شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

یک نگاه اجمالی به ایلیا حساب

در این مقاله قصد داریم یک نگاه اجمالی به خدمات شرکت ایلیا حساب داشته باشیم. قبل از پرداخت به خدمات ایلیا حساب و فعالیت های این شرکت بهتر است به طور مختصر ...

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / یک نگاه اجمالی به ایلیا حساب
یک نگاه اجمالی به ایلیا حساب
20 تير، 1401
بازدید 13080 مرتبه

امتیاز : 4.4
تعداد رای : 178

یک نگاه اجمالی به ایلیا حساب
عنوانین

در این مقاله قصد داریم یک نگاه اجمالی به خدمات شرکت ایلیا حساب داشته باشیم. قبل از پرداخت به خدمات حسابداری ایلیا حساب و فعالیت های این شرکت بهتر است به طور مختصر به تعریفی از حسابدار و حسابداری بپردازیم.

مسلما شخصی که عملیات حسابداری یک جایی را بر عهده داشته باشد حسابدار نامیده می شود.

یک حسابدار می تواند این سمت را از طریق کسب تجربه و یا از طریق تحصیل در دانشگاه کسب نماید ، البته با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی بهتر است که یک حسابدار ابتدا تحصیلات دانشگاهی را گذرانده و با کسب تجربه وارد این حرفه شود.

آشنایی به فناوری اطلاعات، کار با نرم افزارهای حسابداری و تسلط کامل با مایکروسافت آفیس می تواند مهارت شما در این کار زیاد نماید.

حسابداری انواع مختلفی دارد مثل حسابداری صنعتی، حسابداری دولتی و …

یکی از نیازهای اصلی شرکت ها داشتن یک یا چند حسابدار ماهر جهت کنترل و اداره ی امور مالی شرکت ها است.

خیلی از مؤسسات یا کسب و کارها توانایی این را ندارند که خود نیروی انسانی لازم را جهت رسیدگی به حسابرسی امور مالی استخدام نمایند. لذا برای رفع این نیاز از شرکتهای حسابداری تقاضای اعزام حسابدار تمام وقت و یا پاره وقت می نمایند.

بنابراین برای رفع این نیاز بهتر است سراغ شرکت های معتبر و دارای مجوزهای قانونی رفته و کارهای مربوط به خدمات مالی را به افراد متخصص و کاردان بسپارید.

در این زمینه افراد و شرکت هایی فعالیت دارند که می توانند با اداره و کنترل امور مالی، درآمد و هزینه ها افراد و بنگاه ها اقتصادی را از دچار مشکلات شدن از قبیل پرداخت مالیات و سایر امور اقتصادی مصون بدارند.

موسسه حسابداری ایلیا حساب یکی از شرکت ها می باشد که با کمال میل برای رفع نیاز شما برای رسیدگی به امور مالی شما این خدمات را ارائه می دهد.

 ایلیا حساب یکی از مجرب ترین شرکت ها جهت رسیدگی به امور مالی، مشاوره مالیاتی و سایر خدمات بر اساس استاندارد ها و قوانین به روز در اختیار شما و تمامی شرکت ها، مؤسسات در زمینه ی فعالیت های مختلفی چون خدماتی، بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و غیره ارائه می دهد.

 ایلیا حساب با داشتن سیستم حسابداری، خدماتی، مالی و مالیاتی می تواند تمامی امور مالی شما را کنترل کرده و به چرخه ی اقتصادی شما نظم داده و کسب و کار شما را رونق دهد.

در یک نگاه اجمالی به خدمات  ایلیا حساب می توان به شما خاطر نشان شد که با همکاری خود شما را در جهت تأمین نیازهای مشتریان خود در زمینه ی خدمات مالی و ارائه ی بموقع و منظم گزارشات مالی، خدماتی، مالیاتی و غیره و با توجه به روش های به روز حسابداری و قوانین مالیاتی به شما خدمات لازمه را ارائه نماید.

شرکت ایلیا حساب کار خود را بر مبنای مشتری مداری، اعتماد متقابل، صداقت و تعهد نهادینه کرده است تا شما را به اهداف حسابداری و مالیاتی برساند.

و همچنین در یک نگاه اجمالی به خدمات شرکت ایلیا حساب می توان خاطر نشان شد که این شرکت با تنظیم اظهار نامه مالیاتی و نظارت بر پرداخت درست و بموقع مالیات ها شما را یاری کرده تا دچار مشکلات مالی نشوید.

البته شایان ذکر است که شرکت های ارائه دهنده ی خدمات حسابداری بایستی ابتدا مراحل قانونی ثبت شرکت را طی نموده و با توجه به اخذ مجوزهای لازمه از جامعه ی حسابداران رسمی به فعالیت بپردازند.

موضوع فعالیت ایلیا حساب

موضوع شرکت نیز بر حسب نوع فعالیت و زمینه ای که قرار است به کار بپردازد مربوط می شود. نوع فعالیت شرکت هر چه که هست باید بر حسب فعالیتش به ثبت برسد.

کسب تمامی مجوزهای لازمه برای ادامه ی فعالیت شرکت ها لازم و ضروری است.

یک شرکت حسابداری معمولا نوع فعالیتش مربوط به حسابداری و امور مالی و اسناد مالی و مدارک آن می باشد.

 

عوامل مؤثر برای رساندن شما به اهداف اقتصادی در شرکت ایلیا حساب:

 • دارای کادری مجرب با سطح علمی عالی و بالا
 • تلاش و پشتکار فراوان نیروی انسانی این شرکت
 • صبر و بردباری بسیار بالا
 • بالا بودن سطح دانش و تجربه ی کارکنان شرکت ایلیا حساب

انواع حسابداری:

 1. حسابداری تولیدی
 2. حسابداری بودجه ای
 3. حسابداری خدماتی
 4. حسابداری سیستمی
 5. حسابداری اجتماعی
 6. حسابداری بازرگانی
 7. حسابداری صنعتی یا همان قیمت تمام شده
 8. حسابداری مالی و عمومی
 9. حسابداری دولتی
 10. حسابداری مؤسسات غیر انتفاعی

خدمات ایلیا حساب:

در یک نگاه اجمالی به خدمات حسابداری ایلیا حساب می تواند فعالیت های این شرکت را این گونه ذکر کرد:

وظایف یک حسابدار :

از مهم ترین وظایف یک حسابدار  تجزیه و تحلیل صورت های مالی شرکت و تهیه ی گزارشات مدیریتی می توان نام برد که با این گزارشات می توان سود و زیان شرکت ها و افراد را مشخص نمود.

کلیه ی فعالیت های یک شرکت حسابرسی انجام تمامی خدمات مالی، گزارشات فصلی، مالیات ارزش افزوده، اظهارنامه ی مالیاتی و غیره می باشد.

از سایر خدمات ایلیا حساب میتوان به  امور اداری و پرسنلی، تهیه ی صورت وضعیت مالی، بستن حساب ها، تجزیه و تحلیل و کنترل حساب ها و  غیره اشاره کرد .

ایلیا حساب با طرح فرم استعلام هزینه عملیات حسابداری در سریع ترین زمان ممکن قیمت حق الزحمه حسابداری را به مشتریان اعلام میکند.

سایر خدمات حسابداری ایلیا حساب:

یک شرکت حسابداری چیست و چه وظایفی دارد؟

یک شرکت حسابداری متشکل از چندین حسابدار خبره می باشد. با توجه به گسترش علم و تکنولوژی و رقابت بین شرکت های تجاری هر شرکت نیازمند به یک سیستم قوی و همچنین مدیر مالی و خبره جهت مدیریت امور مالی شرکت و بنگاه اقتصادی است.

سیستم مالی شرکت باید بتواند که شناخت و درک کافی از وضعیت بازار در زمینه ی فعالیت اقتصادی داشته باشد و همچنین نقاط ضعف و قوت را شناخته وجهت بهبود هر چه بیشتر آن تلاش نماید.

برای به تحقق پیوستن این خواسته نیاز به افرادی متخصص داریم. این نیاز شرکت توسط شرکت ایلیا حساب برطرف می شود.

یک نگاه اجمالی به موسسه حسابداری ایلیا حساب:

خدمات مالی و حسابداری شرکت ایلیا حساب در کل به پنج گروه تقسیم می شود:

 • خدمات مالی و حسابداری در زمینه ی مشاوره مالیاتی افراد حقیقی و حقوقی
 • خدمات نرم افزاری حسابداری و حسابرسی با توجه به زمینه ی فعالیت شرکت ها و سازمان ها
 • خدمات آموزش حسابداری به صورت کاملا کاربردی
 • خدمات حسابداری و حسابرسی شرکت ها

خدمات ایلیا حساب در زمینه ی  مشاوره ی مالیاتی و امور مالی افراد حقیقی و حقوقی: حسابداری مالیات نیز برای ارزیابی امور مالیاتی، ثبت و انجام تمام امور مالی شرکت ها صورت می گیرد. این بخش مسئولیت مشاور مالی و همچنین تنظیم دفاتر را بر عهده داشته و در پایان سال گزارشات مربوطه را ارائه می دهد.

همچنین مدیران ایلیا حساب با تحریر  لایحه اعتراض مالیاتی و لایحه اعتراض بیمه و لایحه اعتراض ارزش افزوده برای مشتریان به کاهش جرایم مالیاتی شرکت ها کمک می نماید.

خدمات نرم افزاری حسابداری  با توجه به زمینه ی فعالیت شرکت ها و سازمان ها: یک شرکت خدماتی حسابداری مشاوره ی لازمه را در رابطه با انتخاب یک نرم افزار مناسب برای شرکت و همچنین راه اندازی و نصب سیستم حسابداری باید بپردازد.

با وجود این امکانات سیستم های شرکت ها از شیوه ی دستی به شیوه های مدرن و پیشرفته روی آورده است.

خدمات آموزش حسابداری به صورت کاملا کاربردی: در یک نگاه اجمالی به خدمات شرکت ایلیا حساب می توان گفت که این شرکت آموزش های لازمه را در بخش های حسابداری مقدماتی و پیشرفته، با روش های به روز دنیا بر عهده دارد.  افراد می توانند با گذراندن دوره های آموزشی با امور مالی و حسابداری آشنا شوند.

شرکت ایلیا حساب با داشتن تیمی معتبر و مجرب می تواند به بهترین شکل با حضور کارشناسان و مدیران مالی تمامی خدمات لازم را در اختیار شرکت و مؤسسات و غیره قرار دهد.

شرکت حسابرسی ایلیا حساب : ایلیا حساب توانسته است با داشتن کادری مجرب و ماهر مسئولیت رسیدگی به حساب ها، ثبت موارد مالی اعم از درآمد ها و هزینه ها، تهیه اطلاعات و تقسیم بندی آن ها و نظم دهی به امور مالی و تهیه ی گزارشات مالی شرایط لازمه را جهت کسب و کار و پیشرفت بنگاه های اقتصادی مهیا نماید.

خدمات حسابرسی به تمام واحدها: یکی از مهم ترین وظایف حسابرسی های ایلیا حساب رسیدگی به کلیه سرفصلهای حسابرسی می باشد.

در واقع با تنظیم این گزارشات امکان فراهم نمودن بودجه لازم برای بخش های مختلف و انجام امور مالی به درستی و به جا مهیا می شود.

اهداف  موسسه حسابداری ایلیا حساب:

در پایان مقاله به طور کلی و در یک نگاه اجمالی به خدمات شرکت ایلیا حساب این را می توان گفت که این شرکت تمامی تلاش خود را مبنی بر رساندن شما و شرکتتان جهت رسیدن به اهداف اقتصادی و مالی انجام می دهد.

شرکت ها با سپردن امور مالی و اقتصادی خود می توانند با خیالی آسوده و بدون نگرانی به کسب و کار خود ادامه بدهند.

بنابراین در یک نگاه اجمالی به خدمات ایلیا حساب می توان متذکر شد که این شرکت می تواند تمامی مسئولیت های امور مالی و مشاوره مالیاتی و کاهش جرایم مالیاتی ای شما را بر عهده بگیرد.

در یک نگاه اجمالی به خدمات شرکت ایلیا حساب شامل کلیه فعالیت های اقتصادی در تمامی زمینه های تجاری است.

 ایلیا حساب خدماتی چون در بخش های امور مالی، حسابداری، مدیریت هزینه ها و غیره می باشد. شرکت ایلیا حساب تمامی درآمدها و هزینه های شرکت های مربوطه را مدیریت کرده و  حساب و کتاب بنگاه های اقتصادی را سر و سامان می دهد.

مشتریان عزیز می توانند با شماره شرکت حسابداری در قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنند.

ارسال نظر

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
01:59
با ما در واتساپ صحبت کنید