شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

هزینه های جذب نشده در تولید

هزینه های جذب نشده در تولید | ایلیا حساب - هزینه ای جذب نشده در تولید در واقع همان انحراف ظرفیت نا مساعد می باشد که از تفاوت بین سطوح ظرفیت برآوردی..

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / هزینه های جذب نشده در تولید

هزینه های جذب نشده در تولید
14 دي، 1398
بازدید 12821 مرتبه
امتیاز 3.69/5
هزینه های جذب نشده در تولید

هزینه های جذب نشده در تولید شامل چه هزینه هایی است؟

در کدام قسمت از گزارش حسابرسی درج می شود؟ (در خود نظر یا تاکید بر مطلب خاص)

هزینه ای جذب نشده در تولید در واقع همان انحراف ظرفیت نا مساعد می باشد که از تفاوت بین سطوح ظرفیت برآوردی با تولید واقعی بدست می آید.

نرخ جذب سربار ثابت بر اساس سطح ظرفیت برآوردی محاسبه و بر اساس تولید واقعی به حساب کالای در جریان ساخت لحاظ میگردد. حال اگر بین تولید بودجه شده و واقعی تفاوتی وجود داشته باشد.

ما به تفاوت تحت عنوان انحراف ظرفیت یا همان

سربار جذب نشده شناخته می شود. اکثر موسسات حسابرسی و شرکت حسابداری به دلیل بار مالیاتی که

سربار جذب نشده برای شرکت دارد از درج بند در این خصوص در گزارش حسابرسی صرف نظر میکنند. ولی به صورت اصولی اگر مبلغ این انحراف با اهمیت باشد با توجه به تاثیری که بر روی سود خالص و موجودی کالای ساخته شده و در جریان ساخت پایان دوره دارد می بایست برچسب اهمیت در قسمت مبانی اظهار نظر به عنوان بند گزارش حسابرسی ارائه گردد.

مردود یا مشروط نمودن گزارش بسته به اهمیت آثار ناشی از این رویداد دارد. کاربران عزیز در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مشاوران مالی و مشاوران مالیاتی خدمات حسابداری ایلیا حساب ارتباط برقرار نمایند.

هزینه های جذب نشده در تولید

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای و منسجم خدمات مالی ایلیا حساب مفتخر است با استفاده از پرسنل با سابقه کار در حرفه مالی و مسلط به استاندارد های حسابداری و قوانین مالیاتی هرگونه موانع مالی ، مالیاتی و بیمه ای را مرتفع نماید…

چرا ایلیا حساب

چرا ایلیا حساب

ما مفتخریم با پشتوانه به سرمایه های انسانی و با دانش خود یک به یک موانع راه پر فراز و نشیب در حرفه مالی و مالیاتی را کنار زده و چشم انداز روشنی در این زمینه بسازیم و قله ای که امروز برفراز آن ایستاده ایم گواه این مدعاست…

حسابدار اپ

حسابدار اپ

خدمات مالی ایلیا حساب حامی اولین و تنها اپلیکیشن مشاوره مالی همراه کشور برای استفاده مدیران، حسابداران، دانشجویان و ... می باشد که کلیه افراد براحتی میتوانند سوالات خود را مطرح و در کوتاه ترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.  (ادامه مطلب)