مالی آن ها در حین کار بررسی گردد.

تفاوت خدمات مالیاتی با خدمات حسابداری چیست؟

ممکن است بسیاری از افراد با تفاوت خدمات مالیاتی و خدمات حسابداری آشنا نباشند، در این صورت باید بگوییم که که در خدمات حسابداری تنها امور حسابداری و جاری صورت می پذیرد و هیچ گونه مشاور مالیاتی حضور نخواهد داشت. اما در خدمات مالیاتی همیشه مشاورانی برای امور مالی در نظر گرفته می شوند که از مشکلات مالی تا حد زیادی جلوگیری می نمایند.

شرکت ایلیا حساب می تواند بهترین خدمات مالیاتی و بهترین مشاوره ها را در اختیار افراد و شرکت ها بگذارد و به شما اطمینان دهد که روند کار ها بسیار اصولی و درست پیش خواهد رفت.

خدمات مالیاتی به چه افراد و چه شرکت هایی ارائه می شود؟

باید بدانید که خدمات مالیاتی می تواند به شرکت های کوچک و متوسط ارائه گردد و فعالیت ها و امور مالی آن ها را به عهده بگیرد. اما در شرکت های گسترده تر یک مشاور مالیاتی در نظر گرفته می شود تا خدمات با ظرافت بیش تری انجام شوند.

1: کارمندان و مشاوره های ماهر

یکی از دلایلی که ما به شما شرکت ایلیا حساب را برای انجام امور مالی تان توصیه می کنیم، داشتن کارمندان و مشاوران ماهر و کار بلد است که می توانند خدمات در خواستی شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهند تا شما به مشکلات متعدد و مختلفی برخورد نکنید.

2: هزینه مناسب

از دیگر دلایلی که می توانید شرکت ایلیا حساب را برای امور مالی خود انتخاب کنید، هزینه مناسب است. این شرکت توانسته بهترین خدمات را با دریافت کم ترین هزینه ها برای مشتریان خود انجام دهد و رضایت آن ها را به دست آورد.

3: انجام خدمات متنوع به صورت حرفه ای

شرکت ایلیا حساب با در بر داشتن پرسنل های ماهر و متعدد توانسته تمام خدمات های مالیاتی را مورد پوشش قرار دهد و این خدمات را به صورت کاملا حرفه ای برای مشتریان خود ارائه دهد.

اگر می خواهید تمامی امور مالی خود را به صورت حرفه ای و کم ترین هزینه انجام دهید، به شما توصیه می کنیم تا شرکت ایلیا حساب را مد نظر قرار دهید و از خدمات متنوع آن بهره کافی و لازم را ببرید.

در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را با خدمات مالیاتی آشنا نماییم، امیدواریم با خواندن این مقاله بتوانید یک شرکت خدمات مالیاتی مناسب را برای انجام امور مالی خود انتخاب کنید.

 

 

هزینه خدمات مالیاتی چقدر است؟
چه خدماتی جز خدمات مالیاتی می باشد؟
مدت زمان ارائه خدمات مالیاتی معمولا چقدر می باشد؟

ارسال نظر

محمد مهدی

سلام، ممنون محتوا خوبی بود و همین اینکه برای خدمات مالیاتی، کارشناسان مجربی پاسخگو هستند.

لیلا زنجانی

تشکر از مقاله خوبتون، عالی بود.

رضا تاجیک

ممنون از مقاله خوبتون و همچنین خدمات مالیاتی واقعا هزینه مقرون به صرفه ای دارد.

پژمان از قزوین

سلام نمونه قرارداد مالیاتی نیاز دارم باتقدیم احترام

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
11:17
با ما در واتساپ صحبت کنید