شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

اظهارنامه مالیاتی عملکرد

اظهار نامه مالیاتی عملکرد | اظهارنامه مالیاتی عملکرد همان طور که از اسمش پیداست شرح خلاصه ای از عملکرد مالی شرکت در طی یک سال مالی است. که شامل

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / اظهارنامه مالیاتی عملکرد

اظهارنامه مالیاتی عملکرد
14 دي، 1398
بازدید 13536 مرتبه
امتیاز 3.34/5
اظهارنامه مالیاتی عملکرد

مالیات

راهبرد دولتمردان سراسر جهان توزیع ثروت حاصله از فعالیت اقتصادی به طور مساوات در همه اقشار جامعه را مالیات نامیده، و در چارچوب پیشرفت روند اقتصادی جامعه آن را با قوانین دقیق و موشکافانه ای پیاده سازی می کنند. چند سالی است در ایران نیز در جهت کاهش وابستگی اقتصادی به صادرات نفت، توجه ویژه ای به مالیات شده است. تیم تخصصی ایلیا حساب با گسترده ترین دامنه و دسترسی آسان، آماده ارائه انواع خدمات اعم از حسابداری و حسابرسی و مالیاتی و.. در سراسر کشور به شما هم میهنان عزیز می باشد.

من حیث المجموع امروزه تمام ادارات، بانک ها، شرکت های خصوصی و فروشگاه های کوچک بزرگ ملزم به بکار گیری حسابداری مطمین می باشند. حسابدار می بایست بتواند اطلاعات را کاملا روشن و منظم برای سازمان امور مالیاتی تنظیم کند.

موسسه ایلیا حساب چندین سال متوالی مفتخر است که هموارسازی امور حسابداری شما را با جمع آوری تیم بزرگی از گلچین موفق ترین و بهترین کارشناسان حسابداری، تمام پروژه های مالیاتی من جمله ارسال اظهارنامه با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت، و همچنین ارسال اظهارنامه عملکرد در کوتاه ترین زمان را به ارمغان آورده است.

اظهارنامه مالیاتی عملکرد

مقصود سر دم داران سیاسی هر کشوری بر این است که بواسطه فرهنگ سازی های ریشه ای،مردم بر این باور برسند که خودشان را در راستای هر چه سریع تر رسیدن کشور خویش، به اهداف اقتصادی موظف بدانند.

ایشان و مردم کشور های پیشرفته بر این عقیده هستند که پرداخت مالیات سبب می‌شود درآمدها در سطح جامعه به نحو متناسب توزیع گردد و انباشت ثروت در دست گروه‌های خاص، منجر به افزایش شکاف طبقاتی در جامعه نشود. با توجه به توضیحات بالا دانش اظهارنامه مالیاتی در دولت ها بنا گذاری شد.

اظهارنامه مالیاتی عملکرد همان طور که از اسمش پیداست شرح خلاصه ای از عملکرد مالی شرکت در طی یک سال مالی است. که شامل گزارش تمام فعالیت هر شخص اعم از حقیقی یا حقوقی، با ذکر میزان درآمد ، هزینه های صورت گرفته ( من جمله اجاره مکان و تجهیزات و.. ) سود حاصله و زیان های وارده و البته با کسر معافیت های مالیاتی می باشد، که با توجه به این ها میزان مالیات پرداختی محاسبه و مشخص می گردد. تمام امور مالیاتی اعم از انجام مراحل اظهارنامه مالیاتی عملکرد و تحریر دفاتر قانونی ( دفتر روزنامه و دفتر کل ) و.. را به کارشناسان زبردست ایلیا حساب بسپارید.

برای دریافت پاسخ های مربوط به تمام سوالاتتان در زمینه اظهارنامه از جمله هزینه اظهارنامه مالیاتی عملکرد، تعرفه اظهارنامه مالیاتی عملکرد و ارسال اظهارنامه عملکرد در کوتاه ترین زمان، با ایلیا حساب تماس حاصل بفرمایید.

چگونگی ارایه اظهارنامه مالیاتی عملکرد؟

اظهارنامه فرم چاپی مخصوصی است که از طرف وزارت اقتصادی و دارایی تهیه و در اختیار مودیان قرار می گیرد. تسلیم اظهارنامه قانونا برای مودیان یک تکلیف است افراد باید با داشتن کد اقتصادی ۱۶ رقمی اطلاعات خود را از طریق پیش ثبت نام در سامانه مالیاتی وارد کرده و اقدام به گرفتن اظهار نامه مالیاتی نمایند. ایلیا حساب ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد در کوتاه ترین زمان و با کیفیتی مثال زدنی را برای شما تضمین می کند.
نحوه ارایه اظهارنامه بدین شکل است که اشخاص حقیقی یا حقوقی بدون آن که کارشناسان سازمان امور مالیاتی در محاسبه و دریافت مالیات، دخالت قابل توجهی داشته باشند، خودشان اعلام می کنند که چه مقدار در آمد داشته، و چه مقدار باید مالیات پرداخت نماید. نکته حایز اهمیت این است که در مدارک تحویل داده شده از طرف مودی به سازمان امور مالیاتی باید عاری از هر گونه ابهام و شبهه ای باشد.

در غیر این صورت، مبلغ مالیات با تشخیص کارشناسان سازمان امور مالیاتی به صورت علی الراس تعیین و مودی ملزم به پرداخت مبلغ تعیین شده¬ی علی الراس می گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اظهارنامه مالیاتی عملکرد با تماس بگیرید.

 

ارسال نظر

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای و منسجم خدمات مالی ایلیا حساب مفتخر است با استفاده از پرسنل با سابقه کار در حرفه مالی و مسلط به استاندارد های حسابداری و قوانین مالیاتی هرگونه موانع مالی ، مالیاتی و بیمه ای را مرتفع نماید…

چرا ایلیا حساب

چرا ایلیا حساب

ما مفتخریم با پشتوانه به سرمایه های انسانی و با دانش خود یک به یک موانع راه پر فراز و نشیب در حرفه مالی و مالیاتی را کنار زده و چشم انداز روشنی در این زمینه بسازیم و قله ای که امروز برفراز آن ایستاده ایم گواه این مدعاست…

حسابدار اپ

حسابدار اپ

خدمات مالی ایلیا حساب حامی اولین و تنها اپلیکیشن مشاوره مالی همراه کشور برای استفاده مدیران، حسابداران، دانشجویان و ... می باشد که کلیه افراد براحتی میتوانند سوالات خود را مطرح و در کوتاه ترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

تماس در بستر اینترنت
I am shown when someone hovers over the div above.