شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

اخبار حسابداری

اخبار حسابداری - جدید ترین اخبار حسابدرای - خبر های حسابداری - خبر روز حسابداری - به روز ترین اطلاعات حسابداری - مسائل روز حسابداری - مباحث جدید حسابداری - سایت حسابداری - جدید ترین مقالات حسابداری - به روز ترین اطلاعات حسابداری - مرجع اخبار حسابداری - اخبار مالیاتی - مطالب مفید حسابداری - ایلیا حساب

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / اخبار حسابداری
اخبار حسابداری
16 خرداد، 1400
بازدید 15855 مرتبه

امتیاز : 4.1
تعداد رای : 172

اخبار حسابداری
عنوانین

امروز میخواهیم یک مژدگانی شگفت‌انگیز به کسانی بدهیم که به دنبال جدیدترین خبرهای حسابداری می باشند اما متاسفانه اغلب منابع انتشار خبرهای حسابداری آنلاین نیستند و دیر به دیر به روز می شوند اما چیزی که مسلم است دوستداران خبر های حسابداری و مالیاتی که تعداد بیشماری هم دارند، همواره دنبال این می باشند که از جدیدترین خبر های حسابداری با خبر شوند، مژدگانی ما به این افراد این می باشد که گروه خدمات حسابداری ایلیا حساب یک منبع معتبر و همواره بروز در قالب اپلیکیشن ایجاد نموده است که همیشه خبر های مهم مالی، مالیاتی را در سریع ترین زمان در اختیار کاربران قرار می دهد.

جدیدترین اخبار حسابداری

جدیدترین اخبار حسابداری

حسابداری یک شغل سخت می باشد که همواره قوانین آن در حال تغییر می باشد. اطلاع از جدیدترین اخبار حسابداری می تواند کمک شایانی به حسابداران و مدیران مشاغل کند و به همین دلیل حسابداران و افرادی که به دنبال جدید ترین اخبار حسابداری می باشند می بایست منبعی جهت آگاهی از جدیدترین اخبار حسابداری و قوانین حسابداری داشته باشند. به همین دلیل برخی از سایت های حسابداری اقدام به ارائه اخبار حسابداری نموده اند و البته در کنار این خدمات هزینه ای هم دریافت می کنند. دیگر هیچگونه نگرانی نسبت به قیمت های برخی از این سایت های خبری جهت ارائه خدمات خبری حسابداری نداشته باشید چرا که ما در ایلیا حساب تمامی خدمات خبری و جدیدترین اخبار حسابداری که در اپلیکیشن حسابدار اپ با نسخه وب و اندروید و آی او اس قابل دسترسی است به صورت رایگان و فقط با ثبت نام شما در سایت ایلیا حساب در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

خبر روز حسابداری

خبر روز حسابداری

همانطور که گفتیم برخی از منابعی که خبر های حسابداری منتشر می کنند، متوالی خبری خود را هر چند وقت یک بار یا یک روز در میان تازه سازی می کنند. اما در دنیای امروزی امور حسابداری همواره در حال تغییر میباشد و دائم قوانین مالیاتی آن تصویب و به اجرا می رسد. پس وجود منبعی که در کنار اعتبار کافی، محتوای خبری همیشه به روز منتشر کند بسیار مهم می باشد. اپلیکیشن حسابدار اپ تمامی خبر روز حسابداری ، مالیاتی و تحریر دفاتر قانونی را از منبع معتبر که توسط متخصصان ایلیا حساب طراحی شده، جمع آوری کرده و هر شبانه روز به تعداد 3 بار به روز رسانی میشود. این گونه جدیدترین خبر روز حسابداری در اسرع وقت درون برنامه حسابدار اپ ثبت می شود.

مسائل روز حسابداری

مسائل روز حسابداری

جدیدترین مسائل روز حسابداری با اپلیکیشن حسابدار اپ. همانطور که گفتیم این برنامه هر روز به تعداد 3 بار به روز رسانی می شود و تازه ترین مسائل حسابداری در این اپلیکیشن ذخیره می شود. مسائل روز حسابداری می توانند شامل اخبار مالیاتی، اخبار ثبت اخیر دفاتر حسابداری، اخبار قوانین جدید حسابداری، اخبار استانداردهای جدید حسابداری و خیلی‌های دیگر باشند. سازمان امور حسابداری کشور مدام در حال ثبت و اجرای قوانین جدید حسابداری و اعلامیه های حسابداری می باشد و برای حسابداران یا مدیران مشاغل بسیار سخت می باشد که به صورت روزانه پیگیر این مباحث باشند و نیازمند یک منبع برای پیگیری این اخبار می باشند. ما مفتخریم با ارائه این اپلیکیشن که جزوء اپلیکیشن های برتر کشور می باشد تمامی نیاز های افرادی که به دنبال مسائل روز حسابداری می باشند را برطرف کنیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا به تشریح کامل اخبار حسابداری ایلیا حساب و اپلیکیشن حسابدار اپ که توسط برنامه نویسان ایلیا حساب طراحی شده بپردازیم.

اخبار مالیاتی

اخبار مالیاتی

اخبار مالیاتی هم که شامل نرخ مالیات بر درآمد حقوق کارکنان، آخرین تصمیمات در خصوص مطالبه مالیات، نرخ مالیات بر عملکرد و همه و همه می شود در اپلیکیشن و به صورت بروز رسانی شده وجود دارد. کارشناسان شرکت حسابرسی ایلیا حساب روزانه این برنامه را از جدیدترین اخبار مالیاتی به روز رسانی می کنند و شما میتوانید از تمامی محتوای خبری مالیاتی ما به صورت رایگان بهره مند شوید. امور مالیاتی جزوء مسائل مهمی هستند که مدام قوانین آن راه و روش های آن در حال تغییر می باشد و کارمندان مالیاتی با مشغله بسیار زیاد توانایی دنبال کردن این اخبار را ندارند. این افراد دیگر می توانند بدون هیچ نگرانی نسبت به اخبار مالیاتی و دنبال کردن آن ها به فعالیت های کاری خود برسند چرا که با نصب رایگان اپلیکیشن حسابدار اپ تمامی اخبار حسابداری و قوانین جدید حسابداری هر روز بروزرسانی و قرار داده شده و بعد از ثبت هر خبر برای کاربران این برنامه یک اس ام اس جهت یادآوری ارسال می شود.

خبر های حسابداری

خبر های حسابداری

ما مفتخریم به استحضار شما برسانیم که به روز ترین خبر های حسابداری در کل ایران به صورت رایگان و با نصب رایگان اپلیکیشن حسابداری حسابدار اپ قابل دسترسی می باشد و شما می توانید در کنار خبر های حسابداری از بخش های دیگر این اپ مانند پرسش و پاسخ حسابداری نیز استفاده کامل ببرید. اپلیکیشن حسابدار اپ همراه با به روز بودن 24 ساعته جزوء بزرگترین اپلیکیشن های اخبار حسابداری در کل کشور عزیزمون ایران می باشد و ما در ایلیا حساب جوایز بزرگی را ازآن خود کرده ایم.

مطالب مفید حسابداری

مطالب مفید حسابداری

مطالب مفید حسابداری در اپلیکیشن حسابدار اپ. با نصب رایگان اپلیکیشن حسابدار اپ از مطالب مفید حسابداری باخبر شوید. برای دریافت این برنامه به صورت رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید و از مطالب و محتوایات مفید و تازه خبری در خصوص حسابداری بلافاصله بعد از ثبت رسمی بهره‌مند شوید.

به روز ترین اطلاعات حسابداری

به روز ترین اطلاعات حسابداری

با نصب رایگان این اپلیکیشن خبری حسابداری 24 ساعته می توانید به روز ترین اطلاعات حسابداری را رایگان و بدون نیاز در اختیار داشته باشید و رضایت کامل از خدمات ما را به خود هدیه دهید. همین حالا در سایت ایلیا حساب ثبت نام نمایید و اپلیکیشن حسابدار اپ را رایگان نصب نمایید و در کنار خدمات دیگر این برنامه از *به روز ترین اطلاعات حسابداری* بهره مند شوید و البته لازم به ذکر است شما می توانید با استفاده از بخش بایگانی الکترونیک و فایل های پرکاربرد نیز به جدیدترین اطلاعات حسابداری دسترسی داشته باشید.

سایت حسابداری

سایت حسابداری

برنامه نویسان تیم ایلیا حساب با پشتوانه فراوان اپلیکیشن حسابدار اپ را با دو نسخه وب و اندروید ارائه داده اند و شما می توانید برای نصب رایگان نسخه اندروید ببا مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و برای نسخه وب به سایت ایلیا حساب مراجعه کرده و با ثبت نام در سایت ایلیا حساب از نسخه وب حسابدار اپ استفاده نمایید. نسخه وب حسابدار اپ در واقع به صورت سایت می باشد و جهت استفاده از نسخه وب حسابدار اپ از بخش ثبت نام به سایت حسابداری اپلیکیشن حسابدار اپ مراجعه نمایید و از نسخه وب حسابدار اپ استفاده کنید.

مرجع اخبار حسابداری

مرجع اخبار حسابداری

ما در تیم ایلیا حساب مفتخریم به استحضار شما برسانیم با پشتوانه فراوان به صورت 24 ساعته اپلیکیشن حسابدار اپ را به روزرسانی خبری حسابداری می کنیم و اپلیکشن حسابدار اپ با طرح بندی زیبا و کاربر دوستانه و همین طور ساده جزوء بزرگترین مرجع اخبار حسابداری در کل ایران می باشد و بالای 50 هزار کاربر از این برنامه استفاده می کنند و حدود 96 درصد کاربران اپلیکیشن حسابدار اپ رضایت کامل از این برنامه را داشته اند.

جدید ترین مقالات حسابداری

جدیدترین مقالات حسابداری

ما روزانه جدید ترین مقالات حسابداری را در اپلیکیشن حسابدار اپ قرار می دهیم که دسترسی به این مقالات از بخش اخبار حسابداری و اقتصادی امکان پذیر می باشد. کارشناسان ایلیا حساب با جستجو و پیگیری های روزانه از سازمان امور مالی، سازمان امور مالیاتی و سازمان تأمین اجتماعی جدیدترین مقالات حسابداری را جمع آوری کرده و در اپلیکیشن حسابدار اپ قرار می دهند.

مباحث جدید حسابداری

مباحث جدید حسابداری

به روز ترین مباحث حسابداری در اپلیکیشن حسابدار اپ قابل دسترسی می باشد. لازم به ذکر است تمامی کاربران ایلیا حساب که از اپلیکیشن حسابدار اپ استفاده می کنند می توانند سوالات خود را در باره مباحث جدید حسابداری با کارشناسان مالی، مالیاتی، بیمه و غیره شرکت حسابداری ایلیا حساب در میان بگذارند.

با حسابدار اپ به روز باشید

با حسابدار اپ به روز باشید

با استفاده از اپلیکیشن حسابدار اپ با تمامی نسخه های وب، اندروید و آی او اس همیشه به روز باشید. کارشناسان تیم ایلیا حساب تمامی خبر های حسابداری و مسائل حسابداری روز را کمتر از 5 دقیقه بعد از ثبت رسمی، در این اپلیکیشن انتشار می دهند و شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن حسابدار اپ از محتوای خبری حسابداری و دیگر موضوعات مانند امور مالیاتی، امور مالی،بیمه، ثبتی و غیره مطلع باشید.

چه اخباری در سایت و اپلیکیش منتشر می شود؟
قسمت خبر های حسابدار اپ هر چند وقت یکبار بروز رسانی می شود؟
دسترسی به خبرها و مسائل روز حسابداری در اپلیکیشن حسابدار اپ رایگان می باشد؟
چگونه اپلیکیشن حسابدار اپ را نصب کنیم؟
حسابدار اپ به غیر از اخبار دیگر چه کارایی دارد؟

ارسال نظر

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
12:17
با ما در واتساپ صحبت کنید