شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

مشاوره بیمه تامین اجتماعی

بیمه چیست - مشاوره بیمه - ویژگی های یک مشاور بیمه خوب چیست - سابقه درخشان در مشاوره بیمه - مشاوره بیمه تلفنی - مشاوره بیمه آنلاین - مشاوره بیمه حضوری - مشاوره بیمه رایگان - نحوه محاسبه حق الزحمه مشاوره بیمه - گروه مشاوران بیمه - بهترین مشاوره بیمه - ایلیا حساب

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / مشاوره بیمه تامین اجتماعی
مشاوره بیمه تامین اجتماعی
9 تير، 1401
بازدید 12409 مرتبه
امتیاز 4.51/5
no pic
عنوانین

بیمه چیست؟

بیمه چیست؟

امروزه یکی از مهمترین مشکلات صاحبان کسب و کار و افراد دیگر، زیان های وارد شده و سختی جبران آن ها می باشد. بیمه یکی از اصلی ترین راهکار های جبران ضرر ها و خسارات وارد شده به دلیل اتفاقات ناخواسته و ناگهانی می باشد و شرکت هایی که این گونه خدمات را ارائه می نمایند، شرکت های بیمه گر نامیده می شوند. شرکت های بیمه گر به میزان حق بیمه که همان مبلغ پرداخت شده از سوی بیمه گذار در طی سال ها به شرکت بیمه گر می باشد، هزینه ضرر های اتفاقی را می پردازد و به بیمه گذار کمک مالی می کند، البته بیمه گذار می بایست طبق زمان های مقرر هزینه ای به شرکت بیمه گر بپردازد که به این هزینه حق بیمه می گویند.

مشاوره بیمه

مشاوره بیمه

برخی از شرکت های مشاوره ای اقدام به ارائه خدمات مشاوره در خصوص بیمه نموده اند که به همین دلیل به این شرکت ها، شرکت های بیمه گر گفته می شود. خدمات مشاوره بیمه برای توضیح هزینه های هر بیمه و تفاوت قیمت آنها با یکدیگر می باشد تا مشتری بتواند با ارزان ترین بیمه مورد نیاز خود آشنا شود و این یکی از هدف های مشاوره بیمه می باشد. همچنین یک مشاور بیمه وظیفه توضیح دقیق و شفاف تمامی ویژگی های بیمه اعم از محدودیت های پوششی بیمه را دارد تا مشتری به خوبی با قابلیت های هر بیمه و محدودیت های آنها آشنا شود.

ویژگی های یک مشاور بیمه تامین اجتماعی خوب چیست؟

ویژگی های یک مشاور بیمه خوب چیست؟

همانطور که گفتیم یک مشاور بیمه خدمات کاربردی را ارائه می دهد و برخی از خدمات مشاوره بیمه را توضیح دادیم، اما در ادامه به توضیح کلی تری نسبت به مشاوره بیمه خواهیم پرداخت.

  • داشتن اطلاعات بروز بیمه

مهم ترین ویژگی یک مشاور بیمه همچون مشاوران بیمه ایلیا حساب، مطلع بودن از جدیدترین و بروز ترین اطلاعات بیمه می باشد. مشاوران بیمه ایلیا حساب همواره از بروز ترین اطلاعات بیمه همچون پوشش های جدید هر بیمه، امکانات جدید بیمه، هزینه های هر بیمه و از دیگر آمار بیمه ها مطلع می باشند.

  • آشنایی کامل با انواع بیمه

مشاوران بیمه ایلیا حساب با انواع بیمه و هزینه هر بیمه آشنایی کامل دارند. یکی از ویژگی های بهترین مشاور بیمه آشنایی با انواع بیمه و بیمه مناسب نیاز های مشتری می باشد. مشاور بیمه همواره در تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع بیمه می باشد و البته این کار به طور تخصصی انجام می شود و از منابع معتبر صورت می گردد. البته لازم به ذکر است ما برای مشتریان اپلیکیشن خبری، حسابداری و مشاوره ای را طراحی کرده ایم که حسابدار اپ نام دارد و شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن مشاوره حسابداری حسابدار اپ از جدید ترین اخبار حسابداری بعد از ثبت رسمی با خبر شوید و هر گونه سوال حسابداری دارید را در سامانه پرسش و پاسخ حسابداری از متخصصان ایلیا حساب پرسش نمایید.

  • درک نیاز مشتری برای بیمه

همواره برای تیم ایلیا حساب توانایی مشاور بیمه برای درک نیاز مشتری و برقراری ارتباط با دیگران و افراد مختلف از مهمترین نکات قابل توجه برای ارائه خدمات مشاوره بیمه می باشد. یک مشاور بیمه می بایست توانایی برقراری ارتباط با افراد مختلف را داشته باشد تا بهترین بیمه نسبت به نیاز مشتری را معرفی نماید. درک مشتری بسیار نقش مهمی در ارائه خدمات مشاوره بیمه دارد که دلیل آن هم این می باشد که اگر مشاور بیمه بتواند به خوبی با مشتری ارتباط برقرار کند این امکان را دارد تا بهترین بیمه با کمترین هزینه و متناسب با نیاز مشتری معرفی نماید و از لحاظ نیاز بهتر مشتری را درک نماید، یکی از ویژگی های مشاوران بیمه ایلیا حساب توانایی درک کامل و خوب مشتری می باشد.

سابقه درخشان در مشاوره بیمه

سابقه درخشان در مشاوره بیمه

مشاوران تیم ایلیا حساب با سابقه درخشان در ارائه خدمات مشاوره بیمه در تهران، کرج و شهر های همجوار فعالیت می نمایند و خدمات را به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین ارائه می نمایند. ایلیا حساب با سابقه بالا در امور بیمه و ارائه مشاوره در این خصوص و همینطور وکیل مالیاتی و وکیل اداره کار پایه یک دادگستری در امورات مالی و غیره به صورت پاره وقت و تمام وقت مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی ارائه می دهد و امروز آماده ارائه مشاوره بیمه تلفنی، آنلاین و حضوری در 24 ساعت شبانه روز می باشد.

مشاوره بیمه تلفنی

مشاوره بیمه تلفنی

ما به مشتریان عزیز راه های زیادی برای تماس با مشاوران بیمه ایلیا حساب را قرار داده ایم، یکی از ساده ترین راه های ارتباط با مشاوران بیمه ما استفاده از تلفن همراه می باشد. با استفاده از این امکان مشتریان عزیز می توانند در هر نقطه ای از ایران با شماره هایی که در بخش تماس با ما وجود دارند تماس حاصل فرمایند.

مشاوره بیمه آنلاین

مشاوره بیمه آنلاین

یکی از بزرگترین تفاوت شرکت حسابداری ایلیا حساب با دیگر موسسات حسابداری در ارائه مشاوره بیمه، وجود راه های متعدد برای ارتباط با مشاوران بیمه می باشد. ما به صورت آنلاین و البته رایگان مشاوره بیمه ارائه می دهیم، تیم ایلیا حساب با طراحی یک اپلیکیشن مشاوره حرفه ای به نام حسابدار اپ این امکان را می دهد که به صورت آنلاین از متخصصان حسابداری ایلیا حساب خدمات مشاوره ای همچون مشاوره مالیاتی، مشاوره مالی و حتی مشاوره بیمه دریافت نمود و راجع به هزینه آن نیز در ادامه مطلب صحبت می نماییم. این اپلیکیشن حسابداری و مشاوره که حسابدار اپ نام دارد امکان دسترسی تمامی کاربران ایلیا حساب در تمامی 24 ساعت روز را دارد و روزانه به صورت رایگان از جدید ترین اخبار حسابداری و بروز رسانی های برنامه ای بروز می شود. از امکاناتی که این اپلیکیشن دارد می توان به پرسش و پاسخ حسابداری و مشاوره حسابداری از جمله بیمه اشاره نمود، همچنین این اپلیکیشن امکان رزرو وقت به صورت آنلاین، محاسبه جرایم مالیاتی، آپلود اسناد حسابداری برای متخصصان ایلیا حساب در فضایی امن و حفاظت شده با پروتکل ssl و جلسات آنلاین که از مهمترین آنها همان مشاوره بیمه و... دارد.

مشاوره بیمه حضوری

مشاوره بیمه حوری

ما در تیم حسابداری ایلیا حساب به مشتریان این امکان را می دهیم که بتوانند به صورت حضوری از مشاوره بیمه استفاده نمایند. شما عزیزان می توانید جهت حضور در ایلیا حساب و مشاوره با متخصصان بیمه در اپلیکیشن مشاوره حسابدار اپ رزرو وقت آنلاین را انجام دهید و در زمان مقرر در نزدیکترین شعبه ایلیا حضور یابید که آدرش شعبه ها در بخش تماس با ما وجود دارد.

مشاوره بیمه رایگان

مشاوره بیمه رایگان

همانطور که مستحضر هستید ما به شما راه های زیادی را برای تماس با مشاوران بیمه در نظر گرفتیم اما شاید با خود سوال داشته باشید که حق الزحمه مشاوره بیمه چه مقدار می باشد؟ جواب سوال شما این است که ما برای مشاوره و تماس تلفنی یا اینترنتی با مشاوران بیمه ایلیا حساب هزینه ای دریافت نمی کنیم و شما می توانید به صورت رایگان در اپلیکیشن حسابدار اپ یا تلفنی با مشاوران بیمه ما در تماس باشید. البته لازم به ذکر است ما برای خدمات عملی که یک مشاور بیمه انجام می دهد هزینه ای دریافت می کنیم که از دیگر هزینه های مشاوره بیمه شرکت های مختلف در این زمینه کمتر می باشد اما در ادامه به چگونگی محاسبه هزینه مشاوره بیمه ایلیا حساب می پردازیم.

نحوه محاسبه حق الزحمه مشاوره بیمه

اگر با خود سوال دارید که حق الزحمه مشاوره بیمه ایلیا حساب چگونه محاسبه می شود جواب شما به این صورت می باشد.

  • ساعات پاسخگویی به مشتری

به مقدار زمانی که مشاور بیمه پاسخگوی مشتری می باشد و به واحد ساعت، هزینه محاسبه می شود.

  • سابقه شغلی مشاور

هر مشاور بیمه که سابقه شغلی بالاتری دارد، خدمات بهتری ارائه می دهد و با توجه به سابقه شغلی مشاور و درخشانی آن محاسبه حق الزحمه نیز انجام می شود.

  • تعداد خدمات ارائه شده و درخواست های مشتری

همچنین به تعداد درخواست های مشتری و خدماتی که برای مشتری ارائه می شود هزینه را می توان محاسبه کرد.

  • تعداد افرادی که برای تهیه گزارش و اسناد به کار رفته اند

ما برای افرادی که در ارائه خدمات نقش داشتند و گزارشات و اسناد را تهیه کردند هزینه در نظر گرفته ایم.

گروه مشاوران بیمه

گروه مشاوران بیمه

گروه مشاوران بیمه ایلیا حساب در سطح تهران و کشور جزء برترین مشاوران بیمه می باشند و با تجربه بالا و سابقه درخشان آماده پاسخگویی به مشتریان در بستر اینترنت، تلفنی و حضوری می باشند.

بهترین مشاوره بیمه

 بهترین مشاوره بیمه

اگر می خواهید از بهترین مشاوره بیمه با بهترین قیمت و امکانات بهره مند شوید هر چه زود تر با مشاوران بیمه ما تماس حاصل فرمایید و به صورت حضوری یا تلفنی یا در اپلیکیشن حسابدار اپ در بستر اینترنت از خدمات مشاوره ما بهره مند شوید. در صورتی که سوالی در خصوص هزینه مشاوره بیمه یا در ارائه خدمات دارید می توانید رایگان از مشاوران ایلیا حساب بپرسید.

هزینه مشاوره بیمه ایلیا حساب چه مقدار می باشد؟
تماس با مشاوران بیمه ایلیا حساب زمان مقرری دارد؟
چگونه می توانیم به صورت آنلاین با مشاوران بیمه ایلیا حساب در تماس باشیم؟
تا چه زمانی می توانیم با مشاوران بیمه در تماس باشیم؟
آیا می توان از مشاوران بیمه سولات حسابداری با موضوعات بیمه پرسید؟

ارسال نظر

ایلیا حساب
پاسخ در سریع ترین زمان
ایلیا حساب
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
07:40
با ما در واتساپ صحبت کنید