شماره های تماس
تماس با ایلیا حساب

حسابداری در ونک

شرکت حسابداری در ونک-موسسه حسابداری در ونک-خدمات حسابداری در ونک-مشاوره مالی در ونک-مشاوره مالیاتی در ونک-ایلیا حساب

ایلیا حساب / بلاگ ایلیا حساب / حسابداری در ونک
حسابداری در ونک
19 اسفند، 1399
بازدید 12021 مرتبه
امتیاز 4.33/5
حسابداری در ونک
عنوانین

منطقه ونک جزیکی از مناطق به نام تهران محسوب میشود میدان ونک یکی میادین پرتردد تهران است و به ملاصدرا، برزیل، خیابان ولیعصر، طالقانی دسترسی دارد در این منطقه شرکت های زیادی در زمینه بازرگانی،خدماتی ، تولیدی به ثبت رسیده اند و به طبع همه شرکت ها نیاز به یک شرکت حسابداری  حرفه ای و تخصصی دارند.

موسسه حسابداری در ونک

کلیه شرکت ها  هر زمینه فعالیتی که داشته باشند اعم ازتولیدی ،خدماتی، بازرگانی  وابسته به یک موسسه حسابداری هستند که بتوانند بخش حسابداری مجموعه رو به نحو احسن به روز نگه دارند. موسسه حسابداری های  زیادی ثبت شده اند و در حال ارائه خدمات به شرکت های مختلف هستند ولی نمیتوان گفت هر موسسه حسابداری جز یک موسسه حسابداری خوب محسوب میشود. موسسه حسابداری ایلیا حساب با داشتن نیروهای باتجربه و کارآمد کلیه امور حسابداری و مالیاتی شرکت ها را از صفر تا صد انجام میدهد.یکی دیگراز نکاتی که باید خیلی توجه داشته باشید  در انتخاب موسسه حسابداری داشتن اطمینان است.چراکه موسسه حسابداری برای انجام امور مالی و مالیاتی به کلیه اسناد و اطلاعات شرکت شامل یوزر و پس سایت بیمه،مالیات، ارزش افزوده دسرسی دارد و اگر موسسه و نیروها قابل اطمینان نباشند میتوانند سوءاستفاده هایی از این طرق انجام دهند و شرکت بسایر متضرر خواهد شد موسسه حسابداری ایلیا حساب با درنظر داشتن کلیه این موارد با سالها سابقه و تلاش توانسته است با مدیریت و داشتن نیروهای مناسب از چنین مشکلاتی جلوگیری کند و رضایت  کلیه مشتریان را جلب نماید.همین امر سبب شده است موسسه حسابداری ایلیا حساب با دیگر موسسه حسابداری های دیگر تمایز داشته باشد.

خدمات حسابداری در ونک

میخواهیم با خدمات حسابداری در ونک آشنا شویم تیم فعال خدمات حسابداری ایلیا حساب با داشتن تخصص های لازم در زمینه مالی و مالیاتی کلیه خدمات را به شرکت های مهم و استراتژیک در ونک ارائه میدهد. از دیگر خدمات نوین ایلیا حساب ساخت و راه اندازی اپلیکیشن حسابدار اپ است .  کارایی هایی که حسابدار اپ میتواند داشته باشد و درصد زیادی از مشکلات شما عزیزان را بتواند حل کند  محاسبه انواع جرایم بیمه، مالیات، ارزش افزوده و... ، پرسش ها و پاسخ ها،بایگانی اطلاعات پرونده و.... است .چند نمونه از خدمات حسابداری ایلیا حساب در ونک شامل اپلیکیشن مشاوره مالیاتی،  تنظیم و ارسال اظهارنامه عملکرد، تنظیم و ارسال لیست بیمه و مالیات، تنظیم و ارسال گزارشات فصلی،تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده، تحریر دفاتر قانونی، دفاع مالیاتی وکلیه امور جاری حسابداری است.

  1. تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد
  2. تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده
  3. تنظیم و ارسال گزارشات فصلی
  4. تنظیم و ارسال لیست بیمه و مالیات
  5. تحریر دفاتر قانونی
  6. ثبت اسناد حسابداری جاری و معوق
  7. بستن حساب ها
  8. تهیه صورت های مالی
  9. انواع تراز
  10. اپلیکیشن مشاوره مالیاتی

مشاوره مالی در ونک

مشاوره مالی ایلیا حساب یکی از خدمات پرکاربرد برای متقاضیان میباشد.متقاضیان محترم به هرنحوی که بخواهند میتوانند از مشاور مالی ایلیا حساب بهره ببرند.ایلیا حساب انواع مشاوره ها رو به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه میدهد. بعضی از شرکت ها تمایل دارند در کنار حسابداری که در شرکت مستقر است یک مشاوره مالی به صورت پاره وقت به کار حسابدار رسیدگی کند و مشاوره های لازم را ارائه دهد.

مشاوره مالیاتی در ونک

نوعی دیگر از مشاوره، مشاوره مالیاتی است تفاوت مشاوره مالی و مالیاتی در این است که مشاوره مالی در رابطه با امور حسابداری جاری است مثل ثبت اسناد حسابداری،بستن حساب ها ، ترازو... مشاوره مالیاتی در زمینه اظهارنامه عملکرد، اظهارنامه ارزش افزوده،گزارشات فصلی ، لیست بیمه و مالیات، تحریر دفاتر و دفاع مالیاتی است که مشاوران ایلیا حساب به صورت تخصصی کلیه مشاوره مالیاتی را ارئه میدهند.

ارسال نظر

تماس در بستر اینترنت
I am shown when someone hovers over the div above.