شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

شرکت حسابداری در سعادت آباد

شرکت حسابداری در سعادت آباد | ایلیا حساب - شرکت حسابداری در سعادت آباد با داشتن کارشناسان و حسابداران ماهر و متعهد و ارائه خدمات متفاوت درکلیه زمینه های ...

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / شرکت حسابداری در سعادت آباد

شرکت حسابداری در سعادت آباد
14 دي، 1398
بازدید 12243 مرتبه
امتیاز 3.63/5
شرکت حسابداری در سعادت آباد

شرکت ایلیا حساب با چندین سال سابقه و کادری مجرب توانسته خدمات حسابداری خوبی را به متقاضیان خود ارائه دهد از این رو در زمینه پشتیبانی ، مشاوره ، هزینه مناسب و کیفیت خدمات راضی کننده ای را به مشتریان خود فراهم می سازد.

شرکت حسابداری در سعادت آباد با داشتن کارشناسان و حسابداران ماهر و متعهد و ارائه خدمات متفاوت درکلیه زمینه های حسابداری ، حسابرسی ، مالیاتی و انجام کارهای ثبتی با پشتیبانی و مشاوره قوی که داشته توانسته طی این سالهای طولانی رضایت بیشتر مشتریان را به خود جلب نماید .

شرکت حسابداری در سعادت آباد امکان اعزام حسابدار (دائم و پاره وقت ) ، نصب و راه اندازی نرم افزار های حسابداری ، مشاوره در کلیه امور مالی به تمامی شرکت های خصوصی و دولتی با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

شرکت حسابداری در سعادت آباد کلیه خدمات حسابداری را هم در داخل شرکت و هم بیرون شرکت به مشتریان ارائه می دهد . هدف شرکت حسابداری این است که کلیه خدمات حسابداری ، فعالیت های مالی و مشکلات مالی که متقاضیان دارند را با بهترین کیفت ارائه می دهد .

خدمات موسسه حسابداری ایلیا حساب شامل چه مواردی است ؟

در ایلیا حساب با داشتن تیم مجرب و جوان همیشه به دنبال ارائه خدمات برتر و نوین به متقاضیان می باشیم .

1-تهیه و ارسال انواع اظهار نامه ها

2-انجام صورت های مالی

3-تهیه گزارش سود وزیان

4-لیست بیمه و مالیات

5-گزارش فصلی

6-حسابداری انبار

7-تحریر دفاتر قانونی (دفتر کل و روزنامه)

8- شرکت حسابداری ایلیا حساب به انجام کلیه خدمات حسابرسی ، مالیاتی و ثبتی هم می پردازد .

9-کلیه خدمات ثبتی

شرکت حسابداری ایلیا حساب ارائه دهنده کلیه خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی | مشاوره مالی

شرکت حسابداری در سعادت آباد

تماس با ما

ارسال نظر

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای و منسجم خدمات مالی ایلیا حساب مفتخر است با استفاده از پرسنل با سابقه کار در حرفه مالی و مسلط به استاندارد های حسابداری و قوانین مالیاتی هرگونه موانع مالی ، مالیاتی و بیمه ای را مرتفع نماید…

چرا ایلیا حساب

چرا ایلیا حساب

ما مفتخریم با پشتوانه به سرمایه های انسانی و با دانش خود یک به یک موانع راه پر فراز و نشیب در حرفه مالی و مالیاتی را کنار زده و چشم انداز روشنی در این زمینه بسازیم و قله ای که امروز برفراز آن ایستاده ایم گواه این مدعاست…

حسابدار اپ

حسابدار اپ

خدمات مالی ایلیا حساب حامی اولین و تنها اپلیکیشن مشاوره مالی همراه کشور برای استفاده مدیران، حسابداران، دانشجویان و ... می باشد که کلیه افراد براحتی میتوانند سوالات خود را مطرح و در کوتاه ترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

تماس در بستر اینترنت
I am shown when someone hovers over the div above.